Güzel olmadığımı kabullendim ve kafaya takmıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

neomiwattshayrani2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
264
-149
24
Kizlarsoruyor sitesinden bir erkekle tanıştım aramızda hosşlanti oldu ve buluştuk o Ankaralı ben balikesirli...Ortak bir yerde Bursa da buluştuk büyük bir çekim oldu aramızda.Bana dolu dolu hediyelerle geldi bir kutu çikolata ve çok güzel içinde biblolar süsler vardı...Baya bir etkilenmiştim.Sonra baya bir ilerledi zaman sürekli saçma sebeplerden dolayı kavga etmeye başladık bana küçücük bir halledemediğim işte kızıyordu konuda metilen mavisi .Akvaryuma metilen mavisinin miligramini ayarliyamadim diye ilk soğumam ondan öyle oldu.Biraz daha zaman ilerledi buseferde beni şrekteki fionaya benzetti ...Bazen kısa boyumdan dem vurup herkes güzel olmak zorunda değil ben senin iyilik dolu kalbini seviyorum filan diyordu.

İlişkinin sonlarına doğru kız arkadaşini bana gösterip sürekli övmeye başladı çok güzel kız bu bile aldatiliyorsa filan dedi anlatıyordu bende Allah sahibine bağışlasın filan deyip gecistiriyordum.Biz bununla uzaktan ilişki yürüttüğümüz için onun evinde kalıyordum .İmam nikahı kiymistik ve bana evlenme teklifi etmişti bende ilkdefa beni seven erkek çıktı diye sevinmiştim ilişkinin başında.Beni gerçekten seviyordu ama anlasamiyorduk.Ben günden güne çok sogumustum.Karsima böyle seven çıkmaz sabret dedim kendime belki düzelir.Herseye alıngan,sinirli,çok para harcayan ve borç içinde olan bir insandı.Sureklide beni dış görünüş olarak gömüyordu yerin dibine sokuyordu resmen.İliskinin sonlarına doğru beni babannesi ile tanıştırdı evine gittik beraber kadın bir ona baktı bir bana baktı iyice süzdü.Birseyler hazırlamış mutfakta yedik sonra balkona çıkıp onunla bir sigara içtik.Sonra babannesinin yanına geçtik ve izninizle biz artık gidiyoruz filan dedi eski sevgilim olacak şahıs ve evden çıktık.Onda kaldığım ve tekrar memleketime donecegim son gündü.Eve döndük gece uyuduk ettik benim sabah otobüs yolculuğuna saatim geldi ve apar topar Ankara aşti terminaline yetiştik.Otobuse binmeme 20 dakika vardı daha...Sonra eski sevgilim olacak şahıs bir çocuk gördü terminalde ne tatlı dedi...Bende dedim ki kara kuru bir çocuk işte dedim.Oda demesinmi senin insanlara baktığın gibi ben baksaydim şu anda seninle sevgili olmazdım diye.Sonra saatim geldi ve bindim el salladı bende el salladım akşam balikesirde evde oldum.Ama içimde korku vardı bu kadın kesin beni beğenmedi dedim.Öylede oldu...Eski sevgilim olacak şahıs aradı dedi ki ben babannemle kavga ettim seni hiç beğenmedi çok çirkin buldu dedi.Ama ona önyargılı yaklaştığını söyledim filan dedi.Bende dedim seninle evleneceğiz ve ben o kadının her bayramda elini nasıl öpeceğim dedim, beni sevmeyen bir kadının dedim.Sonra biraz ağladım içimden sen cirkinsin kızım dedim sevgili ayakları sana göre degil dedim ağlayarak bir yandanda bira içiyorum.(Normalde sadece özel günlerde içerim).
Zaten ondanda git gide soğudun ve kızım dedim kendime bu ilişki yurumez.Benim ailemde istemiyordu onunla beraber olmamı onun aileside beni istemiyordu...Ama gerçekten onu sevseydim dayanırdim belki ama mantığıma uyan bir insan değildi .En küçük şeye öfkelenen ,kadını aşağılayan giyimine kusamima fazla karışan bir insandı.Ben daha 23 yaşındayım dedim içimden bana giydirdigi kyafetler 40-45 yaş arası kadınların giydiği şeylerdedi...Boşver kızım universiteni oku al eline mesleğini işine gücüne bak dedim kendime.Belki estetik parası biriktirir de bir sekilde guzellesip kendime eş adayı bulurum dedim.Ve ondan ayrıldım.Çünkü bir erkek bir kadını seviyorsa bukadar aşağılamaz üstüne gitmez.Elin karısını bana gösterip çok güzel kadın demez .Sende alına boz guzellliginde degilsin demez.Beni şrekteki fionaya benzetmez.Evet ben güzel olmadığım için su anda hayatımda kimseyi istemiyorum.Aşağılanmak için evlenmek saçma demi? Güzel olurum ovulurum sevilirim ozaman ancak evlenebilirim.Kadın arkamdan okadar küçük düşürücü konuşmuş ki hakkımda...Şöyle dedim daha ne dedi dedim şöyle dedim söylemedi...söylesem çok üzülürsün dedi ...Çirkin derken herhalde maymundanda öte birşeye benzetti beni demekki.
7 aylık ilişki serüvenim burada bitti.
sonra tyt sınavı günü geldi iyi çalışmıştım.
denemelerim istedigim bolume yetecek bir puandi.Radyo televizyon istiyordum.Sinav anında heyecanım hiç yoktu relakstim.Ta ki sınav anında ayak sesleri ve sıra seslerini duyana kadar.Butun konsantrem gitmişti kalmamıştı.Soruya yarım saattir odaklanamaz hale gelmistim sinir ofke nobeti geçirdim ve sınav yerini terkettim.

