Güzellerim bana çare lazım çıkmazdayım

21 yaşındasın beş para etmez adamsının teykiyle ne işin var...derdiniz ne anlamıyorum köpek gibi davranıyo yazmışsın hoşuna gidiyor sanırım

Hic olayi dramatize etme guzelsin ama akil calismiyor galiba.cocuk nassa bu aliskin aldatilmaya boynuz yemeye bu yedekte kalsin diyor.o ablada kardsyle arasini yapacak bunun ve onlar birlesince cocuk sana tekmeyi atacak canim

Benim de senin gibi bi durumum olmuştu sürekli ayrılıp barışıyoduk çok sevdiğini söylüyodu bazen çok iyi davranıyo bazen de saçma sapan davranıyodu sizin ilişkinizde olduğu gibi tıpa tıp aynıydı dayanamayıp ayrıldım daha da üzüldüm ayrıldıktan sonra ama bi süre sonra rahatlıyosun insan hayatında belirsizlik istemiyo kafanı ve duygularını karıştıran insanlardan uzak dur cankm

Kardeşim o kadar hata yapmış ki bir değil beş değil nie bu kadar o die usteledigini anlamadim bariz belli seni ne önemsiyor ne bsy ediyor kendi ağzınla demissin disarda gözü diye bu kişi sizi cok üzer yazık etmeyin gelecekteki güzel gunlerinize kimse icin hayatınızı heba etmeye değmez bence bu kişiyle daha fazla başınızı agritmayin derim size yazık

Ya kusura bakma ama, ben sen ve senin gibi olanlara hiç üzülmüyorum ve kafa yoranlara sana yardım etmeye çalışanlara da yazık ki vakit harcıyorlar, insan göz göre göre nasıl kendine bunu reva görür? İnsanlar aldatıldığında mutlu olmadığında üç çocukla alıp başını gidiyor yeni bir hayat kurup kendine değer veriyor, hiç mi hayatınızın kıymeti yok...

artık aramayın mesal atmayım kardeşim
ararsa açmayın
böyle bir karaktersizden uzak durun
yaşınız daha çok genç elbette evlenip yuva kuracaksınız ama bununla değil

canım bu adamla evlenmen durumunda hayat boyu doktordan çıkmıcaksın. sana tavsiyem yol yakınken dön.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…