Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eklentiler

• IMG20220916220543.jpg
    IMG20220916220543.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 21
Huhuu kızlar 😄😄
Cosmedin temizleyicisiyle aşk yaşıyorum ilk görüşte aşk bizimkisi 🤩 celenesi belki cift aşamalı temizlikte kullanırım henüz emin değilim,olmadi arkadaşa paslarım

Sac Masaj fircasina bayıldımmm...
Kendim ayrı oğlum ayrı bayıldı
Normalde oglanin kafasini zor sampuanlardim pek sevmiyor uğraştırır beni ama bu fırçada kuzu gibi durdu nasıl hosuna gitti
Alip alıp stoklanasi,sevdiklerinize hediye edilesi 👌
Peptiti 1 gün kullanabildim herhangi bir reaksiyon göstermedi o gün ama burası hala yanıyor hala güneş eritiyor insanı
Sanırsın temmuz tırstım...iyi koruyamam edemem diye
Çünkü hep dışardayım güneşin altında
Burnumu da bi güzel demire çarptım bugun ki 🤣🤣 görünürde bir problem yok ama sızlıyor zorla estetik mi edicek bu evren beni anlamiyorum halbukisi hic istemem yan cebime koy 😄😄

Huhuu kızlar 😄😄
Cosmedin temizleyicisiyle aşk yaşıyorum ilk görüşte aşk bizimkisi 🤩 celenesi belki cift aşamalı temizlikte kullanırım henüz emin değilim,olmadi arkadaşa paslarım

Normalde oglanin kafasini zor sampuanlardim pek sevmiyor uğraştırır beni ama bu fırçada kuzu gibi durdu nasıl hosuna gitti
Peptiti 1 gün kullanabildim herhangi bir reaksiyon göstermedi o gün ama burası hala yanıyor hala güneş eritiyor insanı
Burnumu da bi güzel demire çarptım bugun ki 🤣🤣 görünürde bir problem yok ama sızlıyor zorla estetik mi edicek bu evren beni anlamiyorum halbukisi hic istemem yan cebime koy 😄😄
Geçmiş olsun cnm celenes su bazlı temizleyici bana çok çok iyi geldi cosmedle sivilce dökme muhabbeti bitince pırıl pırıl cildim olacak inanıyorum 😍

Geçmiş olsun cnm celenes su bazlı temizleyici bana çok çok iyi geldi cosmedle sivilce dökme muhabbeti bitince pırıl pırıl cildim olacak inanıyorum 😍
Tesekkur ederim
Celenesle sonradan anlaştım bende
ama cosmedin yuz temizleyicisi bi başka...ki yüz temizleyicilerle ben zaten ilkinden pek anlaşamam genelikle ama cosmed ha işte bu ya dedirtti

Bende inanıyorum bu dönemi atlaticaksin
Memnuniyet seviyesine geliceksin,az sabir

Mesela benim de çenem biraz fazla pütür pütür bu bikac gündür ama biliyorum ki nerdeyse 2haftadir citledigimiz çekirdeklerin sonucu bu yani biraz da ne yediğine ne içtiğine de bağla bazı şeyleri
S sebbo
Doğru diyorsun cnm diyete başladım gibi bişi oldu akşam yemeğini kestim sadece yulaf yiyorum kahve içiyorum diğer öğünleri normal yiyorum

Huhuu kızlar 😄😄

Geçmiş olsun umarım burnuşunun bir şeyi yoktur :KK48:
Celenes yıkama jeli yüzüme iyi geldi ama pek köpürmüyor diye çok tatmin etmedi beni, sanırım köpük seviyorum ben :KK53:Cosmed'i de bi' deneyesim var açıkçası. Bir de Celenes çok gıcır gıcır yapıyor beni, bu da iyi bir şey değilmiş gibime geliyor. Fakat ilk hafta kullanım sonucunu beğendim, devam edeceğim.

