GurbetGuzeli'nin başarı öyküsü...

gurbet güzeli çok iyi kilo vermişsin canım şu formülü banada gönderirsen çok sevinirim...

gurbet güzeli çok iyi kilo vermişsin canım şu formülü banada gönderirsen çok sevinirim...
canim sana özel msj atamiyorum mjs sayin az tv de falan cikiyor cikulata vanilya sutle karistirilip iciliyor canim link vermek isim vermek yasak veremiyorum

Çok güzel zayıflamıssınız, yüzünüzde bir değişiklik oldumu sarkma kırışıklık vs ben en çok ondan korkuyorum da.. :KK15:

Çok güzel zayıflamıssınız, yüzünüzde bir değişiklik oldumu sarkma kırışıklık vs ben en çok ondan korkuyorum da.. :KK15:
yok canim olmadi vucudum her yerimle bir zayifladi zaten siri kilolu degildim ben bugune kadar 78 in usstune hic cikmadim cikmakta nasip olmasin insallahhh

gurbet güzeli tebrikler canım bende 30 kilonun üzerinde verdim ama diyetle
senin yöntemini banada özelden atarmısın merak ettimde :)))

ben birsürü yöntem deneyip başarılı olamayan biriyim ve şuan 82 kiloyum daha önce zayıflama ilacı kullandım verdim ama sonra daha fazlasıyla aldım yöntemini banada msj atarsan minnettar olurum :) :KK43:

tebrikler canım darısı bana inşallah bir aydır bende diyetteyim 5 kg. verdim inşallah bende başarırım.

ben birsürü yöntem deneyip başarılı olamayan biriyim ve şuan 82 kiloyum daha önce zayıflama ilacı kullandım verdim ama sonra daha fazlasıyla aldım yöntemini banada msj atarsan minnettar olurum :) :KK43:
msj attim canim umarim almissin dirrr
tebrikler canım darısı bana inşallah bir aydır bende diyetteyim 5 kg. verdim inşallah bende başarırım.
cok guzel canim aynen devam etttt
canım tebrik ederim bende diyetteyim 6 kilo verdim 1 buçuk ayda yöntemini merak ettim hiç duymamıştım banada gönderirsen sevinirim yöntemini denemek isterim teş.
tamam canim sanada yollarim

canım benim öncelikle çok tebrik ediyorum seni büyük değişim :))) sırrını anladım galiba tatlım ama yazarsan çok sevinirim bana da :))) bir de yan etki gördün mü acaba?teşekkürler şimdiden

Valla merakımdan çatladım banada banada gönder lütfen:21:
yolladim canim

canım benim öncelikle çok tebrik ediyorum seni büyük değişim :))) sırrını anladım galiba tatlım ama yazarsan çok sevinirim bana da :))) bir de yan etki gördün mü acaba?teşekkürler şimdiden
yok canim bir yan etkisi yoksa ben pipirikliyim dir ole seylerde yaklasik bir yil arastirdiktan sonra basladim bu küre dediklerini yaparsan zayiflarsin canim bunu unutmaaaaa sitesinden incele kesinlikle yan etkisi yok ve almanyada uretiliyor

X