Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer dalga geçmeyecekseniz 10 senedir kullandığım elimdeki tek küpeleri göstereyim 🤷‍♀️
IMG_20221102_145356.jpg
bundan öncesinde sadece minicik tektaş kullanıyordum 🤦‍♀️

Eğer dalga geçmeyecekseniz 10 senedir kullandığım elimdeki tek küpeleri göstereyim 🤷‍♀️Eki Görüntüle 3155211 bundan öncesinde sadece minicik tektaş kullanıyordum 🤦‍♀️
Niye canım tam senin tarzın hiç şaşırmadım çok güzel bence.Lucky Designs Çelik Oval Vintage Bombeli Halka Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Lucky Designs Çelik Oval Vintage Bombeli Halka Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Çlk Accessories Çelik Taşlı Kare Kesim Halka Küpe Trküpe34485 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Markiz Takı Kadın L Gold Halka Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Alışveriş Bekçisi Çelik Klasik Tarz Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Uygun fiyatlı olarak çelik seviyorum ben. Tabii ki altın ve pırlanta always çok güzel ama her zaman da olmuyor . Pırlanta yerine de kaliteli zirkonlar oluyor her zirkon aynı değil de.Bende gümüş üstü altın kaplama da çok gerçi onları da severim.

iyiki oryantal küpesi olmasın dedim iyiki sallantılı kullanmadım hayatımda iyiki minimalist olsun dedim ,hep sallantılı taşlılara gidiyor elim tövbee
Bu ışıltılı hayatı sen seçtin 😂Aman yakışır sana hem güzele ne yakışmaz tal gitsin helaller olsun sefan olsun 😍

Niye canım tam senin tarzın hiç şaşırmadım çok güzel bence.Lucky Designs Çelik Oval Vintage Bombeli Halka Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Lucky Designs Çelik Oval Vintage Bombeli Halka Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Çlk Accessories Çelik Taşlı Kare Kesim Halka Küpe Trküpe34485 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Markiz Takı Kadın L Gold Halka Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Alışveriş Bekçisi Çelik Klasik Tarz Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Uygun fiyatlı olarak çelik seviyorum ben. Tabii ki altın ve pırlanta always çok güzel ama her zaman da olmuyor . Pırlanta yerine de kaliteli zirkonlar oluyor her zirkon aynı değil de.Bende gümüş üstü altın kaplama da çok gerçi onları da severim.
Çlk Accessories Çelik Taşlı Kare Kesim Halka Küpe Trküpe34485 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu aldım ,hiç daha önce böyle birşey görmemiştim çok hoşuma gitti valla
Bu ışıltılı hayatı sen seçtin 😂Aman yakışır sana hem güzele ne yakışmaz tal gitsin helaller olsun sefan olsun 😍

Bence çok güzel.
aldım ,kulağı deldirmeden küpe siparişi verildi :KK70:

Çlk Accessories Çelik Taşlı Kare Kesim Halka Küpe Trküpe34485 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu aldım ,hiç daha önce böyle birşey görmemiştim çok hoşuma gitti valla

aldım ,kulağı deldirmeden küpe siparişi verildi :KK70:
Birbirimizi influce edip ocaklarımıza aincir ağacı dikmeyiz inşallah iptal iptal iptal 😂Takıya girersek çıkamayız ya çok severim ben de. Kıyafeti hemen bir adım öteye taşıyor insana ışık katıyor bence. İnsana bazen o kulak deldirme perileri geliyor ya çoğu kişid oluyor o bence 😂Ben su yolu aldım geçen ama dönüyor ya. Dönmeyen su yolu da çok önemli 😂

ne kadar gerizekalı insanlar var ya... ahseni servise bindirirken sitede yan blokta oturan bir kadın senin adın neydi dedi bana ,bilgisayarla ilgili birşey olduğunda eşine söylüyorduk dedi nisayım dedim. doğursana bir tane neden doğurmuyorsun geçen gün eşine ya 2. yi doğurrtturt ya da 2. kadın al dedim dedi

kalakaldım öyle öyle kaldım :KK57: sonra toparladım ahahha o ikisinede yok demiştir dedim güldüm geçtim şimdi eve çıktım erhanı aradım komşu böyle dedi bu kim diye
vallahi hatırlamıyorum dedi :KK70: hayır dediyse gerçekten ne cüret ne hadle sana bu teklifte bu akılda bulunuyor onu anlamadım da dedim. demiş olsa ağzının payını alırdı ama demedi söylese hatırlarım unutulacak cümlemi hiç dedi. bu kadın gerizekalı mı dangalak mı ne şimdi ben anlamadım lafa bak.... münasebetsiz terbiyesiz :KK70: sinir oldum ne diyeceğimide bilemedim içimde kaldı ay
Ay bu ne hadsizliktir. Şoklar içinde okudum. Bu tarz insanlar çok var, bana da farklılarını söylüyorlar malum çocuğumuz yok ya :olamaz:

