Temizlik, hangi dererjan, hangi bez?

Valla cok guzel yazmissin... porcozle aramda kan davasi var benim :) dusakabinin yerine dokerken komple bacagima doktum yanlislikla nasil yandi anlatamam o gundur bu gündür gorusmuyoruz kendisiyle :) amwayin firin temizleyicisini bende deneyecegim..

Seni cok iyi anliyorum canim hem is hem temizlik hem cocuk insanin cani cikiyor. Yardimci gelmesi cok iyi...

Ohhh misss camasirsuyu her derde deva resmennn

Amway fırın temizleyicisi (yanında fırçası olan) benim kurtarıcım oldu.
Sıvı Jel kıvamında, fırın içi demirlerini çıkarıp sürüyorum ve makine atıyorum. fırın içine de sürüp bekletiyorum bir süre sonra siliyorum. zahmetsiz. kokusu neredeyse yok. yağçözler gibi ciğerleri yakmıyor.

Amway fırın temizleyicisi (yanında fırçası olan) benim kurtarıcım oldu.
Sıvı Jel kıvamında, fırın içi demirlerini çıkarıp sürüyorum ve makine atıyorum. fırın içine de sürüp bekletiyorum bir süre sonra siliyorum. zahmetsiz. kokusu neredeyse yok. yağçözler gibi ciğerleri yakmıyor.
O zaman jesunlikle almam alzim. Sagol tatlimmm

Su domol urunlerini cok merak ediyorum kullananlar yazsa super olur.
Ben kullsnıyorum canım.alman ürünleri ve emsallerine göre daha uygun ve kalitesiz de değil.yer silme bezlerini sirkeli temizleyicisini bulaşık deterjanını meşhur fırın temizleyicisini klozet bloğu temizleyicisini kullandım.tavsiye ederim.sırada çamaşır makine deterjanı var kullanmak istediğim.

ben bu konuya yazmayaydım iyiydi, evde bir marketteki kadar çeşitli deterjan vardır, markete gittiğimde gözümü temizlik ürünleri reyonlarından alamıyorum.

çamaşırlar için persil sıvı kullanıyorum, beyazları bazen kosla oxi action toz döküp kovada bekletip öyle makineye atıyorum. yumuşatıcı olarak yumoş hanımeli kullanıyorum.
oğlumun çamaşırlarını bebekliğinden beri dalin sıvı deterjan ve dalin yumuşatıcıyla yıkıyorum.
genellikle makineyi iki kere çalıştırıyorum.

klozet için domestosun fısfıslı çamaşır sulu bir ürünü var onu kullanıyorum, kokusu bayağı ağır ama klozeti ovmaya falan gerek kalmıyor, duruluyorum.

yerlere kullandığım ürünün adını unuttum iyi mi, ayax gibi bir şeydi, pembe olanını kullanıyorum ama kovaya biraz çamaşır suyu biraz da aspirin sıkıyorum.

toz alırken de genellikle çamaşır suyu kullanıyorum, bazen de higenik mavi silikonlu suyla toz alıyorum.

ocak vs. gibi sert yüzeyleri cifle silip duruluyorum.

yağlı yüzeylerde bimdeki güldalı kulllanıyorum.

oda kokusu pek kullanmam arada banyoya madame cocodan aldığım oda parfümünü sıkıyorum.

klozet rezervuarına daha önce metro gross marketten aldığım çam kokulu bir ürün kullanıyorum, çok memnun kalmadım, bitsin diye bekliyorum.

evde bilumum temizlik ürünleri de kullanılmayı bekliyor mesela higenik pimapen temizleyici, uzay duvar temizleyici.

sıvı deterjanları, kosla oxi action, domestos cif indirim gördüğümde stoklarım. bunlar en çok kullandıklarım.

