Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

arkadaslar bende ızmır bornova da oturyorum bende ayda bır gelıcek kısı arıyorum suanda cocugum yok oyuzden cok kırlenmıyor evım dagılmıyor cam kapı halı koltuk benı cok zorluyor ızmırde bıldıgınız guvenılır bırı varsa yardımcı olurmusunuz?

Merhaba Arkadaşlar,

Gogii bende İzmir Bornovada oturuyorum ve en azından ayda bir yada 2 haftada bir gelebilecek birilerini arıyorum. Şu an iyi kötü işlerimi halledebiliryorum ama Eylülde kısmetse anne olacağım ve sanırım ev işleri benim için hayal olacak.:) Güvenilir birilerini bulabilirsen benimde haberim olsun:)

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53:
ben 7 gün de yarım gün çalışıyorum. hafta içi okulda. hafta sonu kursta . o yüzden 2 haftada 1 alıyorum. yarım gün . 40 liradan.bazen diyorum boşver kendin yap. sonra da altından kalkamıyorum. 4 yaşında kızım ve ilgi istiyr. işin bittimi gel oynayalım diyor.herşeye yetişemediğimden mecburen kadın almak durumunda kalıyorum. aslında hiç de içime sinmiyor. kafama göre birini bulamadım daha :KK43:

Merhaba Arkadaşlar,

Gogii bende İzmir Bornovada oturuyorum ve en azından ayda bir yada 2 haftada bir gelebilecek birilerini arıyorum. Şu an iyi kötü işlerimi halledebiliryorum ama Eylülde kısmetse anne olacağım ve sanırım ev işleri benim için hayal olacak.:) Güvenilir birilerini bulabilirsen benimde haberim olsun:)

ayy cnım sımdı gordum ben bu cevabını ya ksuura bakma bende bulmustum ama sımdı bı haber aldımkı bayanda seker cıkmıs hastaneye yatırmıslar gelemıcek yanı 10 hazıranda evımın ısı bıtıyor benımde acılen bulmam gerek sende bulursan bana haber ver cnm buarada bornovanın neresındesın :)

Merhaba Arkadaşlar,

merhaba eger anlaşırsak ben gelmek isterim k.k gittim 2 aile var mumnunlar sizinde memnun kalacagınıza eminim

Adana'da misiniz?

ben aytuka fatma temizlik işine gidyorum temiz ve titiz biriyim güvenilir insanlarla çalışmak isterim önceliğim odur, lnkte gitiğim bir kaç kişi var reveransda vrebilirim. gittiğim insanlar memnun kaldılar ki eğer ihtiyacı olan arkadaşlrda var alırlarsa onlarda menun kalacaklardır temizlik işlerinden.:))[/QUOTE]

Meryem Hanim,
ben de adana'da oturuyorum ve haftada bir gun gelecek guvenilir birini ariyorum. siz yardimci bulabildiniz mi?

3 çocuklu çalışan bir anneyim haliyle ev işlerine yetişemiyorum
evimde dağınıklık yoktur,eşimde bende sadelikten yana olduğumuz için eşyalarımız bile öz ve azdır,
bir temizlikçimiz vardı,haftada 1 gün geliyordu
biz işe giderken gelirdi,evde tek başına yapardı temizliğini öğleden sonra bitirir işini giderdi
benim evimde yaptığı iş sadece evi temizlemek yani süpürüp siler,tozları alır,banyoları balkonları yıkar o kadar
öyle çekmece dolap vs heryerim düzenlidir zaten
o kadar çok iyiniyetli davrandım ki 40 istiyordu 50 verdim,
elektrik faturamı ödeyemedim kesildi dedi çıkarıp verdim oğlu askere gitti harçlık verdim
kızını evlendirdi çıkarıp altın aldım taktım
bazen temizliğini beğenmedim bişey demedim vs vs
yaptığım iyiliklerin hiçbirini önemsemiyorum
bir ara benim ev terliklerimden birini evde bulamadım oğlum balkondan atmıştır dedim
sonra balkonda giydiğim terliklerim kayboldu sonra bir baktım tam 4 tane terliğim yok
bir şemsiye kayboldu ,bir ara tuvalet kağıdı koca bir paket yok oldu,
deterjan dolabımda ariel deterjanım yok oldu vs vs
ama aklıma hiç çalındığı gelmedi niye
bir para veya altın mücevher vs gibi bişey yok olsa çalındı derim ama
deterjan tuv kağıdı terlik bunları düşününce yok artık dedim yani bunu niye çalsınki dedim
ama sonuç gerçekten üzücüydü
birde benim evimde çok geniş bir kütüphanem vardır sayısız kitaplarım
kızımın ödevi var dedi bir sürü kitap götürdü kaç defa istedim bugün yarın dedi getirmedi
sonra ben utansın diye kızına hediyem olsun dedim
böylelikle bir sürü kitaplarım gitti
yani buna benzer şeyler yaşadım sonra yine kırmadım abla eşim bir şirketle anlaşmış bundan sonra seni alamayacam dedim
ve ilişkimi kestim çok üzüldüm bu kadar iyi niyetime rağmen bu davranışları beni çok kırdı

