gurursuz mu davranıyorum yoksa anlayışsız mı?

Merak ettim siz daha önce kendi geleceğiniz için önemli bir sınava girmediniz mi ? Kpss gibi bir sınavı yaşamış biri olarak kendim kendime fazla geliyordum. Destek olmak varken bu kadar zorlamak niye..

sizi bilmem de karşınızdaki çok güzel size taktik uyguluyor.sizi adam etmek için aramıyor bu önce iyiyi oynayan sonra kötüleşen sonrada sizi sormayarak çok kötüleşen erkek modeline ait yaptığı davranışlar tamamen taktik.isteyince acaip rest çeken erkeklerden korkun.ben böyle birine yıllarımı verdim o da çok iyiydi bana göre yanılmışımm

Bu yorum için seni alkışlamak istiyorum bebeğim...
Gerçekten olay budur tamamen taktik...Herif keyfine göre hareket ettiği için kız tabi söylendi, onun da bahanesi hazırdı zaten ders, ders olmasaydı başka bişi olurdu...Ben bu taktiği ezberlemiş biri olarak konuşuyorum zaten...Bu taktiği yapan adama karşı derhal geri çekileceksin

başka birini bulurum dedim evet sırf onu vazgeçirmek için ama yine de vazgeçmedi kararından. sadece çok üzülürüm biri olursa hayatında dedi. bu mudur yani sevgi?
E siz 4 ayda başkasını bulabileceğinizi söylemişsiniz, bu mu sevgi? Adam açısından düşünün, 4 ay sınav geçene kadar bekle dediği kadın 4 ayda hayatına başkasını alabileceğini söylüyor, siz mi seviyor oluyorsunuz bu durumda?

4 ay içinde görüşmek istemiyor, nasıl emin olabilirim onun hayatına birinin girmeyeceğinden birinden hoşlanmayacağındsn? siz olsanız hiç görüşmeyeceğiniz birini 4 ay beklermisiniz?
Ha bu arada sevgilim bile değilken olma ihtimalini değerlendirdik ve 2 ay bekledim. Çok önemli bir sınava girecekti o da, beklemeye denemeye değer dedim bekledim.

Demek ki sizin için 4 ay beklemeye değer bir adam değilmiş, o zaman niye kasıyorsunuz bu kadar? 4 ay ne ki?

4 ayda biri olabilir dedim evet ama sırf onu kararından vazgeçirmek için. kıskanır belki diye ama sadece çok üzülürüm biri olursa dedi. anlamıyorum ben eğer beni kaybetmek istemese böyle mi davranır? bir haftadır bir sürü söz verdim ona, yeterki bitmesin dedim düşüncem düşüncem dedi durdu. biriyle sevgili olmak sınava çalışmaya nasıl engel olabilir?
Biriyle olmak değil sizinle olmak engel sınava.
Sürekli tartışma, trip ve beklentilerden sınava odaklanamıyor. Haklı adam.
Dershanede ne yapılır? Ders. Adam derse giriyor çalışıyor siz tüm gün nerede mesajlarım diye kavga çıkarıyorsunuz. Böyle bir insanla ilişki sınava engel.
Seven adam dört ay geleceği için bekler, saygı duyar. Sevgisini sorguluyorsunuz da siz ne kadar seviyorsunuz bence onu ölçün önce

Anlayissiniz ve gurursuzsunuz da. Karşınızda sizi tolere eden biri var diye üstüne gittikçe gitmissiniz, adam tırnaklarını çıkarınca yine rest çekmeye kalkmissiniz, baktınız olmuyo geri adım atmışsınız güya. Adamı bu raddeye getiren sizsiniz, ama sunduğu hiç bı çözüm önerisini de kabul etmiyosunuz, benden ayrılmasın, bana sürekli yazsın, kaprislerimi çeksin, uzak da durmasın istiyosunuz ama ben istediğim gibi onu darlayabileyim istiyosunuz. Kusura bakmayın, böylesine "üstüne krema da olsun mu?" denir yani. Haksizsiniz bırakın adamın yakasını, geleceğine mâl olmayin
Yarisina kadar okuyabildim

4 ayda iki kere ayrilik

Surekli cocuktan neden mesaj bekliyorsun o yazmadan senin yazman yasak mi ?

