Günlük Cilt Bakımı Neler Yapıyorsunuz Gelin Paylaşalım...

Ay bir sey soracagım sanki cok yapacakmıs gini ama moralıö olmayınca zeten hiçç bir sey yapmıyorum neyse... Bu hani yüze igne batırmalı bir sey var ondan kullanan varmı adını unuttum...

Kardeşimin bakımlafından denedim iyice kurudu cildim amann bıraktım zaten evde değilim onun kremleride bana uymuyor 🙈🤣
Bugün aldığım tonikle cildimi bi sildim evdeki kremli olan tam temizlemiyormuş onu farkettim neyse yarın ben silince sana pamuğun resmini atarım hemen başlarsın sen de ayyy o ne ben de sileyim dersin :KK70: üf çok pasaklıyım galiba ben :KK70:

Ooo en sevdigim konular :KK54:
Ben de hemen paylasayim. Asiri derecede sivilce yapmaya musait,asiri derecede hassas bir cildim var,karma yapida. Ben her gece la roche efeclar ile yikiyorm ustune de c vitamini serum ya da kolajen serum kullaniyorum. Biri bitince bir ay ara verip diger serumu kullaniyorum. Sabah uyaninca da yuzumu sadece suyla guzelce yikayip gul suyuyla tonikliyorum. Yillardir bu rutini bozmadim cok sukur sivilcem ciksa bile ben ugrasmadan kendiliginden geciyor:halay:

Ooo en sevdigim konular :KK54:
Ben de hemen paylasayim. Asiri derecede sivilce yapmaya musait,asiri derecede hassas bir cildim var,karma yapida. Ben her gece la roche efeclar ile yikiyorm ustune de c vitamini serum ya da kolajen serum kullaniyorum. Biri bitince bir ay ara verip diger serumu kullaniyorum. Sabah uyaninca da yuzumu sadece suyla guzelce yikayip gul suyuyla tonikliyorum. Yillardir bu rutini bozmadim cok sukur sivilcem ciksa bile ben ugrasmadan kendiliginden geciyor:halay:
Bu kolejen ve c vitamininden biraz bahsedermisiniz yani yaş 35 kaz ayakları oluyor acaba iyi gelirmi hangi marka alıyorsunjz?

Bu kolejen ve c vitamininden biraz bahsedermisiniz yani yaş 35 kaz ayakları oluyor acaba iyi gelirmi hangi marka alıyorsunjz?
Benim cildim karma oldugu icin sadece yikama jeliyle yikayinca kuruyor o yuzden bir suru krem serum denedim ancak bunlarla cok memnunum. Dr.solberg c vitamini- jellian kolajen serum. Yani ben oyle yuzlerce lira harcamiyorm yuzume acikcasi hunlar da gayet uygun fiyatli. Ben kullandigimdan beri yilardir cildim resmen degisti cok cok memnunum. Yuzlerce lira harcayip aldigim sonunda sivilce tedavisi gormek zorunda kaldigim urunlerden bin kat daha iyi😊 ancak unutmamak lazm ki her cilt kendine ozeldir. Kullanmadan once kucuk bir deneme yapin alninizda bir hafta boyinca. Ben oyle yapmistim ilk✌🏻🤗

Benim cildim karma oldugu icin sadece yikama jeliyle yikayinca kuruyor o yuzden bir suru krem serum denedim ancak bunlarla cok memnunum. Dr.solberg c vitamini- jellian kolajen serum. Yani ben oyle yuzlerce lira harcamiyorm yuzume acikcasi hunlar da gayet uygun fiyatli. Ben kullandigimdan beri yilardir cildim resmen degisti cok cok memnunum. Yuzlerce lira harcayip aldigim sonunda sivilce tedavisi gormek zorunda kaldigim urunlerden bin kat daha iyi😊 ancak unutmamak lazm ki her cilt kendine ozeldir. Kullanmadan once kucuk bir deneme yapin alninizda bir hafta boyinca. Ben oyle yapmistim ilk✌🏻🤗
Vitamin c hep aklımda ama sivilce yaparmı diye cesaret edemedim kolojenide yeni gordüm...

Vitamin c hep aklımda ama sivilce yaparmı diye cesaret edemedim kolojenide yeni gordüm...
Ben de cok korkuyorm sivilce yapmasindan. Cnku sivilcelenince benim cildim antibiyotik kullanmadan gecmiyor ama bu yapmadi cok sükür🤗 ama sende nasil tepki verir bilmiyorm canm. Dedigim gbi yuzunun kucik bir yerinde bir hafta dene bakalm🥰

cilt bakımı konusunda piyasada o kadar çok ürün seçeneği varki bazen hangisi benm cildime daha uygun diye düşünürken saatler geçebiliyor. bilindik markalar fiyatları uçuyor her geçen ay :KK43: acaba evde kendimizin yapabileceği cilt bakım kürleri veya yağ karışımları varmıdır diye bir dönem epey bi araştırmıştım ben :) şu an çalışığım spor merkezindede bi güzellik uzmanı var kadınla bayağı bi samimide olduk ondan çok şey öğrendim mesela. cilt deyip geçmemek lazım güzelleşelim derken yanlış içerikli ürünler kullanıp alerjik reaksiyonlara, yan etkilere veya hiçbir faydası olmayana pahalı ürünlere mahal vermemek lazım

sivilce izleri için çay ağacı yağını öneririm. Benimkileri geçirdi. İzin büyüklüğüne bağlı olarak 1 hafta ile 1 ay içerisinde düzenli kullanımla geçiriyor.
ben bildiğim bütün yağları kullandım fakat bir yararını göremedim.Yine burdakii yorumu görerek elma sirkesi ve su karışımını gördüm ve başarılı bir sonuç aldım.Çay bardağının3/1 i kadar elma sirkesi 3/2 si kadar da su ekleyip karıştırın.Pamuk yardımıyla yüzünüze sürün.Hafif yanmahissedebilirsinizfakat çok sürmeyiniz .haftada 1 kez yada 2kez kullanmak yeterli olacaktır.

ben bildiğim bütün yağları kullandım fakat bir yararını göremedim.Yine burdakii yorumu görerek elma sirkesi ve su karışımını gördüm ve başarılı bir sonuç aldım.Çay bardağının3/1 i kadar elma sirkesi 3/2 si kadar da su ekleyip karıştırın.Pamuk yardımıyla yüzünüze sürün.Hafif yanmahissedebilirsinizfakat çok sürmeyiniz .haftada 1 kez yada 2kez kullanmak yeterli olacaktır.
elma sirkesini kullanıp olumlu sonuç alan çok kişi gördüm bende. hatta bu yazdığın tarifi kuzenim nurtene gönderiyroum şimdi onun denemesini isteyeceğim.

X