Gunde 1 saat temizlik - Beraber evlerimizi duzene koyalim mi?

Ben bugün pencere kenarlarını kapıları silmek istiyorum.
Dün mutfağın dolap kapaklarıni sildim. Bugün bir de elbise dolabının üstünü silmek istiyorum.

Ben bugün pencere kenarlarını kapıları silmek istiyorum.
Dün mutfağın dolap kapaklarıni sildim. Bugün bir de elbise dolabının üstünü silmek istiyorum.
Mesajları şimdi görmem..
Kusura bakma Nur 😔 bugün evin kapılarına kadar girdim çok şükür bitti çoğu şey, rutin süpürdum sildim toz aldım, camasir yıkadım, banyoyu temizledim, akşam yemeğini hazırladım, detaylı mutfak yine kaldı 🙄

Mesajları şimdi görmem..
Kusura bakma Nur 😔 bugün evin kapılarına kadar girdim çok şükür bitti çoğu şey, rutin süpürdum sildim toz aldım, camasir yıkadım, banyoyu temizledim, akşam yemeğini hazırladım, detaylı mutfak yine kaldı 🙄
Ben hiç bir şey yapmadım senden cvp gelmeyince bana bir kişinin hadi demesi lazım teşvik olmayınca pek canım istemiyor sanırım 😔

Ben hiç bir şey yapmadım senden cvp gelmeyince bana bir kişinin hadi demesi lazım teşvik olmayınca pek canım istemiyor sanırım 😔
Ya sana bir topik atmıştım özelden, oraya gelsene canım? Ordan birbirimizi etiketleyerek yaparız ❤️ birimizden biri giremese bile kizlar çok güzel motive ediyor 😀

N U R N U R yanlış birazdan yasinleri de okuyup yatacağım inşallah 🙏 sabah ilk uyanan yazsın 🌺
Olur. Ben de şimdi dua grubundaki esmalari bitirdim uyuyacağım herkes uyudu bir ben kaldım. Yatmadan önce de mutfakta aspiratör ocak ve dogalgaz borusunu yağ cozucuyle temizledim. Bulaşık da hiç bırakmadım.
Bir de diş firca ve macunu koyduğumuz kabi temizledim.
O kadarcık.
kapılar kaldı. gündüz çok tembel takıldım.
Ama yarın inşallah kahvaltıdan sonra kahve içip güzel bir temizlik yapmak niyetim.

Günaydın.
Daha plan yapmadım :KK43: 11 gibi başlamayı düşünüyorum.
Senin planın var mı?
Kahvaltı yaptık. Bulaşığı yıkadım. Yatakları toplayıp lavabolari ovdum.
Şu an oturuyorum.
Bir kahve icecem önden.
Sonra yapacağım işlerim: evi süpürmek ve silmek. Bir de dün deyip yapamadığım kapılar var aklımda onları bir güzel silersem çok güzel olur.
Geriye bir yemek kalır. Dua grubumuzdaki esmayi da cekersem bu şekilde kapatırım günü.

Kahvaltı yaptık. Bulaşığı yıkadım. Yatakları toplayıp lavabolari ovdum.
Şu an oturuyorum.
Bir kahve icecem önden.
Sonra yapacağım işlerim: evi süpürmek ve silmek. Bir de dün deyip yapamadığım kapılar var aklımda onları bir güzel silersem çok güzel olur.
Geriye bir yemek kalır. Dua grubumuzdaki esmayi da cekersem bu şekilde kapatırım günü.
Ben de birazdan kahvalti yaparım, mutfağı toparlarim sonra bı banyo lavabolarıni ve yerlerini temizlerim. Iki gunde bir dedim ama günlük yapmaya basladim, zaten küçük banyo, bir bidon su döküp cekcekle hemen yikayiveriyorum. 😀
Evi süpürüp sileceğim.
Sonra salonu detaylıca temizleyecegim.

Kapılardan başladım aynaları da siliyorum.
Bur düzene oturtursak günlük yaparız. En önemli kural oturduğumuz yerden kalkmak hepsi bitiyor. Geçen hafta da silmiştim çok kirlenmemiş. Çok çabuk bitecek kapi silme işim evi de detaylı temizlemistim 2 gün önce bugün çok detaya girmeyeceğim .
Ben de birazdan kahvalti yaparım, mutfağı toparlarim sonra bı banyo lavabolarıni ve yerlerini temizlerim. Iki gunde bir dedim ama günlük yapmaya basladim, zaten küçük banyo, bir bidon su döküp cekcekle hemen yikayiveriyorum. 😀
Evi süpürüp sileceğim.
Sonra salonu detaylıca temizleyecegim.