Bende sınava hazirlaniyorum stresli surec valla bende cekemezdim surekli ilgi ilgi diye kavga çıkarıp bas agritan birini

Bi de 4 ayda yeni biri girebilir hayatima falan demissin bana bunu diyen sevgilinin bir daha telefonlarini acmam
Aklı başında birine benziyor. Düzelecekseniz eğer barışmak için çabalayın ya da 4 ay beklemeyi kabul edin.
Adam haklı gayet. Seni kaybetmek istemiyor ama bu sınav sürecinde yıpranırsınız boş yere sevginiz biter.
Bu sınav hem onun son şansı olduğunu söylüyorsunuz hem de tüm zamanını size ayırmasını bekliyorsunuz.Adam haklı,doğru olanı yapmış.Sizde bence biraz kendinizi törpüleyin.
Bence de bastan sona hatalisiniz.Zihni rahatliyorsa ,bos kalinca sosyal medyaya baksin ne olacak ki.Yaptiklariniz yaklastirmamis,kacırmis.Demek ki yanlışiniz var.Düzeltmek elinizde.Bir de ,dört ayda ya hayatima biri girerse diye tehditkar konuşmayin.O söz de ,pek hoş degil.
Iyide ben bu durumu anlıyorum şöyle mola veriyor mesela 10 dk 15 dk ama size yazsa uzun konusulcak falan o yuzden size akşam yazmayı tercih ediyor bende arkadaşlarıma böyle yapıyorum derse odaklandigim zaman diliminde iletişime geçmiyorum ama 10 saat derste çalışmıyorum kalkıyorum kahve yapıyorum nette geziyorum bu bence anlaşılır bisey . Ha tmm keşke 2 msj yazsa sizinde gönlünuz olur ama siz zaten fazlasıyla kendinizi kapris ve tribe kaptirmissiniz ders arası bulaşmak istemiyordur çocuk. Bence cidden sınava kadar etkilemeyin rest falanda cekmeyin kul hakkı çünkü bu bence .Sınav 2 yılda bir ya insaf edin önemli bir durum . 4 ay ya sadece 4 ay sabırlı olacaksınız
Ay bay
Ay okurken ben darlandım ya ,adamı yavaş yavaş kendinden soğutmuşsun o da korkmuş,haklı 4ay sonra sana gelse evlenseniz sen her gün adamı arar kızarsın neden aramadın neden yazmadın oyyyyy hayat senle çekilmez ,ben adamın yerinde olsam 4ay sonra asla aramazdım.
Bırak çocuk sınava çalışsın ağzıyla söylemiş geleceği için çabalıyor. Destek olmuyorsAn gölge etme okurken ben bunaldim.
Hani derler ya "Evlat olsa çekilmez .. "
Aynen öylesiniz.
Boğum boğum boğuldum burda ben ,
Zavallı adam ...
Günaydınlaşın, gün içinde ara ara mesajlaşabilirsiniz işte. Geceleri konuşurken normal konuşun muhabbet edin. Üzülüp dert etmenize hiç gerek yok sahiden, karşıdaki kişiyi anladığım için söyleyebiliyorum. Sevgiden bağımsız bir şey bu. Geçici bi' süreç. Sınav sonrası her şey düzelecektir
Siz çalışmıyor musunuz? Bence sıkıntıdan sarmışsınız.. adamın yerinde olsam bana destek olmayan insana hiç şans vermem.. akşam yazmış sonuçta ölmedinşz ya gün içinde önemli bişi olsa siz yazarsınız döner..