Ay bir de Dermoskin'in arbutin kreminin bir tonik kardeşi varmış, onu buldum. Almayayım değil mi N nscckts (alma de, alma deeee) :KK48::KK48::KK48:

Sen şu sırt kısmı kısacık olan minnoş burnunu yaptırmak mı istiyorsun? Şu haldeyken bile burnunun minnoşluğu kendini belli ediyor. Benim burnumu beğenene bak hele! Maşallah sana :confused:
Ah canım maske kamufle etmiş benim burnum uzun ucuna bişi diyemem çok düşük değil lakin sağdan üstte çıkıntısı bayağı belli 👽💩 cidden hiç iyi değil bende düğünden bı ay önce otomotik açılır cam kapıya kafa atmıştım 🤕

Geçmiş olsun umarım burnuşunun bir şeyi yoktur :KK48:
Celenes yıkama jeli yüzüme iyi geldi ama pek köpürmüyor diye çok tatmin etmedi beni, sanırım köpük seviyorum ben :KK53:Cosmed'i de bi' deneyesim var açıkçası. Bir de Celenes çok gıcır gıcır yapıyor beni, bu da iyi bir şey değilmiş gibime geliyor. Fakat ilk hafta kullanım sonucunu beğendim, devam edeceğim.

Ay bir de Dermoskin'in arbutin kreminin bir tonik kardeşi varmış, onu buldum. Almayayım değil mi N nscckts (alma de, alma deeee) :KK48::KK48::KK48:
gelenes kurutmaz ki canım termal o hatta nemli his bırakması gerekiyor hatta köpürmemesi içinde kurutucu olmadığının kanıtı... evet köpürmesi iyi birşey değil doğru biliyorsun köpürmemeli yüz yıkama jelini kendin elde köpürtebildiğin kadar köpürtüp yüzü ovalayacaksın asıl temizliği yağ bazlı temizleyici yapıyor yıkama jelini yağ bazlıyı arındırmak için ve cilt ph için kullanıyoruz başka işlevi yok

tonikle birlikte daha güzel olur ihtiyacın varsa alabilirsin sana kalmış

gelenes kurutmaz ki canım termal o hatta nemli his bırakması gerekiyor hatta köpürmemesi içinde kurutucu olmamasının kanıtı... evet köpürmesi iyi birşey değil doğru biliyorsun köpürmemeli yüz yıkama jelini kendin elde köpürtebildiğin kadar köpürtüp yüzü ovalayacaksın asıl temizliği yağ bazlı temizleyici yapıyor yıkama jelini yağ bazlıyı arındırmak için ve cilt ph için kullanıyoruz başka işlevi yok

tonikle birlikte daha güzel olur ihtiyacın varsa alabilirsin sana kalmış
Yok beybi kurutmadı zaten. Aksine yüzüme çok iyi geldi. Bir de o verdiği gerginlik hissi yok muuuuu, ona da bayıldım. Gerginlik, kuruluk anlamında değil, tam da ihtiyacım olan şey. Belki de ona gerginlik demem yanlıştır ama dedim bir kere :KK48: Yüzüm çok iyi anlaştı, C vitaminlisini almıştım. Bir ara ucuzdu, sen önermiştin hatırlarsın. O zaman almıştım, yeni kullanıyorum. SVR temizleme jelini eşimle ortak kullandığımız için 3,5 ayda bitti, onu da çok sevmiştim.

Tonik ise bayağı aklıma yattı ama rutinimde hangi araya sıkıştıracağım onu acaba? Daha açılmamış Purest mavi tonik var. Çizelgemi hazırladım, tatliş bir çizelge yaptım.

Ha, bir de sana sormam gereken önemli soru, pazar akşamları kırmızı enzim peelingi kullanayım diyorum. 10 dk kadar sonra niacinamide pıt pıtlar geçerim. Diğer yeşil olan peelingi çarşambaya koysam mı, yoksa çok mu olur?

Huhuu kızlar 😄😄

Hangi masaj fırçasıydi o kova Atar mısın😍

Sen şu sırt kısmı kısacık olan minnoş burnunu yaptırmak mı istiyorsun? Şu haldeyken bile burnunun minnoşluğu kendini belli ediyor. Benim burnumu beğenene bak hele! Maşallah sana :confused:
Hiç dikkat etmemiştim du bi daha bakıyım fotoya 😂 benim dikkatimi öndeki bi topak saç çekti açıkçası maaşallah dedim

Yok beybi kurutmadı zaten. Aksine yüzüme çok iyi geldi. Bir de o verdiği gerginlik hissi yok muuuuu, ona da bayıldım. Gerginlik, kuruluk anlamında değil, tam da ihtiyacım olan şey. Belki de ona gerginlik demem yanlıştır ama dedim bir kere :KK48: Yüzüm çok iyi anlaştı, C vitaminlisini almıştım. Bir ara ucuzdu, sen önermiştin hatırlarsın. O zaman almıştım, yeni kullanıyorum. SVR temizleme jelini eşimle ortak kullandığımız için 3,5 ayda bitti, onu da çok sevmiştim.

