Gunde 1 saat temizlik - Beraber evlerimizi duzene koyalim mi?

Evi Kabataslak bir süpürüp hali silicem. Kanepemin de derilerine gözüm takılıyor bu günlerde onlari silsem güzel olacak.
Camlarım da kirlendi ama bu günlerde hava yağışlı olduğu için emeğime yazık olur. Cok kirli degil hep yağmur damlası lekesi var. ilk güneşli havalarda tertemiz yapicam.

11 süper olur 🌺
Önce bı banyoyu temizlerim, dün yapamadım.
Sonra camaşır atarım.
Sonra evi süpururum. Koltukların işleri bitince yatak odasına gireyim diyorum, cocuk olduğundan beri salondayiz hep, orası hiç kullanılmıyor ama bir üstünden geçeyim.
Dolabı boşaltıp silerim düzenlerim, komodinleri düzenlerim, kuruyan çamaşırları yerlestiririm, ütü çok birikti onları halledeyim.
Ben de çok silmek istiyorum camları ama burası da kaç gündür yağmurlu, hala da var yağmur. O yüzden perdelere de dokunuyorum şimdilik

N U R N U R günaydın Nur, hayırlı cumalar ✨
Dün neler yaptın? Ben hiçbir şey yapamadım :KK43: belimi usuttum herhalde çok bulantım ve ağrım vardı dün yattım o yüzden. Bugün 11 gibi başlayacağım işlere.

Hayırlı cumalar BereliPenguen BereliPenguen
Bugün kendime ufak görevler verdim.
Mutfakta bazı dolapları duzenleyecegim.
Tencere ve çaydanlık koyduğum o kısmı düzenleyip silicem bir de baharatlik bölümünü silicem.

Sabah kalkar kalmaz yatakları düzenleyip odaları havalandirdim. Sonra kahvaltı ve bulaşık. Onları da bitirince çocuklar benimle oyun oynamak istediler onlarla oyunlar oynadık.
Bir tarafta küçük çocuk tuvalet eğitimine başladı. Ama tık yok. 20 dakika bekledik tuvalette yapmadı.
Çamaşır attım makinaya birazdan Onları sericem.
Bunları yaparsam bir yemek kalıyor geriye.

Hayırlı cumalar BereliPenguen BereliPenguen
Bugün kendime ufak görevler verdim.
Mutfakta bazı dolapları duzenleyecegim.
Tencere ve çaydanlık koyduğum o kısmı düzenleyip silicem bir de baharatlik bölümünü silicem.

Sabah kalkar kalmaz yatakları düzenleyip odaları havalandirdim. Sonra kahvaltı ve bulaşık. Onları da bitirince çocuklar benimle oyun oynamak istediler onlarla oyunlar oynadık.
Bir tarafta küçük çocuk tuvalet eğitimine başladı. Ama tık yok. 20 dakika bekledik tuvalette yapmadı.
Çamaşır attım makinaya birazdan Onları sericem.
Bunları yaparsam bir yemek kalıyor geriye.
Hayırlı cumalar N U R N U R
Yerim onları, böyle şeyler okudukça çok duygulaniyorum, benim çocuk da büyüyecek de ben de böyle olacak miyim diye 😊 ben de bir yarım saat önce mecbur ara verdim işlere uyandı bebiş, şimdi uyuttum, biraz dinlenip devam edeceğim 🥰
Gece emzirmeye kalkinca nasıl ne ara uyuyorum anlamıyorum, akletimle kalıyorum muhtemelen ordan soğuk yedim.

Hayırlı cumalar N U R N U R
Yerim onları, böyle şeyler okudukça çok duygulaniyorum, benim çocuk da büyüyecek de ben de böyle olacak miyim diye 😊 ben de bir yarım saat önce mecbur ara verdim işlere uyandı bebiş, şimdi uyuttum, biraz dinlenip devam edeceğim 🥰
Gece emzirmeye kalkinca nasıl ne ara uyuyorum anlamıyorum, akletimle kalıyorum muhtemelen ordan soğuk yedim.
Gulumsettin samimiyetinle.
Hepsinin zamanı gelicek şimdiki hallerini bir daha bulamayacaksin.
Bıcır bıcırdir şimdi süt kokuyordur senin bebisin de .
Anı yaşamak güzel.
Ev işlerine saat işini uyduramadim bir türlü. Bir şey oluyor o saat aralığında yapamadığım oluyor. Bu sefer tembellik çöküyor üzerime.
Aksama kadar mühlet verelim artık ne yaparsak yaptığımız kadar.