Ama asıl sıkıntı sürekli ayrılmak istemediğiniz halde blöf yapmanız... tatlı tatlı yemenin acı acı çıkarması olurmuş.. kendinizce ayrılmakla korkutayım da değer bilsin diye düşünürken kazdığınız kuyuya düşmüşsünüz.. demek ki neymiş yapamayacağınız şeyin blöfü yapılmazmış... tavsiyem değerli olmak için insanları sizsiz bırakmakla tehdit etmeyin bir çok insan bu şekilde tehdit yerine sizsizliği çeker siz de öyle kalırsınız
Adam koşarak kaçmalı bence, arkasına bile bakmasın.
Kendiniz bozmuşsunuz şimdi de düzeltmek için uğraşıyorsunuz. Ama yöntem yanlış. Ya benimle görüş yada dört ay sonra ben yokum ne demek. Yanlış anlamayın ama hiç kimse vazgeçilmez değil. Siz de zorlamayın bence adam iş güç peşinde haklı olarak. Evet trip Naz kadınların hep yaptığı şeyler ama karşımızdakinin dayanma sınırını öğrenmek lazım önce
Merak ettim siz daha önce kendi geleceğiniz için önemli bir sınava girmediniz mi ? Kpss gibi bir sınavı yaşamış biri olarak kendim kendime fazla geliyordum. Destek olmak varken bu kadar zorlamak niye..
Ha bu arada sevgilim bile değilken olma ihtimalini değerlendirdik ve 2 ay bekledim. Çok önemli bir sınava girecekti o da, beklemeye denemeye değer dedim bekledim.

Demek ki sizin için 4 ay beklemeye değer bir adam değilmiş, o zaman niye kasıyorsunuz bu kadar? 4 ay ne ki?
Biriyle olmak değil sizinle olmak engel sınava.
Sürekli tartışma, trip ve beklentilerden sınava odaklanamıyor. Haklı adam.
Dershanede ne yapılır? Ders. Adam derse giriyor çalışıyor siz tüm gün nerede mesajlarım diye kavga çıkarıyorsunuz. Böyle bir insanla ilişki sınava engel.
Seven adam dört ay geleceği için bekler, saygı duyar. Sevgisini sorguluyorsunuz da siz ne kadar seviyorsunuz bence onu ölçün önce
kızlarr herkese tek tek yazamadım, herkes beni akıllandıracak şeyler yazmış, ben de farkındaydım hatalarımın ama bir sürü insandan bunları duymak aklımı başıma getirdi :) sizin dediğiniz gibi konuşmak istediğimi söyledim, kendimi anlattım uzun uzun. farkında olduğum hatalarımı tekrarlamayacağımı bu süreçte onu olabildiğince rahatlatmaya çalışacağımı söyledim. sonuç olarak barıştık :) biraz ağırdan alalım dedi ama hiç sorun değil, zamanla aslında ilgi arsızı şımarık biri olmadığımı anlayacak :)

kızlarr herkese tek tek yazamadım, herkes beni akıllandıracak şeyler yazmış, ben de farkındaydım hatalarımın ama bir sürü insandan bunları duymak aklımı başıma getirdi :) sizin dediğiniz gibi konuşmak istediğimi söyledim, kendimi anlattım uzun uzun. farkında olduğum hatalarımı tekrarlamayacağımı bu süreçte onu olabildiğince rahatlatmaya çalışacağımı söyledim. sonuç olarak barıştık :) biraz ağırdan alalım dedi ama hiç sorun değil, zamanla aslında ilgi arsızı şımarık biri olmadığımı anlayacak :)
Ne iyi etmişsin.Sen sen ol ilgi talebinde bulunma .Erkeklerde hic ise yaramiş bir yontem degil bu.Sessizligine cekil özleyen gelir zaten.Birak sınavina odaklansin.

