Kilom ile başım dertte

tugcegms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2021
3
1
21
Ben hep kilolu bi kızdım hiç zayıf olmadım hatta bundan yaklaşık üç sene önce falan çıktığım en yüksek kilo 95 falandı Sonra spora gittim falan o aralar bi şekilde düştü Bu yılın başında hatta aralık ayının son haftalarında falan diyet yapmaya başladım Başladığımda 83 kiloydum ve 57 ye düştüm Yaklaşık 6-7 ay sürdü diyetisyene ya da spora gitmedim Kendim evde spor yaptım fakat bir süre sonra adetim kesildi 4 aydır adet görmüyorum doktora gittim daha fazla vermemem gerektiğini söyledi Ama adet olamadığım için çok gergindim ve hala olmadım Doktorumda doğum kontrol hapı yazdı ve 5 ay boyunca düzenli kullanmam gerektiğini söyledi o ilaç zaten vücuda ödem tutturuyo ve aşırı iştah açıyo Bu yüzden bu son 1 ay kontrolümü kaybettim 66 kiloya kadar çıktım bu şu an güncel kilom Ama şu andan itibaren dikkat etmem gerek çok zor durumdayım iştahımı kapatamıyorum yardım edebilecek var mı bu konuda

Merhaba kadın doğum kontrol hapları maalesef iştah açıyor polikistik över hastası olarak doğum kontrol hapları ile 5 sene önce yaklaşık 15 kilo verdim kullandığım halde ödem yapmadı eğer ödem yapıyorsa bunu doktorumla paylaşıp ilacı degistere bilirsin en büyük tavsiyem bu olabilir

Merhaba kadın doğum kontrol hapları maalesef iştah açıyor polikistik över hastası olarak doğum kontrol hapları ile 5 sene önce yaklaşık 15 kilo verdim kullandığım halde ödem yapmadı eğer ödem yapıyorsa bunu doktorumla paylaşıp ilacı degistere bilirsin en büyük tavsiyem bu olabilir
Teşekkür ederim ❤️

X