Kapılardan başladım aynaları da siliyorum.
Bur düzene oturtursak günlük yaparız. En önemli kural oturduğumuz yerden kalkmak hepsi bitiyor. Geçen hafta da silmiştim çok kirlenmemiş. Çok çabuk bitecek kapi silme işim evi de detaylı temizlemistim 2 gün önce bugün çok detaya girmeyeceğim .
Kesinlikle öyle, bir kere kalkıp başlayınca devamı geliyor.
Ben mecbur her gün supur sil toz al geciyorum, evde kedimiz var. Şimdi bir de deli gibi saçlarım dokulmeye başladı :KK43: ben kedimden daha çok tuy döküyorum resmen 😀 doğumdan sonra oluyor diye duymustum. Ben de seviniyordum ay üç ay geçti hiç dokulmedi diye, şimdi başladı :KK43:
Yani bebek var diye cam kapı kapalı duruyor, sadece bazı camlar üstten açık ona rağmen bu toz nasıl geliyor her gün anlamıyorum 🙄
Ben daha hala başlayamadım, işlerim bir anda yoğunlaştı onları bitirmeye çalışıyorum :KK43:

Kesinlikle öyle, bir kere kalkıp başlayınca devamı geliyor.
Ben mecbur her gün supur sil toz al geciyorum, evde kedimiz var. Şimdi bir de deli gibi saçlarım dokulmeye başladı :KK43: ben kedimden daha çok tuy döküyorum resmen 😀 doğumdan sonra oluyor diye duymustum. Ben de seviniyordum ay üç ay geçti hiç dokulmedi diye, şimdi başladı :KK43:
Yani bebek var diye cam kapı kapalı duruyor, sadece bazı camlar üstten açık ona rağmen bu toz nasıl geliyor her gün anlamıyorum 🙄
Ben daha hala başlayamadım, işlerim bir anda yoğunlaştı onları bitirmeye çalışıyorum :KK43:
Sandığımdan daha uzun sürdü işlerim.
Uzerine oturmadan bir de helva yaptım. yeni oturdum. Bir taraftan iş yaparken youtubedan kaçırdığım bölümleri izledim. İş daha zevkli hale geldi. Aksama da kuru fasulye pilav yapmayı düşünüyorum aklımda yemek de çözüldüğüne göre bugün finali erken yaptım demektir.

Sandığımdan daha uzun sürdü işlerim.
Uzerine oturmadan bir de helva yaptım. yeni oturdum. Bir taraftan iş yaparken youtubedan kaçırdığım bölümleri izledim. İş daha zevkli hale geldi. Aksama da kuru fasulye pilav yapmayı düşünüyorum aklımda yemek de çözüldüğüne göre bugün finali erken yaptım demektir.
Maşallah valla helal olsun ❤️
Yemek işini nasıl yapıyorsun? Ben birkaç kişiden şöyle bir öneri aldım, yemekleri haftalık planlıyorlarmis. Böylece hem ne yemek yapayım derdi olmuyor hem de alışverişi ona göre yapıyoruz diyorlar.
Aklıma da yatıyor ya bazen saat beş oluyor ben daha ne yapsam diye karar verememiş oluyorum.

Maşallah valla helal olsun ❤️
Yemek işini nasıl yapıyorsun? Ben birkaç kişiden şöyle bir öneri aldım, yemekleri haftalık planlıyorlarmis. Böylece hem ne yemek yapayım derdi olmuyor hem de alışverişi ona göre yapıyoruz diyorlar.
Aklıma da yatıyor ya bazen saat beş oluyor ben daha ne yapsam diye karar verememiş oluyorum.
Mantıklı.
Ben sabahtan kafamda oturtuyorum evdeki malzemeye göre.
Allah ne verdiyse diyelim.
Ama bundan
Söylediğin şeyi yapım 😁 en azından 1 haftalık hesap kitap da ona göre yapılır.
1 haftalık yemek programı yapıp dolabın üzerine assak o bizi kurtarır.
Bazen 2 günlük yapıyorum yemekleri. Zamandan tasarruf sağlıyorum.

Mantıklı.
Ben sabahtan kafamda oturtuyorum evdeki malzemeye göre.
Allah ne verdiyse diyelim.
Ama bundan
Söylediğin şeyi yapım 😁 en azından 1 haftalık hesap kitap da ona göre yapılır.
1 haftalık yemek programı yapıp dolabın üzerine assak o bizi kurtarır.
Bazen 2 günlük yapıyorum yemekleri. Zamandan tasarruf sağlıyorum.
Ben de öyle yapıyorum valla yeri geliyor kahvaltılık yiyoruz evde bir şey olmayınca da 😁 Ben de yapayım bugün dediğin gibi planlayıp dolaba asayim.
Ben yine günlük yapmaya çalışıyorum canım çünkü iki kişi olunca yenmiyor bazen kalıyor boşuna ziyan oluyor :KK43: böyle de zorluk oluyor her gün her gün ama en azından israf olmuyor

N U R N U R benim işler anca bitti.
Salonda, konsol, tv ünitesini, petekleri sildim, evi supurdum, halıyı sildim, avizeleri ve lambayı sildim. Cam, koltuk ve sandalye dışında her yer tertemiz oldu oda hijyen kokuyor 😁
şimdi okumalarimi yapıp dinlenirim artık pilim bitti 😭

N U R N U R benim işler anca bitti.
Salonda, konsol, tv ünitesini, petekleri sildim, evi supurdum, halıyı sildim, avizeleri ve lambayı sildim. Cam, koltuk ve sandalye dışında her yer tertemiz oldu oda hijyen kokuyor 😁
şimdi okumalarimi yapıp dinlenirim artık pilim bitti 😭
Güzel iş çıkarmışsın ellerine sağlık.
Yarın ben de halı silmek istiyorum sen yazınca ben de heveslendim 👭

X