Güzellik rutinlerimiz❤️❤️❤️

Atart

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
4.135
10.344
Bunlar benim hazırladığım ssler mesela siz de önce minimal ölçüde cilt sorununuza hedef ürünlerle böyle hazırlayıp banyoya asin :) ana malzemeler yag soğan salça gıbı su ve yağlı temizleyiciler, nemlendirici ve güneş kremi bunlar olmazsa lezzet olmaz buna ek damak tadımiza( hedef cilt tipine) göre malzeme ekleyip cıkartıcaz :KK70:
Her şeyi öğrendikten sonra bunu hazırlamıştık birlikte

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
sana kullanmanı önerdiğim için ve bilgilendirmek adına centella asitle ilgili gönderdiğim 2 videoyu izlemiş olsaydın bilirdin :KK70:
İnsan kafası yoğun olduğunda ne okuduğunu anlayabilir, ne de dinlediğini. Tüm bilgileri demleyemez hemen.
Mesela dün niacinamide de madem asit ne zaman kullanılıyor diye video baktım. Asit olarak ifade edilen ürün aslında b3 vitamini. Her ürünün tabi teknolojisi ve formülasyonu farklı ve içerik yüzdeleri değişiyormuş...

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
Merhaba ben önerdiğiniz rutine başladım yalnız the purestin niacinamide sürdükten 15 20 dk sonra güneş kremini sürerken yayılmıyor top top oluyor bu normal mi.öncesinde böyle olmuyordu
SVR markanın kini kullanıyorum daha bir hafta felan oldu sanırım, güneş kremi üzerinde topaklanmıyor ama elinde sürdüğün zaman kremin topaklandığını fark edebiliyorsun.

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
Bi de nacizane tavsiye bence en güzeli kendimiz video izleyerek notlar alarak kendi kendimize öğrenip deneme yanılma yöntemiyle bulmak :KK70: ben öyle yaptım onlarca sayfayı takip edip youtube izleyerek. Cevabını bulamadigim noktalarda sordum. Yani bence isin eğlenceli kısmı bu öğreticiliği yanında🤩

nscckts nscckts sag olsun bir sürü sey gönderiyor bende öncelikle cisem cakirin ilk videolarından başlayıp izleyin derim.burada ürün istisareleri yapacağımız zamanlar daha güzel olur. Ben inanıyorum ilgisi olan burdaki herkesin öğrenme potansiyeli fazlasıyla var..
Rutin işlemleri yaz ayına denk gelince sadece yazın yapılacaklara odaklanamadım. Bu işe yeni başlayanların önce sadece cilt bariyerini korumak ve yeni leke oluşumunu önleme üzerine gidip, yavaş yavaş diğer içerikleri artırması gerekiyormuş. Birden bütün sorunlara savaş açılamıyormuş.

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
Watson bu sabah karta 200tl yi yüklemiş. İkili temizleme yada düzenli b3 vitamini cildimi biraz kurutuyor, o yüzden sanırım hyalüronik asiti rütinime eklemem gerekecek.
Purest markanın göz serumunu düzenli kullanan güneş kremini göz altına nasıl kullanıyor? Tarif edebilir mi? Sabah ve akşam mı kullanıyorsunuz serumu? İçeriğinde C vitamini olduğu için gözaltını gündüz nasıl koruyorsunuz, göz altı kremi üzerine güneş kremi sürülüyor?

Videolar genel serumlar üzerine ve ne zaman kullanacağı hakkında sanırım.

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
Göz altı serumunu hal edebilirsem kapatıcı adımına geçmem gerekecek.
Şu an elimde olan NOTE marka kapatıcı ve daha önceki yıllar herkesin memnun kaldığı maybelline marka göz altı kapatıcı bir süre sonra gözlerimi rahatsız ediyor. Bir iki yıl önce sephore den aldığım beni rahatsız etmemişti. Tek makyaj rutine göz altı kapatıcı sür (çünkü rahatsız ediyor) ve ruj. Pandemi dönemi evde oturunca onu da yapamadım.

