Güzel olmadığımı kabullendim ve kafaya takmıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim gibi bir hasta olsan benim kadar bile olamazsın benim yasadigim acıları yasasan intihar edersin o yüzden on yargılı da olmayın.
Ben bircok hastaya göre yine zeki bir yapıdayim sadece takintilarim var.
Olmadığımı nereden biliyorsun ? Ben yaklaşık 15 yaşımdan beri çok ağır hastalıklarla ve ilaçlarla bu yaşıma kadar geldim ciddi boyutta obsesyonlarım vardı mesele takıntılarını yönetebilmek ve bu başarılmayacak bir şey değil aklına güzellikle ilgili her bir şey geldiğinde otur aç bir kitap oku konu vs önemli değil sürekli çantanda kitap taşı zihnini yönetemediğin her an zihnini meşgul et

indir.jpeg
Birisi altyapı önemli demiş ama snsnsj

Aynen mika raunun dr u dün ajandasını kontrol etmiş seni alacakmış yarın için lütfen kendinize gelin 24 yaşında evde oturan insansınız şak diye masaya 50,000+ koyamayacaksanız yüksekten uçmayın + fenomenlerin dr u o işlemleri ömür boyu görüneceğini bilerek yapıyor çoğu fenomenin dru sonraki işlemlerinde özenli olmuyor yoğunluktan dr yorum sitelerini + şikayervar falan okuyun biraz

Eger resimdeki sizseniz ve sadece makyaj varsa, sizi fionaya benzetmesi surekli cirkin etiketi vurup ozguveninizi sarsmasi sizin ona kendinizi begenmediginizden bahsedip ya da bunu hissettirmenizle alakali olabilir. Yani karsi taraf kizin kendi bile kendini begenmiyor ben neden begeneyim kafasina girmis olabilir. Tabi ki ayrilmaniz gerekli bu durumda ki oyle de olmus.

Eger fotograftaki siz degilseniz ya da bu yogun shop iceren bir fotografinizsa, herkes kusurludur ve bizi biz yapan kusurlarimizdir. Guzellik 5 dk sonra gozunun alisacagi bir illuzyondur, kimse kimseyi omrunun sonuna kadar ama o cok guzel diyerek sevemez. Guzel olmamak da ayni sekilde. Bir insan digerinin kalbini, becerilerini, sozlerini, merhametini, degerini bilip sevince dis gorunus ikinci planda kalir. Sizin iliskinizde olay dis gorunuste kalmis bu da karsi tarafin yuzeysel bir insan oldugunu gosterir. Yuzeysellik iliski icerisinde yuzeysel olmayan daha derinlikli bir karaktere sahip tarafi da her zaman uzer.

Babannesi cirkin demis maymun demis cart demis curt demis....guvenme guzelligine derler bir sivilceye bakar. Yarinlar yokmuscasina insan insanin eksikleri kusurlari degistiremeyecegi dogustanliklariyla dalga gecerse, ben sadece o insanlarin gelecekte yasayacaklarindan korkarim...

Ayrica nerden cikmis guzel olmadan evlenemiycem falan?

Aynen mika raunun dr u dün ajandasını kontrol etmiş seni alacakmış yarın için lütfen kendinize gelin 24 yaşında evde oturan insansınız şak diye masaya 50,000+ koyamayacaksanız yüksekten uçmayın + fenomenlerin dr u o işlemleri ömür boyu görüneceğini bilerek yapıyor çoğu fenomenin dru sonraki işlemlerinde özenli olmuyor yoğunluktan dr yorum sitelerini + şikayervar falan okuyun biraz
İlk ailem destek olur sonra ben iş bulurum devam ettirin bukadar basit.

Ailemle konsutum yaptırmama onay verdi parada veririz dedi ama senin öyle bir sıkıntın yok dedi çirkin değilsin deid ama inanmıyorum.
Bir şekilde para kazanıp kendim yaptıracağım.
O kesin
....

Eki Görüntüle 3265874 Birisi altyapı önemli demiş ama snsnsj
İşte bakmakla görmek arasındaki fark sen bakıyorsun ben görüyorum bu yüzden sen jsjshdje yaparken ben sana hala insan gibi açıklıyorum belki kafana girer mikanın en kötü halinde bile çene hattı tartışılmaz şekilde belirgin ve güzel + göz yapısı eşsiz , elmacık kemikleri çıkık çocuğun eksikleri alnının geride ve orantısız olması + diş + burun + dudak ve her fotosu makyajlı ve efektli dolgu ve estetik işleriyle az biraz haşır neşir olsanız bu çocuğun estetikli halinin bile burun + diş hariç muazzam olmadığını anlardınız hem anlamıyorsunuz anlamadığınız gibi de ısrarcısınız hala anlamıyorsanız gidip videolarını dikkatlice izleyin eskiyle yeni arasında az fark olduğunu görürsünüz bu sizin sandığınız kadar efso bir fark değil + saç etkisi var onu da ekleyeyim

Site ismi verince, net reklam diyerek okumadım bile. 😒
Konuyu o siteye acsaydiniz bari.
Elin derdi bizi germiş gibi oldu 🤣

İşte bakmakla görmek arasındaki fark sen bakıyorsun ben görüyorum bu yüzden sen jsjshdje yaparken ben sana hala insan gibi açıklıyorum belki kafana girer mikanın en kötü halinde bile çene hattı tartışılmaz şekilde belirgin ve güzel + göz yapısı eşsiz , elmacık kemikleri çıkık çocuğun eksikleri alnının geride ve orantısız olması + diş + burun + dudak ve her fotosu makyajlı ve efektli dolgu ve estetik işleriyle az biraz haşır neşir olsanız bu çocuğun estetikli halinin bile burun + diş hariç muazzam olmadığını anlardınız hem anlamıyorsunuz anlamadığınız gibi de ısrarcısınız hala anlamıyorsanız gidip videolarını dikkatlice izleyin eskiyle yeni arasında az fark olduğunu görürsünüz bu sizin sandığınız kadar efso bir fark değil + saç etkisi var onu da ekleyeyim
Mika raun bile güzelleşecek benmi guzellesemeyecegim sakamisin sen yarrak kafalı?