Gulumsettin samimiyetinle.
Hepsinin zamanı gelicek şimdiki hallerini bir daha bulamayacaksin.
Bıcır bıcırdir şimdi süt kokuyordur senin bebisin de .
Anı yaşamak güzel.
Ev işlerine saat işini uyduramadim bir türlü. Bir şey oluyor o saat aralığında yapamadığım oluyor. Bu sefer tembellik çöküyor üzerime.
Aksama kadar mühlet verelim artık ne yaparsak yaptığımız kadar.
Çok doğru diyorsun, insan sabırsızlanıyor ama bu zamanları da ozleyecegime eminim. 😊
Ben de tam uyduramadim valla, benimki bebek daha ona rağmen uymuyorsa sende çocuklarla daha da zor olur. Söyle iki saat durmadan bitireyim diyemiyor insan. Ben bitirdim salonu çok şükür, temizlemedigim bir tek camları kaldi onu da yağmur ne zaman biterse o zaman temizlerim artık Allah kerim. Mola verirken yemeği hazır edeyim fırına atayım, sonra devam :KK71:

Bende katılabilir miyim aranıza bir maratona ihtiyacım var bu ara çok saldım iki çocuğum var 9 ve 7 yaşlarında

Çok doğru diyorsun, insan sabırsızlanıyor ama bu zamanları da ozleyecegime eminim. 😊
Ben de tam uyduramadim valla, benimki bebek daha ona rağmen uymuyorsa sende çocuklarla daha da zor olur. Söyle iki saat durmadan bitireyim diyemiyor insan. Ben bitirdim salonu çok şükür, temizlemedigim bir tek camları kaldi onu da yağmur ne zaman biterse o zaman temizlerim artık Allah kerim. Mola verirken yemeği hazır edeyim fırına atayım, sonra devam :KK71:
Benim de sürpriz misafirim geldi. Tam ev süpürmeye baslayacaktim çocukları da birini uyutmus diğerlerini oyuna kaptirmisim derken kapi din dan din dan yine ki ev toplu bulaşık yok.
Iste bir evi süpürmek bir de dediklerimi yapmak öyle kaldı yapamadım.
Yarın ola hayrola.
Gun içinde yaptığım en iyi şey iki defa çamaşır serdim. Yemek yaptım. Bir o yanı.

Bende katılabilir miyim aranıza bir maratona ihtiyacım var bu ara çok saldım iki çocuğum var 9 ve 7 yaşlarında
Hosgeldin. Yarın 3 lu bir maraton yapalım o zaman benim de hep engelim çıkıyor bir istediğim gibi iş yapamıyorum.

Selam hamarat hanımlar. Bende topiginize katılmak istiyorum. Ben ise başlayınca aralıksız yapamiyorum. Bir buçuk yaş ve bes buçuk yasinda iki oğlum. Küçüğün keyfine kalmış benim iş yapmam. O izin verdiği kadar yapıyorum. Söyle yapıcam. Bı gün önceden ertesi gün acil yapilcak işleri liste yapicam. O sıraya göre gün içersinde bitircem. .

Bugün yapılacaklar.
Bebek uyuyunc abiye ders yaptircam
Yarım saat Leslie spor.
Mutfak toplancak.
Şehriye çorbası, tavada yumurtali ıspanak yapicam
Ev silincek.
Balıkların akvaryum temizliği . Kahvatli yaptık evi topladım. Mutfağa gircem makina bosaltip kahvaltı bulasigini halledicem şimdi.

Selam hamarat hanımlar. Bende topiginize katılmak istiyorum. Ben ise başlayınca aralıksız yapamiyorum. Bir buçuk yaş ve bes buçuk yasinda iki oğlum. Küçüğün keyfine kalmış benim iş yapmam. O izin verdiği kadar yapıyorum. Söyle yapıcam. Bı gün önceden ertesi gün acil yapilcak işleri liste yapicam. O sıraya göre gün içersinde bitircem. .

Bugün yapılacaklar.
Bebek uyuyunc abiye ders yaptircam
Yarım saat Leslie spor.
Mutfak toplancak.
Şehriye çorbası, tavada yumurtali ıspanak yapicam
Ev silincek.
Balıkların akvaryum temizliği . Kahvatli yaptık evi topladım. Mutfağa gircem makina bosaltip kahvaltı bulasigini halledicem şimdi.
Baska topige gectik istersen oraya gelebilirsin.

X