Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çantada taşımalık güneş kremi almam lazım ama sarı tondakiler var ya, bu kez onlardan istiyorum beybiler. Kova hatunu Kova hatunu bir tane önermişti, sanırım o da sarı tonlu. Purest'in de bir tane öyle var. Şunlardan bahsediyorum:

Dermoskin'de beyaz olmayan, 50 ml bir güneş kremi var mıdır? Ben şu an Solante Antiox kullanıyorum ama 150 ml olduğu için çantada olmuyor.
heliocareyi seversin o da sarımtrak

ben artık purest almam tonik olarak da nip fab ile devam edicem yoluma... içeriği kesinlikle değişmiş emin oldum... eskisi gibi değil artık purest. dermoskin benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor belki ilerde dermabien le yol arkadaşlığı yaparız sıra ona da gelecek :KK70:

S Skinkeyrlover nerdesin canım ya gel bunlara bi 777 okut...enerjileri yok bunların 😂😂
Yavrum nerdesin kim bilir şuan kimlerlesin 😂Geldim 777.520 diyelim dostlar.😂 Tarık abim patlatmış bayıldım 😍😂Onu açalım aynı anda kollektif olarak enerjisi yayılsın 😂Bir de görl alakasız but şöyle bir şeye baktım element dağılımıma. Aman ben tahmin ediyordum toprak ve su çok olmadığını ama bu nedir ya 😂Senin önerin güzelmiş bu arada iyi de bir marka beğendim.

Eklentiler

• Screenshot_20221102_175733.jpg
    Screenshot_20221102_175733.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 11
ben artık purest almam tonik olarak da nip fab ile devam edicem yoluma... içeriği kesinlikle değişmiş emin oldum... eskisi gibi değil artık purest. dermoskin benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor belki ilerde dermabien le yol arkadaşlığı yaparız sıra ona da gelecek :KK70:
Aşko göz kremini kullandım fall in love 😂C serumunu da açağım yakında heyecanşov 😂

Yavrum nerdesin kim bilir şuan kimlerlesin 😂Geldim 777.520 diyelim dostlar.😂 Tarık abim patlatmış bayıldım 😍😂Onu açalım aynı anda kollektif olarak enerjisi yayılsın 😂Bir de görl alakasız but şöyle bir şeye baktım element dağılımıma. Aman ben tahmin ediyordum toprak ve su çok olmadığını ama bu nedir ya 😂Senin önerin güzelmiş bu arada iyi de bir marka beğendim.

Ohh be bir ferahlama geldi 😂😂

Bu ne ateş bebeğim 😆😆 nerden yaptın bunu linkle bizi ...
Nisa da beğendi bi ara alalım takalım
Fazla tek taş göz çıkarmaz 🤪

Hadi hepiniz bundan alın, bende var bu :KK70:
aa bunu bilmiyordum sorayım araştırayım nerede kim nasıl yapıyorsa bulmaya çalışırım
Tabancayla deldirme kuzum. İğne ya da kelebekle deldir. Tabancayla dokular zarar görüyor. Çocukluğumuzda kaldı o :dondurma:
renk eşitleme özelliği oluyor casper gibi olmuyorsun bende sarımtrak severim :KK70:
Hay ağzın dilin bal yesin :KK70: Bana inanmadı eminim, sen söyleyince inanır şimdi :KK70:

haydiii kavga edin .haydi yolun birbirinizi.kan istiyorummmm vahşetttt istiyorummmmm :KK45: :KK45:
:KK14: Şöyle bi' düşündüm de ay yok ya, başkası olsa belki düşünebilirim ama Kova olmaz :KK14: Hem benim kadar kavga gürültü sevmeyen biri daha var mıdır? Minnoş ve tatlılık abidesiyim ben :KK70:

:KK14: Şöyle bi' düşündüm de ay yok ya, başkası olsa belki düşünebilirim ama Kova olmaz :KK14: Hem benim kadar kavga gürültü sevmeyen biri daha var mıdır? Minnoş ve tatlılık abidesiyim ben :KK70:
4 gün olacak semtimden dışarı çıkmadım.içime bir recep ivedik kaçtı sıkıntıdan.komşularrrrrrr bir ses verinnnn diye kalorifer borusuna vurmama ramak kaldııı. :KK45:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X