Cogu kisi konus sahibini hatali bulmus ama cok da haksiz degil. Iliskileri baslayali cok olmamis. Birbirlerini tanima surecindeler ve tam iletisimi saglayamadiklari icin bu sorunlari yasiyorlar. Kadinlar ozellikle ilisinin baslarinda ilgi isterler ki bu da erkegin kendilerini sevdigini anlamalari icin onemlidir. Burada iliski yeni oldugu icin konu sahibi de benzer sekilde daha cok ilerisimde olmak istemis ama karsi taraf sinav ile mesgul oldugundan o ilgiyi gorememis ve trip yapmis. Surekli git gel yasamislar ve durum buraya gelmis. Herkes ne guzel birak da ders calissin demis ama sanki adam 24 saat kitap basinda. Bu kisinin de bir sosyal hayati var; yiyor, iciyor arkadaslari ile bulusuyor, ailesi ile vakit geciriyor. Sevgilisine 5 dk ayiracak zamanni yok mu yani? Klasik erkek tavirlari. Adamin karsisinda degilseniz onun gozunde sanalsiniz.

Konuda guncelleme yapmissiniz, su an her sey yoluna girmeye baslamis sanirim. Sevgiliniz mantikli bir insan belli ki. Bu surecte ilgisiz olmasindan dert yakinmayin. Birlikte bu sureci atlatmaya calisin. Karsilikli isteklerinizi anlatin ve her ikiniz de ozveri de bulunun. Bu ssdece sizin alttan almaniz ile olacak bir sey degil. Onun da size zaman ayirmasi lazim. Yine de ayiramam derse o zaman size olan sevgisinden suphe etmeniz lazim

Bu yorum için seni alkışlamak istiyorum bebeğim...
Gerçekten olay budur tamamen taktik...Herif keyfine göre hareket ettiği için kız tabi söylendi, onun da bahanesi hazırdı zaten ders, ders olmasaydı başka bişi olurdu...Ben bu taktiği ezberlemiş biri olarak konuşuyorum zaten...Bu taktiği yapan adama karşı derhal geri çekileceksin
teşekkür ederim, yorumumu beğendiğin için . sizde bu taktiği ezberlemişsiniz belki de yaşla birlikte daha iyi görüyorsun gerçekleri.evlenince de çok güzel anlaşılıyor ki erkeklerin ben 10 da 1 ini beyaz atlı prens olarak görmek istiyorum yani yok çevremde.demek bana denk gelmedi.siz aradığınız gibi birini buldunuz mu ? :) ben bulamadım.buldum dediğim bu kişiyi iyi niyetle 4 ay değil 7 yıl bekledim sonuç büyük bir yalan.demek ki çoğu erkeğe değmezmiş :))) kime fedakarlık yaptığını iyi tartmak gerekiyormuş :dua:

Adam en guzelini yapmis ayrilmakla
Valla sizin gibiler yüzünden turk kadinlarinin adi cikmis durumda
Lutfen kimseyle iliskiye girmeyip tek basiniza takilin hayatta , okurken boguldum , adam kim bilir nasıl bogulmustur yasarken

