Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_20220722_213008.jpg

Jumiso kullanmistim ben. Bitince tekrar baslamadim.
Bonajour - Green Multi-Vitamin Vital Nutrition Serum aldim. Cok memnun kaldim. Fakat anneme verdim 🤭 umarim kullaniyordur
annen bile serumlar kullanıyor ha?vay canınaaa.acilen kendime yeni ürünler almam lazımm :KK45:

annen bile serumlar kullanıyor ha?vay canınaaa.acilen kendime yeni ürünler almam lazımm :KK45:
Yok kiz kullanmiyor. Kullansin diye verdim. Annemin yuzu baya lekeli. Mini bir rutinlik seyler almistim,tek tek bu 1 No bu 2 sakin unutma diye siralamistim 😂 2aydir gormuyorum kendini. O yuzden umarim kullaniyordur

onların en fazla bir nemlendiricisi bir de el kremleri olurdu eskiden.noldu bu kaynanalara ve annelere? :KK45:
Vazelini unuttun :KK70: Vazelin de pek severler. Topuklara, dirseklere sürüp dururlar :KK45: Serum furyası onlara da sıçradı, ne sandın? :KK45: Benim kayınvalidem rujsuz evde dolaşmaz, benden süslü :KK45::KK45::KK45:

onların en fazla bir nemlendiricisi bir de el kremleri olurdu eskiden.noldu bu kaynanalara ve annelere? :KK45:
Benim annem yuzunu hep temizlerdi hatirliyorum. Fakat hep yanlis urunlermis. Simdi maymunun gozunu acinca anladim. Maymun ben oluyorum 😂 annem genc zaten :KK53:

Wings06 Wings06 , N nscckts çok haklı... Ben de ışık dolgusu düşünüyordum, hatta doktorlarla görüşmüştüm. İki farklı doktorun muayenehanesine gittim. Hatta burada da yazmıştım ışık dolgusu yaptıracağım diye. Fakat kafein içeren göz çevresi serumu kullanmaya başladım. Serum kuruttuğu için de göz çevresi kremi ile destekledim. 1 ay sonunda insanlardan çok güzel tepkiler aldım. Artık ışık dolgusu yaptırmak yerine iyi içerikli ürünler ile göz çevremi iyileştirmeyi hedefliyorum.
Genetik göz altı morluğu ürünlerle geçmez fakat yarı yarıya iyileştirilebilir. Hatta bu konu ile ilgili bayağı yorumlaşmıştık sizinle.
İsmi ne benim yanagimda da ince cizgiler olmus bu durum gunes mi alakalidir yaa of. 😐 bronzlugum hala gecmedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X