Günde sadece tek öğün yiyerek kilo verenler

Günde tek öğün yiyerek ayda kaç kilo verilir

• 5

OY: 26 51,0%
  • 10

OY: 21 41,2%
  • 15

OY: 3 5,9%
  • 20

OY: 1 2,0%

• Ankete Katılan
    51
2 kabakgı küp küp dogradım bi tane soganı 1 yemek kaşıgı normal yağda kavurdum kabaklarıda attım içine onuda kavurdum sonra karabiber pul biber tuz attım ben acıyı çok sevdiğim için 4 tane acı biber doğradım tarifte acı biber yok ben ekledim günde 1 kere 5 kepçe içtim 4 litrede su 103.3 den bu sabah 101.4

oruçtan önce 106 idim oruçtan buyana dikkat ederek 98 e düştüm geçen hafdta kaynımın düğünü vardı geri çıktım 103 e hemen b aşladım diyete hedefim 85 sonra 70 sonra 65 inşallah buran gelişmeleri yacam

Canım iki gün oldu tekrar tek öğün diyetine başladım saat 3 ile 4 arası sağlıklı şeyler yiyorum ertesi gün 3 e kadar bir şey yemiyorum kahve çay su yeşil çay serbest şekersiz olacak iki günde iki kilo verdim 😊

Canım iki gün oldu tekrar tek öğün diyetine başladım saat 3 ile 4 arası sağlıklı şeyler yiyorum ertesi gün 3 e kadar bir şey yemiyorum kahve çay su yeşil çay serbest şekersiz olacak iki günde iki kilo verdim 😊
Ben de yarin basliyorum. Gecen yil o kitabi okuyup gaza gelip 1 haftada 5 kilo vermistim. Insallah bu hafta da yaparim da verrim su kilolari. Basarilar😊

Bende Tek oyun beslenenlerdenim. 2 Kilo fazla var hem Onu vermek hemde daha zinde baslamak adina tercihim ettim soyleki ac hissetmiyorum Cunku Tek ogunumde gayer guzel yiyorum corbami iciyorum sonra 1 tabak ana yemek ve kocaman bir yanak salata. Ekmek ve seker tuketen biri degilim. Bol su iciyorum Ayrica Turk kahvesi sekersiz olmak kaydi ile yemek satin yaklasinca acikiyorum suan 2-3 gunde 2 CM bel 3-4 CM basenden gitti bile. En az 14 -16 saat arasi ac kaliniyor Ayni oruc mantigi ve saglikli beslenerek daha genc ve zinde kalabilirsiniz YouTube da Bircok video var ayrica karatayda desteklemekte Sadece herseyden yemeye calisin 🙂🙂

Bu kitabi gecen yil okudum. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu adam doktor ve kendisi de tek ogun besleniyormus yillardir. Hem kilo hem saglik acisindan cok iyi anlatmis faydalarini, detaylarini

Eklentiler

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    26,3 KB · Görüntüleme: 300
Faydalı olduguna inanmıyorum cok zararlı bence. Vucut kıtlık alarmı verir ve her yediginizi tabiri caize su bile içseniz yağa çevirir. Lütfen daha saglıklı zayıflama programları uygulayın. İki günde iki kilo verdim diye yazanlar kilo kaybı degil ödem atıyorlar. Uzun vadede devam ederseniz de kas kaybı olur ki bu en tehlikelisi.
Diyetisyen den yardım alın kızlar. Onu da yapamıyorsanız ekmek, makarna hamur işi tatlılar hazır beslenme paketli yiyecekler asitli içecekleri bıraktıgınızda ve günlük sporunuzu yaptıgınızda emin olun kilo verirsiniz. Ben bunları uygulayayarak 3-4 ayda 9 kilo verdim.ve bu surecte kendimi hiç ac bırakmadım. Aç kalarak rejim yapılmaz kesinlikle. Günde 3 ogun kalorisi dusuk beslenmeniz yeterli

İyi kilo vermeler

Sizin dediginiz diyette de diyeti birakinca kilo alinir. Cunku istedigin diyeti yap nasil olsa diyet bitti deyip homiligirtlak yersen tabi kilo alirsin. Ayrica "fasting", "intermittent fasting" ve "omad" dunyaca unlu insanlarin yaptigi, pekcok doktorun destekledigi "ac kalarak" zayiflama diyetleri. Zaten suyla hayatta kalmiyorsun, yine yiyorsun ama az,hafif, yeterli miktarda.

Merhaba, aslında kilo fazlam yok ama göbek çevresindeki yağlardan (doğum sonrası deformasyon) kurtulmaya çalışıyorum. Henüz pek başarılı olamadım :) Haftada 2 ya da bazen 3 kere pilates/kondüsyon çalışıyorum. İki hafta önce 56,8 kiloydum. Şu an bilemiyorum, evde tartım yok :)) 2 hafta sonra yine spor salonunda tartılacağım.

Haftaiçi günde iki öğün besleniyorum. Sabah kahvaltısı yerine şekersiz türk kahvesi epey tutuyor beni. Açlık hissetmiyorum. Öğlen yemeğinde çorba ve ana yemek yiyorum. Ana yemek genelde protein ağılıklı oluyor. Zaten bunları yiyince akşamüstüne kadar acıkmıyorum. Akşamüstü çok acıkırsam, işten döndüğüm zaman meyve ya da çiğ kuruyemiş atıştırıyorum.

Akşam yemeğini spora gittiysem 7-8 arası, spora gitmediysem 6-7 arası yiyorum. Genelde sulu ev yemeği (sebze, baklagil ya da köfte tarzı), yanında salata ya da yoğurt oluyor. Bazen bir çeşit de zeytinyağlı ekliyorum. Eğer çeşit çoksa, çeşitlerden tükettiğim miktarı azaltıyorum. Eğer menü sebze ağırlıklıysa yarım dilim tam buğday ekmeği de yiyorum.

Haftasonları eşim ve çocuklarımla güzelce kahvaltı ediyorum. Hiç birşeyi sakınmıyorum. Sadece miktarı az yiyorum. Güzel yaptığım kahvaltıdan sonra acıkmıyorum ve öğleden sonra tekrar yemek yiyorum (içeriğine dikkat ederek tabi). Yatana kadar açlık çok vurursa sağlıklı kuruyemis ya da atıştırmalıklar tüketiyorum.

Hedefim kilo vermekten çok karın yağlarımı eritmek. Zor.. gitmiyorlar çünkü. Umarım başarılı olabilirim.

X