selam herkese,
nerdeyse bir haftadır geceleri ağlayarak uyuyorum. içim çıktı artık üzüntüden.
4 aydır biriyle birlikteyim. seviyorum onu, son bir ayı saymazsak çok iyiydik, romantik olmasa da çok düzgün dürüst biri. ufak tefek sorunlarımız oldu ilgisizlik gibi ama çoğunu ben büyüttüm, ilgi arsızlığı ve şımarıklık yaptım.
arkadaşlarım da çok uyardı bu konuda beni, geçmişte aldatıldığım için ilk zamanlar hep şüpheci oldum, yalan mı söylüyor nerde acaba diye çok didikledim. ama o hep sakince yatıştırdı beni.
bir aydır ayrı şehirlerdeyiz, sınava hazırlık için memleketine ailesinin yanına gitti, nerdeyse hergün dersaneye gidiyor. iki yılda bir sınava girebildiği için bu sınavı çok önemsiyor.
son şansı gibi, önceden de girmiş istediği puanı alamamış çünkü. özelde çalışmak istemiyorum bu evlilikte bizi yorar zaman ayıramam özel hayatıma diyor.
bu zamana kadar iki kez ayrıldım. ders çalışırken yeteri kadar ilgi göstermediğini düşünüp beni sevmiyorsun diye ayrıldım. her defasında ipleri kopartmak istemedi, düzeltmeye çalıştı. ve hep tekrarladı, kavga ettiğimiz zaten tüm günüm mahvoluyo derse odaklanamıyorum yapma lütfen diye.
sonra bigün yine msj yazmadı ama dersanede oldugunu biliyodum. akşama kadar bekledim yazmadı, akşam hiç bişey olmamış gibi napıyosun hayatım yazdı ben de patladım.
nerdeydin neden yazmadın bıktım aynı şeylerden diye. o da birdenbire ben de bıktım bitsin artık dedi. o kadar şaşırdımki...
ben bitsin dediğim zamanlarda toparlayan kaybetmek istemeyen o değilmiş gibi pat diye bitsin dedi.
bikaç gün hiç görüşmedik sonra ara ara msjlaştık, ilk başta öfkeliydim terketmesini kaldıramadım çünkü çok üzüldüm.
bana söylediği şey, sınava kadar hayatımda kimse olmayacak sana yemin ediyorum ama sınava kadar konuşmayalım, sürekli kavga etmekten ders çalışamıyorum kafamda sadece ders olsun istiyorum dedi.
tabiki kabul etmedim. hatta aklı başına gelsn diye sınava daha 4 ay var ben seni bekleyemem hayatıma biri girebilir hatta dedim.
ben geri dönsün diye beklerken o vazgeçmedi kararından. ondan ayrı kalmak istemediğim için tekrar konuştum, onu kaybetmek istemediğimi tavırlarıma dikkat edeceğimi küçük şeyleri büyütmeyeceğimi söyledi.
o da onu korkuttuğumu ilerde evlendiğimizde daha büyük sorunlar olabileceğini benim anlayışsız oldgmu söyledi ama bikaç gün düşünücem dedi.
bikaç gün boyunca bekledim hep yazdım ona günaydın dedik iyi geceler dedik ama bir adım bile yaklaşmadı bana. eskisi gibi olmadı.
ben yine rest çektim son kez soruyorum ya eskisi gibi olalım ya da dört ay sonra sakın benimle iletişime geçme dedim.
onun aklında sınavdan sonra bana ulaşmak vardı çünkü, düşünücem bunu dedi. saatlerdir hala cvp yok.
kendini bi yandan gurursuz gibi hissediyorum ama diğer yandan hiç kötü yönünü görmedim, her zamna dürüst oldu bana, ben ona öfkelendiğimde bile hiç karşılık vermedi bana, iyi kalpli, beni de hala sevdiğini söylüyor ama gelecek korkutuyo beni diyo. şu an tek istediğim iş, sınavı kazanmak yoksa zaten hiç bi istediğimizi rahatça yapamayız diyo.
ama bi kadın bi erkek için bu kadar çabalar mı? günlerdir bekledim onu, çabamı görsün düzelelim diye. şu an hala yazmasını bekliyorum, eğer yine hayır mutsuz oluruz derse tamamen bitecek benim için. aklım çok karışık, nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum:KK43: tek bildiğin şey onu seviyorum ve kaybetmek istemiyorum...

güncelleme: çook güzel fikirler akıllar veren güzel kk hanımları sayesinde barıştık:) uzun uzun anlattım kendimi, gerisini ona bıraktım. o da ağırdan alalım ama görüşmeye devam edelim dedi 🥰 kendime dışardan bakamıyodum burada yazılanlar sayesinde haksız olduğum noktaların farkına vardım.. herkese çok teşekkür ederim 🙏🏻🥰
Yine ayrılacak yazmıştın dersin sadece bu kişi değil bundan sonra ki ilişkilerinde hep senden kaçacak erkekler senin tarzın yakın arkadaşlarım var ordan biliyorum anlatıoruz ama 2 gün sabredip 3.cü gün aynı hataları yapıyorlar sonra niye yalnızım niye sevgilim yok hem gurursuz hem de anlayış yoksunusun üzgünüm ama böyle

Soru sahibi, hataların var evet ama bu erkek sanki seni çok sevmiyor.