Bu yılda anlayacaginiz gibi üniversite sınavı üniversite hayali çöp oldu.
burada aslında güzellik konusunu açmanın sebebi o erkekti onunla anlasamadigimiz için gözüm hep disaridaydi ama banada kimse teklif etmiyordu üzülüyordum.

sizlerden de ozur dilerim psikoz krizlerim tutabiliyor bazen ama bu çevremdeki insanlarin bencilliği yüzünden.

iyileşmem zaman alacak daha ama şu anda iyiyim iyi hissediyorum kendimle baristim buzun işte kızim dedim ne yapsan güzel olamazsın zaten boşver dedim.Seni seven böyle sevsin.Sevmiyorsada yalnız kal sanki ne olacak hiç olmadı estetik dedim içimden..
Sen hayalindeki gece gündüz çalıştığın senaryonu ver bir yapimciya belki oradan yüzün güler 😢Oda benim hayat hikayem gerçi oda apayrı bir serüven su hayatta insanların tüm kötü yüzü bana denk geldi.

hastalığımda yaşadığım önceki acı olaylar yüzünden.Film gibi demişim içimden bundan iyi senaryo çıkar dedim.Ve o günden beridir yazıyorum.Ortaya iyi bir çalışma çıksın diye uğraşıyorum.

Dikkat eksikliğimde psikoz hastalığım yuzunden ...Ama ben basarmaktan vazgeçmeyeceğim.
bir gün çok güzel şeyler olacak inanıyorum.

Eğer profildeki sizseniz çirkin olduğunuzu nereden çıkardınız? Gayet güzelsiniz emin olun. Herkeste makyaj var kim şu hayatta artık makyajsız ki ? Birkaç kişidir sadece.

Onun dışında çok fazla hayallerinize kapılmadan önce bi işe girin madem üniversite olmadı. Paranızı kazanırken istediğiniz senaryo konusunu öyle devam ettirin.

Eğer profildeki sizseniz çirkin olduğunuzu nereden çıkardınız? Gayet güzelsiniz emin olun. Herkeste makyaj var kim şu hayatta artık makyajsız ki ? Birkaç kişidir sadece.

Onun dışında çok fazla hayallerinize kapılmadan önce bi işe girin madem üniversite olmadı. Paranızı kazanırken istediğiniz senaryo konusunu öyle devam ettirin.
Evet haklısıniz ama yaşadığım yer küçük ve iş bulamadım.Balikesirin küçük bir ilçesinde yaşıyorum nereye baksam iş yok.
Bende senaryoya odaklandım elimden birşey gelmiyor.

Evet haklısıniz ama yaşadığım yer küçük ve iş bulamadım.Balikesirin küçük bir ilçesinde yaşıyorum nereye baksam iş yok.
Bende senaryoya odaklandım elimden birşey gelmiyor.
Bir market dahi olsa başvurun. A 101 vs buralar alım sürekli yapıyor kendi paranızı kazanmaya ilk odaklanın. Paranızı kazandıkça özgüveniniz gelişir daha iyi kıyafetler makyaj ürünleri vs alırsınız açıktan bir şeyler okumaya çalışın bu süreçte de

Burun kaş kaldırma elmacık kemiği birazda çene..
Valla onları bende istiyorum ama onları yaptırmayınca hiç bir erkek bana bakmaz diye kafayı yemiyorum. İç Anadolu'ya taşın sana prenses gibi hissettirsinler :KK53:

Bir market dahi olsa başvurun. A 101 vs buralar alım sürekli yapıyor kendi paranızı kazanmaya ilk odaklanın. Paranızı kazandıkça özgüveniniz gelişir daha iyi kıyafetler makyaj ürünleri vs alırsınız açıktan bir şeyler okumaya çalışın bu süreçte de
Bir basvurmadigim A101 vardı orayada basvurayim teşekkür ederim.

Valla onları bende istiyorum ama onları yaptırmayınca hiç bir erkek bana bakmaz diye kafayı yemiyorum. İç Anadolu'ya taşın sana prenses gibi hissettirsinler :KK53:
İç Anadolu'da istediğim gibi giyinmiyorum.
Herkes kapalı.
Ben açık giyinen insanım.
Tacizci tecavüzcü çok olur oralarda.
Hele Ankara da Sincan ve Keçiören.
Berbat.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X