Güneş kreminin terletmesi. Krem önerisine ihtiyacım var

kikisdelivery

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
6
0
24
Herkese merhabalar. Genel hatları ile anlatmam gerekirse ne zaman güneş kremi sürsem yaz kış fark etmeden yüzüm terlemeye başlıyor. Özellikle bıyık bölümüm böyle. Nemlendirici sürüp denedim. Nemlendirici sürmeden direkt güneş kremi sürdüm denedim. Bir fark olmadı. normalde böyle bir sıkıntı yaşayan biri de değilim. Kusma denilen durum bu mu ondan da emin değilim? Ağır geliyor olabilir mi? Güneş kremi önerisi yapabilirseniz sevinirim 😊

Herkese merhabalar. Genel hatları ile anlatmam gerekirse ne zaman güneş kremi sürsem yaz kış fark etmeden yüzüm terlemeye başlıyor. Özellikle bıyık bölümüm böyle. Nemlendirici sürüp denedim. Nemlendirici sürmeden direkt güneş kremi sürdüm denedim. Bir fark olmadı. normalde böyle bir sıkıntı yaşayan biri de değilim. Kusma denilen durum bu mu ondan da emin değilim? Ağır geliyor olabilir mi? Güneş kremi önerisi yapabilirseniz sevinirim 😊
Beeo güneş kremi propolisli çok güzel

Bende de oluyordu. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor sanırım. Farklı bir markaya geçtim sorunum çözüldü. Bir de dışarı çıkmadan 15-20 dk önce sürmeyi deneyin.

Su bazli gunes kremi kullanin.dediginiz durum bende de oluyor yag bazli gunes kremi kullanirsam.yagliya donuk karma cilt yapimdan dolayi.yagsiz gunes kremi kullaniyorum.

Benimde aynı hiçbir zaman hiçbir güneş kremiyle anlaşamadım bu yüzden ama Cream co aldım geçenlerde 5-6 kere kullandım inanılmaz iyi aşırı memnunum yüzüme sıvıyağ sürmüşüm gibi bi his yok terleme yok inanılmaz bir güneş kremi eğer uzun vadede bu kadar memnun kalırsam binlerce alıp stok yapmayı planlıyorum.

Konuyu okurken altta tavsiye edeceğim kremin reklamı çıktı 😅
Screenshot_2024-04-04-09-36-54-140_com.android.chrome.jpg

Bioderma ve la roche medikal ürün olarak aralarındaki en iyi güneş kremleri ama baya cep yakmaya başladı en son 2 ay taksitle almistim... sonra baya arastirdim, lekeli cildim icin solante önerdi ezcacim uzun suredir kullaniyorum tek problemi goz cevren akarsa gozu yakiyor zaten solante yapisi asiri ince, çok yakan havalarda illa ki hepsi terletiyor. Bu arada cilt bakımı konusmaya bayiliyorum...

X