Günlük Cilt Bakımı Neler Yapıyorsunuz Gelin Paylaşalım...

arkadaşlar ersağ markasını duyan ve cilt bakım ürünlerini kullanan var topikte? varsa bana bilgi verebilirmi memnun kalıp kalmadığı ile ilgili

annem için aldırmak istiyordum doğal ve kimyasalı az olan bi marka aradım ersağ markasını duyuyorum her yerde. o yüzden kullanan varmı acaba diye sormak istedim.

evet şimdi internetten baktım güneş kremide varmış :) 50 faktörlük bi ürün için fiyatı iyimiş aslında. çocuk içinmi kullanmıştınız 50 faktörü yoksa kendinizemi?
Yetişkinler kullandık. :) evet fiyat da iyi geldi 100 ml idi. Minik kızıma ve ablasına sebamed almıştım.

Yetişkinler kullandık. :) evet fiyat da iyi geldi 100 ml idi. Minik kızıma ve ablasına sebamed almıştım.
sebamed benimde çok güvendiğim bi ürün kesinlikle çok iyi yapmışsın. yalnız bi yerde okumuştum yetişkinlerin neden 50 faktör kullanmaması gerektiği ile ilgili. o günden beri kendime 50 faktör kullanmıyorum. bence bi araştır derim.

sebamed benimde çok güvendiğim bi ürün kesinlikle çok iyi yapmışsın. yalnız bi yerde okumuştum yetişkinlerin neden 50 faktör kullanmaması gerektiği ile ilgili. o günden beri kendime 50 faktör kullanmıyorum. bence bi araştır derim.
Bende tereddütteyim ama kullanıyoruz işte. Muhtemelen d vit almak içindir diye düşünüyorum. Aslında ben hiç kullanmasam da olur ama eşim beyaz tenli.

D vitamini demişken aslında pandemiden dolayı çok dışarı çıkamamaktan evde takviye almak lazım. ben her yıl aralık-mart arası kullanırım normalde ama bu sene erken başlayacağım. çalışmadığım sürelerde hep evdeyim çünkü çıkmamaya özen gösteriyorum.
beyaz tenlide olsak esmerde olsak yazın özellikle tatilde güneş koruyucu kullanmak şart diye düşünüyorum ama benim kafamı karıştıran kaç faktör kullanmalıyız oldu her zaman. o yazıuı okudukta sonra 50 faktör kullanmamay başladım. birde tatilde aloavera özü kremler oluyor. onlardan alıyorum yanıma onunda çok faydasını görüyroum.

Bu markayı hiç denemedim bakalım nasıl anlayacağım dayanamadım görünce aldım

Eklentiler

• IMG_20201113_154904.jpg
    IMG_20201113_154904.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 7
Ay sağolun yazdığınız için dikkatli kullanayım o zaman Niveanın mavi ve pembe olanı kullanıyorum çok memnunum bunu görünce dayanamadım aldım
Ne demek, ama denemeden bilemezsiniz size iyi de gelebilir benim cildim kuru bir cilt bende nivea yı mrk ediyorum siz memnun kalmışsınız bende bir ara denicem

Ne demek, ama denemeden bilemezsiniz size iyi de gelebilir benim cildim kuru bir cilt bende nivea yı mrk ediyorum siz memnun kalmışsınız bende bir ara denicem
Benim cildim de kuru sadece bazı bölgeler yağlı evet Niveadan çok memnun kaldım mavi olan gece yatmadan evvel uyguluyorum sabah cildim ışıldıyor canlandırıcı yazmışlar gerçekten de öyle

X