Günde tek öğün diyeti ( omad )

missbellaa

Travel
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
778
981
Merhabalar. Bu diyeti kesfetmemden bahsediyim öncelikle.
Japonlarin Kadim Beslenme Sirri: Günde Tek Ögün Ile 20 Yas Genclesin- Yoshinori Nagumo
Kitapçıda dikkatimi çekti ve hemen aldım. 2 saatte bitirdim okumayı ki ben yilda 1 kitap zar zor okurum.
Tek öğün beslenmenin dünyadaki kurucusu diyebiliriz bu doktor için. Evet,yazar bir doktor..
O gün 68 kiloydum ve 15 gün bu diyeti uyguladim 62.5 oldum.
Çok etkili ve faydali da. Çünkü o tek öğün 1 saat ve bu 1 saatte süt, bal,meyve,ekmek...yiyebiliyorsun.
Kalori sayımına son!
Bugün yine başladım bakalım dilerim 15 gün hiç bozmadan sürdürürüm. Yine 68.8 kiloyum🙃
Kahvalti yapıyorum, meyve yiyorum sonra oruc basliyor.
Bu arada sütlü kahve, diyet kola ve soda içiyorum.
Bana şans dileyin🥰
Ve eşlik etmek isteyen hanımlara seve seve arkadaslik ederim.

Merhabalar. Bu diyeti kesfetmemden bahsediyim öncelikle.
Japonlarin Kadim Beslenme Sirri: Günde Tek Ögün Ile 20 Yas Genclesin- Yoshinori Nagumo
Kitapçıda dikkatimi çekti ve hemen aldım. 2 saatte bitirdim okumayı ki ben yilda 1 kitap zar zor okurum.
Tek öğün beslenmenin dünyadaki kurucusu diyebiliriz bu doktor için. Evet,yazar bir doktor..
O gün 68 kiloydum ve 15 gün bu diyeti uyguladim 62.5 oldum.
Çok etkili ve faydali da. Çünkü o tek öğün 1 saat ve bu 1 saatte süt, bal,meyve,ekmek...yiyebiliyorsun.
Kalori sayımına son!
Bugün yine başladım bakalım dilerim 15 gün hiç bozmadan sürdürürüm. Yine 68.8 kiloyum🙃
Kahvalti yapıyorum, meyve yiyorum sonra oruc basliyor.
Bu arada sütlü kahve, diyet kola ve soda içiyorum.
Bana şans dileyin🥰
Ve eşlik etmek isteyen hanımlara seve seve arkadaslik ederim.
Takipteyim 👀

12 ocak
Kilo:69
Saat 11.30:
*pastırma
*peynir
*ekmek
*haşlanmış yumurta
Saat 13.00
*1 kupa sütlü şekersiz kahve
Saat 17.00
*pepsi zero
Saat 18.00
*soda
Saat 21.00
*sütlü şekersiz çay (mideme iyi geliyor)

Bi nevi If diyeti uzun süre açlık bence diyet kola yı içmesen daha iyi olmazmı sonuçta Ondada koruyucu madde var şeker ne kadar yok onuda bilmiyoruz
Haklısın ama o tatlı istegimi frenliyor. Ben tatlıyı severim. Bir de asitli ya şişkinlik hissi veriyor 2 saat tutuyor midemi. Açlığı bastırmaya bire bir

7 ay önce doğum yaptım 75 le hamile kaldim .şimdi 82 deyim. aslında kendimi bildim bileli tombiğimdir 🤣 ama boğazımı da tutamam . tuttuğumda hep verdim ama geri aldım. önce sağlığım için istiyorum . ailede şeker vs. geçmişi var korkuyorum. sonra aynaya faha özgüvenli bakabilmek için

7 ay önce doğum yaptım 75 le hamile kaldim .şimdi 82 deyim. aslında kendimi bildim bileli tombiğimdir 🤣 ama boğazımı da tutamam . tuttuğumda hep verdim ama geri aldım. önce sağlığım için istiyorum . ailede şeker vs. geçmişi var korkuyorum. sonra aynaya faha özgüvenli bakabilmek için
Bendede kolesterol var ya yüksek biraz her göründüğüm doktor kilo ver dedi gözümün içine baka baka 😤

Ben de hep savaştım kilolarla seni cok iyi anliyorum😊
Bak ben şunu düşünerek diyet yapmayi basariyorum.
Defactonun sitesinde triko fit dar elbiseler var. Bir tane sec kendine. Resmini indir. Ve kendini onun icinde hayal et. De ki ben buna girecegim. O elbisenin vucudunda göbüşünde dümdüz inmesini hisset. Eşinin bakışını 😉 ne dersin?

Ben de hep savaştım kilolarla seni cok iyi anliyorum😊
Bak ben şunu düşünerek diyet yapmayi basariyorum.
Defactonun sitesinde triko fit dar elbiseler var. Bir tane sec kendine. Resmini indir. Ve kendini onun icinde hayal et. De ki ben buna girecegim. O elbisenin vucudunda göbüşünde dümdüz inmesini hisset. Eşinin bakışını 😉 ne dersin?
kız kocam da böyle daha güzelsin kal diyo. adam hiç motive etmiyo ki. acık ver falan dese gaza gelecem 🤦🏻‍♀️ sonra abur cubur çok alır çocuklara onlar yemeyince ben yiyom 😬

X