JES

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Haziran 2018
13.119
72.680
28
Watson bu sabah karta 200tl yi yüklemiş. İkili temizleme yada düzenli b3 vitamini cildimi biraz kurutuyor, o yüzden sanırım hyalüronik asiti rütinime eklemem gerekecek.
Purest markanın göz serumunu düzenli kullanan güneş kremini göz altına nasıl kullanıyor? Tarif edebilir mi? Sabah ve akşam mı kullanıyorsunuz serumu? İçeriğinde C vitamini olduğu için gözaltını gündüz nasıl koruyorsunuz, göz altı kremi üzerine güneş kremi sürülüyor?

Videolar genel serumlar üzerine ve ne zaman kullanacağı hakkında sanırım.
Ben 1 haftadır kullanıyorum purestin göz serumunu. Güneş kremini göz altıma hiç uygulamadım. Uygulamak lazım mı? Göz yakmaz mı? nscckts nscckts

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
Niacinamide yani B3 vitamini (o kısmı tam anlamadım belli bir oranda B3 vitamini içeriyor sanırım.) yaz kış kullanılabilen diğer bütün içeriklerle anlaşabilen bir asit türü olmuş oluyor. O yüzden bunu yazın kullanmamızda bir sakınca yok. Sabah ve akşam kullanıyordum devam edeceğim. Sadece arada süre bekleniyor mu o kafama takıldı. Sürüp heme güneş kremi sürülebiliyor sanırım. Birinci sınıf olarak bu kadar yapabiliyorum.:bicak:

arduino27

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
276
525
Ben 1 haftadır kullanıyorum purestin göz serumunu. Güneş kremini göz altıma hiç uygulamadım. Uygulamak lazım mı? Göz yakmaz mı? nscckts nscckts
Ben dün serumu ilk kez kullandım, sabah cesaret edemedim. Hafif gül kokusu var ve içeriği şekerimsi. Parmağım dudağıma değince şeker tadı aldım. :dondurma: Yenilebilir bir ürün gibi de geldi bir yandan. Para verdim yemem lazım durumuna geçmem inşallah.:KK70:

JES

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Haziran 2018
13.119
72.680
28
Ben dün serumu ilk kez kullandım, sabah cesaret edemedim. Hafif gül kokusu var ve içeriği şekerimsi. Parmağım dudağıma değince şeker tadı aldım. :dondurma: Yenilebilir bir ürün gibi de geldi bir yandan. Para verdim yemem lazım durumuna geçmem inşallah.:KK70:
Valla benim hiç gül kokmuyor sen ne aldın ki 😊 hele tadına hiç bakmadım

Atart

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
4.135
10.344
Çocuklar için geçmiş olsun.
Evet işte topiğe yazan kişilerin bilgi seviyeleri aynı değil şuan . Köy okulu gibi, 5. sınıfta var, birinci sınıfta. :halay:
Ben daha birinci sınıfım.
Teşekkürler evet değil tabiki ama izlenip de hatta bikac kez yeri gelecek anlamayacaksın kafanda sürekli başka işlerle uğraşırken dönüp duracak oturtmaya çalışacaksın not alacaksın ödev yapar gibi bakacaksın bi bakmışsın derece ile mezun olmuşsun :) yaptım oldu:KK70: ben belki de kişisel olarak hep kendim bilinmeyeni merak edip üstüne giderek çözmenin hazzını sevdiğim için pek yardım almadım.Mottom su ; takip ettiğim o kadar kişi doktor degil eğitimini almamış hattâ çok farklı kulvarlardan ilgi duyup öğrenmişler bi noktaya gelmişler benim neyim eksik:KK70:

Atart

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
4.135
10.344
JES JES teşekkür ederim cok 🙏💐