Birbirimizi influce edip ocaklarımıza aincir ağacı dikmeyiz inşallah iptal iptal iptal 😂Takıya girersek çıkamayız ya çok severim ben de. Kıyafeti hemen bir adım öteye taşıyor insana ışık katıyor bence. İnsana bazen o kulak deldirme perileri geliyor ya çoğu kişid oluyor o bence 😂Ben su yolu aldım geçen ama dönüyor ya. Dönmeyen su yolu da çok önemli 😂
Ay bazen bana da geliyor o periler. Sonra diyorum sen kapalısın uğraşamazsın, alerjiksin hepsini takamazsın falan, yeni masraf kapısını açmadan kapatıyorum :KK70:

Bu tarz küpeler çok tatlı ve tüm takıcılarda olıyor, hem de bundan çokdaha uygun fiyata. Daha geçen yeğenime hediye almıştım böyle üçlü 40 tl 50 tl civarı takıcılarda
İçeriğine bakıp ben de alıyorum bazen takııclardan. Ama onlarda bile pahalı oluyor çelik. Çelik taş gibi bir şey olmaz. Yani altın veya pırlanta alamıyorsam en mantıklısı. Demir mesela eve gidene kadar oksitlenir no way. Pirinç de olur Ama ben de buldum bir kaç yer hem çelik hem uyguna alıyorum.

Sacce Scarves&Accessories Kutup Yıldızı Üçlü Set Küpe Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL hayatımda hiç sallantılı kullanmadım ? böyle bir kulak görseniz ayy ne bu mu dersiniz fena değil mi dersiniz :KK70: hadi bana küpe seçelim
Benim de böyle kombinlerim var, ben seviyorum, güzel duruyor valla :21: Altta üç tane bundan, üstte kıkırdakta da iki tane piercing olur hep. Bir de ben zincir küpe çok kullanıyorum. Ucunda minik bir nazar boncuuuu mis gibi. Hiç sevmem büyük ve gösterişli küpeleri.Ay ne kadar uzattım öf ya :KK70:

İçeriğine bakıp ben de alıyorum bazen takııclardan. Ama onlarda bile pahalı oluyor çelik. Çelik taş gibi bir şey olmaz. Yani altın veya pırlanta alamıyorsam en mantıklısı. Demir mesela eve gidene kadar oksitlenir no way. Pirinç de olur Ama ben de buldum bir kaç yer hem çelik hem uyguna alıyorum.
Çabuk oksitlencek gibi durmuyordu, kaliteli bişeydi. Bazıları durduğu yerde belli kötü olduğu

Çabuk oksitlencek gibi durmuyordu, kaliteli bişeydi. Bazıları durduğu yerde belli kötü olduğu
Süper o zamn hayırlı olsun en sevdiğim hem uygun hem güzel 😂Ben de İçeriğine bakıp alıyorum demir almam gerçekten belki en sondaysa yüzde 5 falan çok beğendiysem sorun olmayabilir ki onu da almadım ama %100 demir hele no no 😂Gümüş de mesela çelik gibi kalmıyor tabii hafif rengi gidiyor ama demir gibi aşırı oksitli kötü bir görünüm değil de daha doğal bir görünüm gibi.Onu da tekrat kaplatırısın mis. Bazı markaların ömür boyu kaplama hizmeti oluyor. Bir de solisyonlar ve mendiller var onlarla da parlatınca bakımını yapınca güzel oluyor gayet. Gümüş üstü altın kaplama da severim.

İnsana bazen o kulak deldirme perileri geliyor ya çoğu kişid oluyor o bence 😂
Ben bazen eşime, "Yarın Karşıyaka'ya gitmem lazım." diyorum. Hemen diyor ki "Aha yine kulağına piercing taktıracak." :KK70:
Bende de pırlantalı şeyler, evlenirken alınan kadın işi şeyler var ama yok anacım, ruhuma uymuyor ne yapayım? :21:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X