Seni kaybetmekten çok korkmuyor. Sevgilisiniz sonuçta, sabah uyanınca bir dershaneye giderken “günaydın” yazamaz mı ya?

Biz de erkek arkadaşımla sınava hazırlanıyoruz. Uyanınca en azından günaydın vs diyoruz. Ders çalışacağımız zaman, söylüyoruz. Hatta bu süre aralığında birbirimizi bölmüyoruz.

Ben sevgilinizi niyeyse çok ilgili bulmadım sizinle. Çok takmıyor. Sabah bir dershaneye giderken günaydın mesajı atmak zor değil. Eve gelince, eve geldiğini söyleyip ders çalışacağını söylemek zor değil. Bunlar altı üstü 2-3 saniyelik şeyler ya.

Sanki 7/24 ders çalışıyor. Öyle olsa whatsappta işi ne?

Sana tavsiye, eğer ilgilenmiyorsa çekil köşene. Sen de arama sorma asla. Alışmış senin aramana. Böyle trip atıp ayrılacağım diye korku yaşatmaktansa direkt sessiz kal. Hiç arama sorma, o biraz merak etsin seni.

Soru sahibi, hataların var evet ama bu erkek sanki seni çok sevmiyor.

Seni kaybetmekten çok korkmuyor. Sevgilisiniz sonuçta, sabah uyanınca bir dershaneye giderken “günaydın” yazamaz mı ya?

Biz de erkek arkadaşımla sınava hazırlanıyoruz. Uyanınca en azından günaydın vs diyoruz. Ders çalışacağımız zaman, söylüyoruz. Hatta bu süre aralığında birbirimizi bölmüyoruz.

Ben sevgilinizi niyeyse çok ilgili bulmadım sizinle. Çok takmıyor. Sabah bir dershaneye giderken günaydın mesajı atmak zor değil. Eve gelince, eve geldiğini söyleyip ders çalışacağını söylemek zor değil. Bunlar altı üstü 2-3 saniyelik şeyler ya.

Sanki 7/24 ders çalışıyor. Öyle olsa whatsappta işi ne?

Sana tavsiye, eğer ilgilenmiyorsa çekil köşene. Sen de arama sorma asla. Alışmış senin aramana. Böyle trip atıp ayrılacağım diye korku yaşatmaktansa direkt sessiz kal. Hiç arama sorma, o biraz merak etsin seni.
eksik anlattım sanırım, o gün içinde msj yazıyı günaydın çalışıyorum dersanedeyim gibi. ben bu ders sürecinde çok odaklandığı için ve daha ilişkinin başlarında oldugumz için acaba beni sevmiyor o yüzden mi ilgi göstermiyor diye düşündüm. ve sürekli daha fazla ilgi istedim. hatta benimle ilgilensin diye tartışmalar yaptım. normalde benden daha fazla yazardı ama son yaşadıklarımızdan sonra korkuttum sanırım onu. sevdiğinden eminim, son ayrılık haricinde ben ona her ayrılalım dediğimde düzeltmeye çalıştı ayrılmak istemediğini söyledi. ama sınav yaklaştıkça artık kavgalarım sıklaşınca korktu sanırım, bundan iki yıl önceki sınavında da nişanlısıyla , o döneme denk gelmiş yani sınava az zaman varmış. istediği puanı alamamış. yine öyle olacak diye korktuğunu söyledi. tamamen bitirmek istemedi zaten sınav sonuna kadar uzak kalalım biraz dedi.
şu an akıllandım ama :)

Yine ayrılacak yazmıştın dersin sadece bu kişi değil bundan sonra ki ilişkilerinde hep senden kaçacak erkekler senin tarzın yakın arkadaşlarım var ordan biliyorum anlatıoruz ama 2 gün sabredip 3.cü gün aynı hataları yapıyorlar sonra niye yalnızım niye sevgilim yok hem gurursuz hem de anlayış yoksunusun üzgünüm ama böyle

aynı hataları yapmıcam,onu kaybettiğimde daha iyi anladım.gerçekten seviyorum onu.
şuan o yazmadan hiç yzmıyorum,buna rağmen yine de ilgili davranıyo gün içinde yazıyo hep. sadece dersine odaklansın istiyorum