bende inat ettim kimseyi almayacam kendim yapacam dedim ama olmuyor gündüzleri çalışıyorum akşam eve gel
4 yaşında oğlum 7 aylık ikiz kızlarım var
tek yapabildiğim sadece dağınıklığı toplamak ütü çamaşır bulaşık onun dışına çıkamıyorum

yeni birini arıyorum artık ama daha önce yaşadıklarımı göz önünde bulundurarak çok titiz davranacağımı bilmeli

adanada oturuyorum haftada bir gün temizlik için bayan arıyorum ilgilenen olursa özelden de yazabilir bana

öğretmenim allah kısmet ederse kasımda 2. çocogum olacak.İlki 2. sınıfta.Aslında her gün 8-13 yarım gün almak istedim ama fiyat fazla geldi.Ben de haftada 3 gün yarım gün gelip o gun temzilik ile ilgli ne yapılacaksa yapacak birini alayım dedim.Ankara da ücret ne acaba?

arkadaşlar merhaba . 9 aylık hamileyim ve doğum için temizlik yapmam gerekiyor ama hava çok sıcak artı bide hamilelik beni çok yoruyor . bende en azından bir kerelik te olsa temizlikçi tutayım diyorum temizlikçi gelmeden önce neler yapayım.

arkadaşlar merhaba . 9 aylık hamileyim ve doğum için temizlik yapmam gerekiyor ama hava çok sıcak artı bide hamilelik beni çok yoruyor . bende en azından bir kerelik te olsa temizlikçi tutayım diyorum temizlikçi gelmeden önce neler yapayım.

Allah yardımcın olsun eksik temizlik malzemen ve bezlerin varmı bi kontrol et merdiven bul perdeler için sadece evi topla yeter gerisini o yapar birde nereleri istiyorsun söyle bu genel temzilik cam kapı kanepe vitrin içlerini heryeri sildir ben gardıropların üstünüde sildiriyorum çok toz oluyor

Ataşehir şerifali de oturuyorum. Acil temizlikçiye ihtiyacım var. Memnun kalırsam 2-3 haftada bir temizliğe çağırabilirim. Bana buradan ulaşabilirsiniz.

Merhaba, Istanbul Anadolu Yakasi Kartal da metro duragina yurume mesafesinde oturuyorum. Hafta ici (5 gun) yarim gun, tercihen ogleden sonra ev islerini yapacak yardimci guvenilir bir bayan ariyorum. Evim 2+1, ilgilenenler benimle irtibata gecebilirler.

İstanbuldan yeni ev aldık temizlikçi ücretini apt görevlisine sordum 150 lira dedi bana çok geldi evim 2+1 yani 95 metre kare ataşehirde oturan arkadaşlardan temizlikçi önerisi olan var mı birde koltuklarımı yıkanmak istiyorum beyaz koltuklarımı 9.kata çıkarırlarken mahvetmişler:KK43: bu konularda yardımcı olabilecek biri var mı?

Avrupa yakasından birçok yere gidebilirim.Kağıthane'de oturuyorum.Gündelik temizlikçi arayan kişiler benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Merhaba, Ozkanlardaki evime, hafta ici hergun 08:00-14:00 arasi gelebilecek, titiz, temizlik, utu, yemek vs gunluk ev isleri yapabilecek, yardimci bayan ariyorum. 2 kizim var, biri 5 yasinda okula gidiyor, digeri 20 aylik, ananesi bakiyor. Esim ve ben calistigimiz icin evde kimse olmuyor. Guvenilir, anahtar birakabilecegim, her durumda bize yardimci olabilecek birisine ACİL ihtiyacim var.

goren, duyan, bilen varsa iletisime geciniz LUTFEN!

X