Günde sadece tek öğün yiyerek kilo verenler

Günde tek öğün yiyerek ayda kaç kilo verilir

• 5

OY: 26 51,0%
  • 10

OY: 21 41,2%
  • 15

OY: 3 5,9%
  • 20

OY: 1 2,0%

• Ankete Katılan
    51
Haklisin o yuzden hergun yediklerimi burdan sana yazcam canim hic merak etme😉
Tamam canım yarın başlayalım. Yazmaya . Girdikçe yazarım sabah oğlumu doktora götüreceğim. Biraz yoğun olurum . Dişlerinde sorun var inşallah basit bir tedavisi olur. Korkuyor çünkü.
Benim 3 çocuğum var . Bir kız iki oğlan 8 - 7 Ve 3 yaşındalar. Koşuşturmaca zaman geçiyor. Sen evli misin çalışıyor musun? Ben 35 yaşındayım. Sanırım 99 100 kiloyum dur . Devamlı bir arkadaşa ihtiyacım var aynı diyeti yaptığım. İnşallah hedefimize ulaşırız

Tamam canım yarın başlayalım. Yazmaya . Girdikçe yazarım sabah oğlumu doktora götüreceğim. Biraz yoğun olurum . Dişlerinde sorun var inşallah basit bir tedavisi olur. Korkuyor çünkü.
Benim 3 çocuğum var . Bir kız iki oğlan 8 - 7 Ve 3 yaşındalar. Koşuşturmaca zaman geçiyor. Sen evli misin çalışıyor musun? Ben 35 yaşındayım. Sanırım 99 100 kiloyum dur . Devamlı bir arkadaşa ihtiyacım var aynı diyeti yaptığım. İnşallah hedefimize ulaşırız

Maşallah Allah bağislasin. Gecmis olsun canim ya. Ben bekarim hic evlenmedim 27 yasindayim. Benimde bir arkadasa ihtiyacim var boyle birbirimize ayni diyette hadi deyip eslik edecek:) bende galiba 68 kilo. Yarin tartilip yazcam. Amin inşallah.

Kilo:67.0
1 dilim ekmek
1 dilim peynir
10 adet zeytin
1 adet haslanmis yumurta
1 adet muz
Aksamustu saat 16.00da bir kase yogurt yiyecegim.

Aksam babam yemege cikardi bizi. Biz yerken sen bakacak misin olmaz dedi bana da kofte soyledi. Kisacasi bugunluk diyeti uygulayamadim...:KK43: halbuki cok iyi aksama kadar kahvaltiyla dirmustum. Neyse yarin devam. Ama cidden moral sifir su an.

Merhaba arkadaşlar hala devam ediyormusunuz diyete nasıl gidiyor . Ben aralıklı oruç diyetine basladigim da 113 kilo idim 30 gün de bazen yasak şeyler de yiyerek 7 kilo verdim normal de daha fazla veriyorlar 40 gün de 16 kilo veren bile var erkek ve kadının vucut yapısı farklı olduğu için olabilir şimdi ise yarın 1 hafta dolacak tek öğün beslenmeye geçtim adet olduğum için tartılmadım ama kendimi çok iyi hissediyorum sabah uyanınca su ve sonra kahve içiyorum şekersiz normal rutin temizlik ve yürüyüşümü yapıyorum sonra saat 17:30 yemeğimi yiyorum adet bitimin de tartılıp sonucu unutmaz isem yazarım sizleri merak ettim nasıl gidiyor

Merhaba hanımlar. Yine ben(verdiği kilolari koruyamayan cipslerin canini okuyan ben)☺ 67 kilo olmustum fakat suan 74um,evet... Yarin yine bu etkili ve aclik sayesinde genclik hormonlarimizi da calistiran diyete basliyorum. Katilmak isteyen olursa lutfen buraya yazsin. Hepimize basarilar:KK28:

Merhaba ben katılmak istiyorum
Merhaba hanımlar. Yine ben(verdiği kilolari koruyamayan cipslerin canini okuyan ben)☺ 67 kilo olmustum fakat suan 74um,evet... Yarin yine bu etkili ve aclik sayesinde genclik hormonlarimizi da calistiran diyete basliyorum. Katilmak isteyen olursa lutfen buraya yazsin. Hepimize basarilar:KK28:

Sabah 10.00
6 yemek kasigi yulaf ezmesi
4 yemek kasigi yogurt
Yarim elma
Yarim portakal
Toplam 410 calori.
Zaten ben gunluk 1000 kalorinin ustunde yersem aninda kilo aliyorum. Niye 800 civar kalori almiyorsun bu cok dusuk derseniz uzun vadeli diyet yapamiyorum. Sabirsizim. Ve daha once de 400 500 kalori aldim ustelik 2 hafta,hicbir saglik sorunu yasamadim. Hatta kolesterolum yuksekti, diyetle dustu☺☺

Son düzenleme:
Evet hanimlar merhaba. Bu konuya son yazdigim gun ildisindan yatili misafirler gelmist, diyetimin ilk ve son gunuydu.. Ama asla pes etmem. Misafirler yollandigina gore artik hedef kiloma ulasana kadar bu diyeti yapabilirim. Her gun buraya yazacagim. Hem sizi hem kendimi motive etmek amaciyla. Ve ozellikle aksamlari yazacagim ki yuzum olsun bozmaktan cekiniyim diyeti. Kilo vermek isteyen herkese ve kendime bol bol azim ve başarı diliyorum.

Günde 1 öğünle bir de günde 7 öğünle zayıflayabilecegini düşünen bazı kisiler var.. gerckten bazılarında ise yarayabilir..denenmeli

X