Günlük bakım

Birkaç gün yazamadim cok yogundum

Nerde kalmıştık

Şimdi gidip yüzümü keseliyorum kabak lifiyle
Makyajımı temizliyorum
Göz çevreme alıp da memnun kalmadigim ziyan olmasın diye göz çevreme kullandığım arap kızı kremini sürüyorum
Dudak ve kirpiklerime beyaz vazelin
Nemlendirici
Tırnak bakimi

Siz de neler var

Not ettiğim herşeyi yaptım artı çıkmaya başlayan sivilcelerime fucicort krem sürdüm

Not ettiklerinizi ne için yapıyorsunuz.anlamadım.yanlış bir şey mi yaptınız sivilce oldu

Yapacaklarını buraya yazıyorum ki ve olsun hem faydalanmak isteyenler faydalanan

Herhangi bisey yaptım da ondan dolayı sivilcelenem olmadı sanırım stresten zor bi dönemden geciyorum

Bu aralar is güç aile derken genel bakimimi yapabiliyorum sadece bugunku isimi de atlatayim iyi bakicam kendime

Yapacaklarını buraya yazıyorum ki ve olsun hem faydalanmak isteyenler faydalanan

Herhangi bisey yaptım da ondan dolayı sivilcelenem olmadı sanırım stresten zor bi dönemden geciyorum
Anladım canım .kolay gelsin size.evet ben de herkese fayda olsun diye yapıyorum kullanıyorum sonra yazıyorum...

O kadar yikigim ki Su aralar beynim çok yorgun kendime bakamıyorum doğru düzgün ne saçık cildime maske ne el ayak bakimi vs

Biraz da kafa dağıtmak için bana biseyler onerebilir misiniz

O kadar yikigim ki Su aralar beynim çok yorgun kendime bakamıyorum doğru düzgün ne saçık cildime maske ne el ayak bakimi vs

Biraz da kafa dağıtmak için bana biseyler onerebilir misiniz
Canım sizin durumunuzu çok iyi anlıyorum.çünkü sitede genelde kime yazdıysam kimdir nedir satıcı mı vs.bakarım.üzüldüm size de isterseniz özele de yazarsınız bana çok iyiş dinlerim..inanın her yere yazamıyorum.kendi açtığım sayfa var isterseniz bakın.link veriyorum.http://www.kadinlarkulubu.com/forum...r-turlu-tecrubelerimizi-paylasalim.880357/çok şey var sizi de bekleriz :)

Teşekkür ederim tatlım sayfana bakicam

Bu arada selülit kremi sormuştun ya bana kayısı çekirdeğinin içini cikariyosun rendeliyosun sonra corekotu yağıyla karıştırıyorsun duzenli kullanimla etkisini gosteriyomus biraz zamab aliyomus ama

Bende her dıştan sonra sıcak su tutuyorum

Canım sağ olunuz emek verdiniz teşekkürler.evet sayfaya yazdım saç bakım vs.var.bakarsınız :)

Uğraştım uğraştım resim yukleyemedim

restorex şampuan kullanmaya başladım bu aralar

Kullanan var mi

Sac bakımıyla basim dertte

Erken geldim bugün işten

Bi güzel karnimi doyurdum
Saçlarıma nem maskesi uyguladim
Evimi supurdum
Banyo wc temizledim

Mutfağı toplamam lazım
Yemek yapmalıyım
Manikurumun yapılış tarzını değiştirmek istiyorum bakalım neler bulucam

Birde bu sitede bisey okudum gül suyuna 2000 ya vedud okunuyomus güzellik için onu yapcam ama bende bi gül suyu var öylesine alınmıştı doğal değil açıkçası onu da yüzüme sürmek istemiyorum

Uğraştım uğraştım resim yukleyemedim

restorex şampuan kullanmaya başladım bu aralar

Kullanan var mi

Sac bakımıyla basim dertte
restorex kullanıyorum.ama içine ilk sayfamda yazdıklarımı koyuyorum.halis gül suyu ya doa dan ya rosense den alınız.kuru saça yağ bakımları en iyisidir onu da yazdım barcelonaya eklemeler yaparak yapıyorum.şifalar olsun...

Cevabınızı gerekli yere ilettim ama sanırım zor geldi.hak veriyorum.bazıları inanın yapamıyor.yine de teşekkürler...

Teşekkür ederim canım yazdıklarını okumaya başladım benim de bildiklerimi paylasicam ins

Sen genel olarak sampuanindan memnun musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…