Tonik ise bayağı aklıma yattı ama rutinimde hangi araya sıkıştıracağım onu acaba? Daha açılmamış Purest mavi tonik var. Çizelgemi hazırladım, tatliş bir çizelge yaptım.

Ha, bir de sana sormam gereken önemli soru, pazar akşamları kırmızı enzim peelingi kullanayım diyorum. 10 dk kadar sonra niacinamide pıt pıtlar geçerim. Diğer yeşil olan peelingi çarşambaya koysam mı, yoksa çok mu olur?
Bana sormadın ama naçizane fikrim kırmızı peeling çok yüzdelikli bı ürün sanırım takip ettiğim bı hesap bu kadar kısa sürede güçlü eksfoliye yapan kırmızılı peelingleri tavsiye etmiyordu tabiki karar her zaman bizim ben yeni yeni glikolik ve bha ya başlıcam mesela düşük yüzde ile.

Ve retinol dışında cvit ve aha bha glikolik gibi içeriklerle Niasin i üst üste kullanmayın diyen de var.kullanacaksan yarım saat ara ver derim ben bı kere cvit üstü yapmıştım çok kızarmıştı alev alev yanmıştı. Niasin yerine arbutin veya yatıştırıcı centella içerikli bı ürün de kullanabilirsin

Ay işte algıda seçicilik böyle bir şey. Ben de hiç saç falan görmemişim, dur bir daha bakayım :KK70:
Biz kadınlardan korkulur o kader boyamama rağmen Şahan gözler hemen dedected yapmış 😁 illa foto attırıp minnoş dediğiniz burna bı dönüp bakın istedim dedirteceksiniz😂

bak o svr yıkama jelinin lavantalısı var o daha da güzel aynen hatırlıyorum bende severek kullandım gelenes c vitaminli jeli

toniği serumdan önce sürüyorsun rutinde değişiklik olmuyor arbutini kullanmadan 10 dk önce toniklersin

kırmızı enzimi yapabilirsin artık canım yüzünde fazla bekletme ama, enzim ve fiddy yapılan günler arbutin kullanma niacinimade kullan ki daha nem dengesi ve gözeneğe yönelik olduğundan çok daha fazla verim alırsın kırmızı peelingi 2 haftada bir yap canım yeşili haftada 2 yapabilirsin

Bana sormadın ama naçizane fikrim kırmızı peeling çok yüzdelikli bı ürün sanırım takip ettiğim bı hesap bu kadar kısa sürede güçlü eksfoliye yapan kırmızılı peelingleri tavsiye etmiyordu tabiki karar her zaman bizim ben yeni yeni glikolik ve bha ya başlıcam mesela düşük yüzde ile.

Ve retinol dışında cvit ve aha bha glikolik gibi içeriklerle Niasin i üst üste kullanmayın diyen de var.kullanacaksan yarım saat ara ver derim ben bı kere cvit üstü yapmıştım çok kızarmıştı alev alev yanmıştı. Niasin yerine arbutin veya yatıştırıcı centella içerikli bı ürün de kullanabilirsin
Canım sorarken adını geçirmemişim ama bildiklerini paylaş, mutlu edersin beni. :oops: Peelingden sonra ben 20 dk bekliyorum, saat tutuyorum resmen, sonra SVR rerumu bir pompa pıt pıtlıyorum. Daha önce öyle konuşmuşuz, not almışım. Çizelgemi oluştururken bile neyi ne ile kullanmamalıyım kısmına çok kafa yoruyorum kız, ders çalışır gibi çalışıyorum üzerinde. :oops:

c vitaminiyle niacinimade kullanılmaz,niacinimade ile glikolik, arbutin ,azeleik, mandelik ,peptit , salisilik ,tüm ahalar ,seramid çok iyi anlaşır özellikle birlikte kullanılır verim alınsın diye. niacinimade bariyer onarıcı dengeleyi leke önleyici olduğu için rutinlerde mutlaka eklenir ama c vitaminiyle iritasyon yapar.

Biz kadınlardan korkulur o kader boyamama rağmen Şahan gözler hemen dedected yapmış 😁 illa foto attırıp minnoş dediğiniz burna bı dönüp bakın istedim dedirteceksiniz😂
Ben sana açık açık sansürsüz bir sürü foto gönderdim :KK53: Yanaklarımdaki gözenek sayısına kadar belliydi :confused:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X