Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet gözenek derdim var,daha beterdi inan. Gözenek serumu yardimci oldu,svr da umarim tamamen kurtarir o dertden beni. Felaket yagli ya 😂
Iyiki övüp tavsiye ettin 😍
benim de burun üstü gözeneklerim hep büyüktür.siyah nokta sorunu çok yaşarım o yüzden.genetik bu ne yapsam küçülmediler.kızımda da var aynı sorun mesela

benim de burun üstü gözeneklerim hep büyüktür.siyah nokta sorunu çok yaşarım o yüzden.genetik bu ne yapsam küçülmediler.kızımda da var aynı sorun mesela
Ben siyah noktalarin dibini gorduysem sende gorursun. Cok cok az kaldi. Onlarida bence asit ile cozecegim 😂 veya peeling ile.

Bu arada,peeling kacinci Asama oluyor cilt bakiminda ?

Benim kiz 7yasinda, burnunun ustu yagli..bazen minik minik sivilce dicem Ama ismi baska birseydi. Hatirliyamadim. Onlardan cikiyor..umarim bana cekmez. Malum hic anasina benzemiyor,cildide cekmesin bir zahmet

resim istememmmm adınızı da bilmek istemiyorummmm.böyle iyidirrrrr:KK45::KK53:hele yeni üyelerle tanışmak heçç istemiyorummm.herkesten şüphelenir oldum şizofrenler gibi:KK53:
Konuyu denk geldikce Ana sayfadaki yorumlarda okudum. Insan geriliyor sucsuz olsada. Bir sekilde etkiliyor iste.

Ben siyah noktalarin dibini gorduysem sende gorursun. Cok cok az kaldi. Onlarida bence asit ile cozecegim 😂 veya peeling ile.

Bu arada,peeling kacinci Asama oluyor cilt bakiminda ?

Benim kiz 7yasinda, burnunun ustu yagli..bazen minik minik sivilce dicem Ama ismi baska birseydi. Hatirliyamadim. Onlardan cikiyor..umarim bana cekmez. Malum hic anasina benzemiyor,cildide cekmesin bir zahmet

Buldum ismini. Yag bezesi sanki burnunun ustu ara ara
yağ bezesini salisilik asitle yapacağın fiddy yönteminde çözersin o hem yağ bezesi hem siyah nokta düşmanı salisilik çözmezse glikolik denersin şu yaz mevsimi bir bitsinde başlarsın

enzim peeling haftada iki gün akşam çift aşamalı temizlik sonrası yapılıyor sonrasında serum falan uyguluyorsun yani yağ bazlı kullandın yıkama jeli kullandın enzim peeling yaptın kuruladın göz çevresi serumunu sürdün yüzüne svr sürdün okeyto :KK70: bu kadar

bayılıyorum ona ya birde tek tek atlamadan okuyor her bildirimde helal aslanım yürü beee diye diye bakıyorum :KK70: madalya vermek lazım tüm sayfaları okuyana bak hiç yormuyor insanı görüyor musun can o can şuraya bir nazar boncuğu falan yok mu ya

bayılıyorum ona ya birde tek tek atlamadan okuyor her bildirimde helal aslanım yürü beee diye diye bakıyorum :KK70: madalya vermek lazım tüm sayfaları okuyana bak hiç yormuyor insanı görüyor musun can o can şuraya bir nazar boncuğu falan yok mu ya
Bayılıyorum size süper enerji, bilgi ve güzellik.

yağ bezesini salisilik asitle yapacağın fiddy yönteminde çözersin o hem yağ bezesi hem siyah nokta düşmanı salisilik çözmezse glikolik denersin şu yaz mevsimi bir bitsinde başlarsın

enzim peeling haftada iki gün akşam çift aşamalı temizlik sonrası yapılıyor sonrasında serum falan uyguluyorsun yani yağ bazlı kullandın yıkama jeli kullandın enzim peeling yaptın kuruladın göz çevresi serumunu sürdün yüzüne svr sürdün okeyto :KK70: bu kadar
Ay hemen favledim mesaji. Cok lazim olacak 😍

Salisilik asidim yok,glikolik de 😂

The purest i burdan alayim. Tonic magazasinda goremedim fakat DK sitesinde buldum. Onuda ordan halledeyim 😍
Su Tel No isteme kismi cok gicik burda ya 😑
gıcık deme lazım olur :KK70: indirim yapıyorlar ama yoksada yardımcı olurlar hiç kimse olmasa mağazanın kendi kartı var onu okutuyorlar sırf faydalan diye ,migrosta falan da var o durum tel no veya kart no ile güzel indirimler oluyor

gıcık deme lazım olur :KK70: indirim yapıyorlar ama yoksada yardımcı olurlar hiç kimse olmasa mağazanın kendi kartı var onu okutuyorlar sırf faydalan diye ,migrosta falan da var o durum tel no veya kart no ile güzel indirimler oluyor
Yok magzada iken gicik degil. netden uyelik olunca gicik 😂 600tl lik sey var sepet de. Alamiyorum 😏 gorumce nin nosunu kullandim birkac kez 😂 yine kullandim demek istemiyorum 🫣

ha tamam ben hatırladım şimdi hatırladım sizi
ışık dolgusuna ihtiyacınız olduğunu bile düşünmüyorum cafeinli serumla işiniz çözülürdü

ya bu mevzular şöyle aslında biraz emek ve sabır gereken işler senelerce hiçbirşey yapmayıp hızlı etki beklemek olmaz, ürünlerle biraz mücadele edip sabır gösterip sonuç elde edemezseniz botoks işine girerseniz daha sağlıklı olur bence yine de siz bilirsiniz tabiii
Wings06 Wings06 , N nscckts çok haklı... Ben de ışık dolgusu düşünüyordum, hatta doktorlarla görüşmüştüm. İki farklı doktorun muayenehanesine gittim. Hatta burada da yazmıştım ışık dolgusu yaptıracağım diye. Fakat kafein içeren göz çevresi serumu kullanmaya başladım. Serum kuruttuğu için de göz çevresi kremi ile destekledim. 1 ay sonunda insanlardan çok güzel tepkiler aldım. Artık ışık dolgusu yaptırmak yerine iyi içerikli ürünler ile göz çevremi iyileştirmeyi hedefliyorum.
Genetik göz altı morluğu ürünlerle geçmez fakat yarı yarıya iyileştirilebilir. Hatta bu konu ile ilgili bayağı yorumlaşmıştık sizinle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X