Mika raun bile güzelleşecek benmi guzellesemeyecegim sakamisin sen yarrak kafalı?
sen bu leş halinle ne olursan ol sonun aynı canım hiç uğraşma parana yazık sana çok güzel söverdim de kaale alabileceğim bir kapasiten yok şu son mesajınla baya belli oldu ona bile değmezsin şu 3 sayfada bile katlanılmaz birisin bende erkek olsam bende seni kullanıp atarım işim gücüm yok senin gibi deliyle mi uğraşcam sabah akşam çocuk akıllıymış kurtarmış kendini

Seni bu komplekse erkek arkadaşın sokmuş. Babaannesi çirkin bile dese bu söylenmez ya. Her şey herkese soylenmemeli. İnsanda biraz empati olmalı. O bilerek seni aşağı çekmek için yapmış. Kendine olan güvenini yitirmen için uğraşmış. Başarılı da olmuş. Sana bunu empoze etmiş. İnan bana hayatta sen kendini nasıl görürsen insanlar da öyle görmeye başlıyor. Ne insanlar gördüm aslında o kadar da güzel olmadığını düşündügüm ama kendilerine öyle bir ozguvenle yürüyüp öyle bir duruş sergiliyorlardi ki ister istemez sen de onu beğenmeye başlıyorsun. güzellik bir bütün. oturmanla, kalkmanla, sohbetinle, gülüşünle, auranla..asla salt dış görünüş güzellik değildir. tam tersi çok güzel olduğunu düşünüp konuşmaya başladığı an gözümde çirkinleşen de çok insan oldu. Psikolojik diger problemlerinin olması seni bu konuda tetiklemiş. Seni manipüle etmesine izin vermişsin. Lütfen kendini sev. Sen sevmezsen kimse sevmez.

Son düzenleme:
Ben terkettim onu
sen bu leş halinle ne olursan ol sonun aynı canım hiç uğraşma parana yazık sana çok güzel söverdim de kaale alabileceğim bir kapasiten yok şu son mesajınla baya belli oldu ona bile değmezsin şu 3 sayfada bile katlanılmaz birisin bende erkek olsam bende seni kullanıp atarım işim gücüm yok senin gibi deliyle mi uğraşcam sabah akşam çocuk akıllıymış kurtarmış kendi
Ben terkettim onu mk...
Mika raunun eski suratı maymun gibi ben neden değişemeyim gayette iyi inceledim
Küfür edince aptal yada kalitesiz olmuyoruz o çocuğun ağzı benden bozuktu sürekli küfür ediyordu burnunu karistirip yanımda osuruyor şu orospu bayan.

Seni bu komplekse erkek arkadaşın sokmuş. Babaannesi çirkin bile dese bu söylenmez ya. Her şey herkese soylenmemeli. İnsanda biraz empati olmalı. O bilerek seni aşağı çekmek için yapmış. Kendine olan güvenini yitirmen için uğraşmış. Başarılı da olmuş. Sana bunu empoze etmiş. İnan bana hayatta sen kendini nasıl görürsen insanlar da öyle görmeye başlıyor. Ne insanlar gördüm aslında o kadar da güzel olmadığını düşündügüm ama kendilerine öyle bir ozguvenle yürüyüp öyle bir duruş sergiliyorlardi ki ister istemez sen de onu beğenmeye başlıyorsun. güzellik bir bugün. oturmanla, kalkmanla, sohbetinle, gülüşünle, ayranla..asla salt dış görünüş güzellik değildir. tam tersi çok güzel olduğunu düşünüp konuşmaya başladığı an gözümde çirkinleşen de çok insan oldu. Psikolojik diger problemlerinin olması seni bu konuda tetiklemiş. Seni manipüle etmesine izin vermişsin. Lütfen kendini sev. Sen sevmezsen kimse sevmez.
Güzel yorumun için teşekkür ederim.

Beni kotuleyip duruyorsun mk benim göz yapımda tenimde sacimda alnimda ne var güzel değilim ama mika raundan bin kat iyiyim.
Boş boş konuşup hasta etme adamı .Ne Topler değişiyor orospu!

Ben terkettim onu

Ben terkettim onu mk...
Mika raunun eski suratı maymun gibi ben neden değişemeyim gayette iyi inceledim
Küfür edince aptal yada kalitesiz olmuyoruz o çocuğun ağzı benden bozuktu sürekli küfür ediyordu burnunu karistirip yanımda osuruyor şu orospu bayan.
Aynen aynen öyle zaten anlamıyorsun yazılandan bir şey yetmiyor zekan beni yorma tek alıntıyla daha küfür edersen şikayetçi olacağım şakam yok sonra geri çek diye zırlarsın tekrar uyarı yapmayacağım sana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X