Adam en guzelini yapmis ayrilmakla
Valla sizin gibiler yüzünden turk kadinlarinin adi cikmis durumda
Lutfen kimseyle iliskiye girmeyip tek basiniza takilin hayatta , okurken boguldum , adam kim bilir nasıl bogulmustur yasarken

güncellemeyi okumadınız sanırım:) hatalarımın farkına vardım onu tekrar kaybetmek istemiyorum bu yüzden aynı şeyleri tekrarlamıcam :)

Cogu kisi konus sahibini hatali bulmus ama cok da haksiz degil. Iliskileri baslayali cok olmamis. Birbirlerini tanima surecindeler ve tam iletisimi saglayamadiklari icin bu sorunlari yasiyorlar. Kadinlar ozellikle ilisinin baslarinda ilgi isterler ki bu da erkegin kendilerini sevdigini anlamalari icin onemlidir. Burada iliski yeni oldugu icin konu sahibi de benzer sekilde daha cok ilerisimde olmak istemis ama karsi taraf sinav ile mesgul oldugundan o ilgiyi gorememis ve trip yapmis. Surekli git gel yasamislar ve durum buraya gelmis. Herkes ne guzel birak da ders calissin demis ama sanki adam 24 saat kitap basinda. Bu kisinin de bir sosyal hayati var; yiyor, iciyor arkadaslari ile bulusuyor, ailesi ile vakit geciriyor. Sevgilisine 5 dk ayiracak zamanni yok mu yani? Klasik erkek tavirlari. Adamin karsisinda degilseniz onun gozunde sanalsiniz.

Konuda guncelleme yapmissiniz, su an her sey yoluna girmeye baslamis sanirim. Sevgiliniz mantikli bir insan belli ki. Bu surecte ilgisiz olmasindan dert yakinmayin. Birlikte bu sureci atlatmaya calisin. Karsilikli isteklerinizi anlatin ve her ikiniz de ozveri de bulunun. Bu ssdece sizin alttan almaniz ile olacak bir sey degil. Onun da size zaman ayirmasi lazim. Yine de ayiramam derse o zaman size olan sevgisinden suphe etmeniz lazim
çok teşekkür ederim güzel yorumunuz fikirleriniz için 🙏🏻 uzun uzun anlattım kendimi, bundan sonra aynı şeylerin olmayacağını söyledim. ki onu tekrar kaybetmek istemedeğim için asla aynı hataları yapmam. güniçinde o ne zaman uygun olursa o zaman yazabileceğini söyledim, buna rağmen dünden beri sıklıkla msjlaşıyoruz. biraz ağırdan alalım dedi, sanırım aynı şeyleri yapmayacağımdan emin olmak istiyor.

Ne iyi etmişsin.Sen sen ol ilgi talebinde bulunma .Erkeklerde hic ise yaramiş bir yontem degil bu.Sessizligine cekil özleyen gelir zaten.Birak sınavina odaklansin.

ilk başlarda aynen dediğiniz gibiydi. uzun süre msj yazmasam hemen sorgular merak ederdi. nasıl buraya kadar getirdim bu süreci bilmiyorum :) ama anlattım kendimi, karşılıklı özürler diledik. o da üzüldü ben üzüldüğüm için, bundan sonra aynı tavırlarda olmayacağımdan eminim :)

aynı hataları yapmıcam,onu kaybettiğimde daha iyi anladım.gerçekten seviyorum onu.
şuan o yazmadan hiç yzmıyorum,buna rağmen yine de ilgili davranıyo gün içinde yazıyo hep. sadece dersine odaklansın istiyorum

Huylu huyundan vazgeçmez en fazla bir hafta içinde aynı cinneti geçireceksin çok duydum bu bir daha yapmıcamları :) o yüzden pskolojik destek alıp işini garantiye almalısın

X