-Çamaşır da beyaz ve renklilere ariel kullanıyorum siyahlarda perwoll yumusaticida yumoşun extra olanını
-parkede yerleri yani pronto ile siliyorum
Banyoda cif domestos ve rossmandan aldigim sirkeli domol temizliyci kullaniyorum çokda memnunum
-Kapıları bazen kremsiz saç sampuanlıyla bazende ahşap oldu için prontoyla silerim
-Camları gene kremsiz sampunla pimapenlerinide ariel toz detarjanla harika parlatiyor
-Siyah cam ocagini üzüm sirkesiyle siliyorum bazen cif parlatmak ve leke kalmaması içinde demledigimiz kalan çayla silerim
-Davlumbazida cifledikten sonra bebe yagiyla bi güzel parlatiyorum yeni alınmış gibi oluyor
-Fırında vazgecilmezim rossmandan aldığım domol fırın temizleyicim 50 derecede ısıt sık 2 saat kadar bekle sil en zor lekelerde bile yeni alınmış gibi yapıyor şiddetle tavsiye ederim ovalamaya bile gerek kalmıyor
-çamaşır makinesini ayda bir limon tozuyla boş çalıştırırım b.makinesinide sirkesiyle
-Mikrofiber bezlerdeyse denemedim marka kalmadı en son gene rossmandan bir bez aldim onu kullanıyorum
Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Ben kullsnıyorum canım.alman ürünleri ve emsallerine göre daha uygun ve kalitesiz de değil.yer silme bezlerini sirkeli temizleyicisini bulaşık deterjanını meşhur fırın temizleyicisini klozet bloğu temizleyicisini kullandım.tavsiye ederim.sırada çamaşır makine deterjanı var kullanmak istediğim.

Valla ben en çok fırın temizleyicisine bayılıyorum ya bu kadar güzel temizleyemez 3 aydır kullanıyorum önceden cifle cifle saatlerce bide çıkmaz onca leke

Su domol urunlerini cok merak ediyorum kullananlar yazsa super olur.
Kesinlikle tavsiye ederim canım ama koltuk ve ocak temizleme ürünleri var onlardan sakın alma hiç bir ise yaramıyor çok kişide memnun deil zaten ben fırın temizleyicisi ıslak mendil sirkeli banyo wc temizliycileri ve mikrofiber bezlerinden çok memnunum

-Çamaşır da beyaz ve renklilere ariel kullanıyorum siyahlarda perwoll yumusaticida yumoşun extra olanını
Banyoda cif domestos ve rossmandan aldigim sirkeli domol temizliyci kullaniyorum çokda memnunum
-Kapıları bazen kremsiz saç sampuanlıyla bazende ahşap oldu için prontoyla silerim
-Camları gene kremsiz sampunla pimapenlerinide ariel toz detarjanla harika parlatiyor
-Siyah cam ocagini üzüm sirkesiyle siliyorum bazen cif parlatmak ve leke kalmaması içinde demledigimiz kalan çayla silerim
-Davlumbazida cifledikten sonra bebe yagiyla bi güzel parlatiyorum yeni alınmış gibi oluyor
-Fırında vazgecilmezim rossmandan aldığım domol fırın temizleyicim 50 derecede ısıt sık 2 saat kadar bekle sil en zor lekelerde bile yeni alınmış gibi yapıyor şiddetle tavsiye ederim ovalamaya bile gerek kalmıyor
-çamaşır makinesini ayda bir limon tozuyla boş çalıştırırım b.makinesinide sirkesiyle
-Mikrofiber bezlerdeyse denemedim marka kalmadı en son gene rossmandan bir bez aldim onu kullanıyorum
Wuuuuuu davlumbazi bebe yagiyla parlatmaaak harika fikir deneyecegim...

Bu orijinal temizleme fikirlerini nerden buldunuz?

Bu orijinal temizleme fikirlerini nerden buldunuz?

Çok araştırıp çok deniyorum canım farklı fikirler hoşuma gidiyor bide ingstramda cetvelciler ayrica evim evim temiz evim var oraları takip ediyorum bu domolu felan daha önce iyi çıkmazsa die almamıştım ama baktım çok kullanan var orda nasıl temizlediginin resimleri felan da var bak istersen daha bir çok fikirler çıkıyor

X