Güncel kilo 48.500 sonunda başardım

Angelswimmm03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
161
61
25
Merhaba kızlar ;biliyorsunuz ki doğum sürecinde nasıl kilo verdiği mi yazıp fotoğraf başlatmıştım 54 olmuştum en son .Aralık 2019 dan ondan sonra kilo felan durmuştu ozaman da konu açmıştım sonra diyet devam edip arada vücut şaşırtım suan 48-50 arası gidiyorum benim için büyük başarı kızken ve evlendiğimde de 65tım ilk defa bu kadar zayıf görüyorum kendimi kilo da almadım heralde 2 çocuktan ☺️😊 Herkese başarılar diyorum Hiçbir yemek giyeceğiniz kıyafetten daha güzel değildir..☺️😂

Son halim ;
E17DFE9F-8AAA-43C1-A27C-06614E0C5677.jpeg

ne yaptiniz kilo vermek icin?
doğumdan sonra 2 ay 68/65 arasıydım kafayı baya takmıştım kiloya ..aslında tek öğün beslendim tek kahvaltı yaptım arada meyve felan atıştırırsam atıştırdım açıktığımda hep kahve ve su tükettim aslında yanlıştı ama bana göre tartı çıktığımda zayıfladığını görünce hiç bozmadım bence en önemlisi akşam 6 dan sonra kahve su çay harç hiçbiriyle yememek zaten 2 çocuk ev işi hareketliydim bide YouTube olumlu bak kanalında 2 haftada 10 dk vücûd değişimleri diyordu onu 1 ay yaptım böylelikle 4 ayda 54 düştüm sonra kilom durdu zaten baya konu açmıştım zamanla da 1 yılı geçti 48 kiloyum zor bir süreç ama ben çok iradeliyimdim ozamanlar tabi şimdiki kadar yok ama suan koruma çalışıyorum arada akşam yiyorum bazen yemiyorum dengeliyorum 😊☺️

ne yaptiniz kilo vermek icin?
Tabi sıkıntı oldu mu biraz göz kararması sabah kalktığımda felan böyle durumlar yaşadım şüphelenip sağlık ocağına kan verdim herşey çok normal hatta kilo vermek doğum sana yaramış demişti doktor ama mutlaka 3 lt günlük su şekersiz kahve yağ yakımı için çok etkili 👍🏻👍🏻👍🏻

X