Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet canım lavantalısı var hatta favorilere eklemiştim Trendyol'da ama kışın benim yüzüm yaz kadar yağlı olmuyor, karmaya dönüyor, o yüzden lavantalıyı elemiştim. Denemek için illaki alırız, eşim de seviyor yüz yıkama jellerini, bana değilse ona kesin uyar.

Kırmızı peelingi iki gün önce sipariş vermiştim, mağazaya teslim edilmiş. Gider alırım bugün, pazar günü başlarım. Dediğin gibi bir hafta arayla kullanayım, çizelgeme de öyle yazayım hemen.

Dün akşam arbutin günümdü. Şöyle bir geri çekilip aynada yüzüme baktım, ışıl ışılım resmen :confused: ay hep bu topiğin sayesinde oldu, emeği geçenlere duacıyım. Geçen hafta eşimin abisi beni görür görmez, "rengin açılmış," dedi :KK70:
Arbutini haftada kaç gün kullanıyorsun

3 gün kullanıyorum. Üst üste değil, 1 gün arayla çizelgeme almışım :confused:
Bn dun kullanmistim arbutini ilk günde kullanmayı. Pek beceremedim bugünde kullanayım diyorum bnde sadece cumartesi pazar kullanmayı düşünüyorum haftaya bu şekil yapacağım bugünde kullanayım da😁

Makyaj süngerlerini fırçalarıni nasil temizliyorsunuz kizlar bugün onları temizlemekle uğraştım birde birşey farkettim doa arbutin yapısı su gibi olduğu için parmak uçlarıma döküp yüzüme sürüne kadar kuruyor direk yüze damlatmak en mantıklısı kızlar

Makyaj süngerlerini fırçalarıni nasil temizliyorsunuz kizlar bugün onları temizlemekle uğraştım birde birşey farkettim doa arbutin yapısı su gibi olduğu için parmak uçlarıma döküp yüzüme sürüne kadar kuruyor direk yüze damlatmak en mantıklısı kızlar yesa yesa Green girls Green girls Atart Atart

Makyaj süngerlerini fırçalarıni nasil temizliyorsunuz kizlar bugün onları temizlemekle uğraştım birde birşey farkettim doa arbutin yapısı su gibi olduğu için parmak uçlarıma döküp yüzüme sürüne kadar kuruyor direk yüze damlatmak en mantıklısı kızlar yesa yesa Green girls Green girls Atart Atart

hiçbiri işe yaramıyor ben denedim.almayın paranıza yazık.ya beyaz gezilecek ya da her ay boyanacak çıkan beyazlar.başka yolu yok.onlar özel bir günde günü kurtarmak için sadece.asla da doğal durmuyorlar.
Ben zaten hiç kullanmadım ya, oldum olası hep komple sadece dip boya bile yaptırmadım sanırım her defasında hepsini 🙈

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-17-21-44-02-27_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-17-21-44-02-27_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2022-09-17-21-44-08-01_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-17-21-44-08-01_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2022-09-17-21-42-59-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-17-21-42-59-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 19
Ben zaten hiç kullanmadım ya, oldum olası hep komple sadece dip boya bile yaptırmadım sanırım her defasında hepsini 🙈
kumralken ben de tamamını boyardım hep.diğer yerlerle renk eşitliği olsun hem de parlak dursun diye.ama şimdi platin sarısı mecbur dip boya yaptırıyorum.dipler henüz 3 santim yok.5 santim olsun o zaman diplerini de açtırırım.

Makyaj süngerlerini fırçalarıni nasil temizliyorsunuz kizlar bugün onları temizlemekle uğraştım birde birşey farkettim doa arbutin yapısı su gibi olduğu için parmak uçlarıma döküp yüzüme sürüne kadar kuruyor direk yüze damlatmak en mantıklısı kızlar
Makyaj fircasi temizleme pedi var bitane her yerde satılıyor,işte şampuanlı su hazırlayıp hal ediyordum...sanırım şöyle adam akıllı makyaj yapalı en son 6-7 ay önce oldu
ruj rimel takılıyorum hep,bazen de full makyaj takılıyorum aylarca
çok dönemsel oluyor bende

Son düzenleme:
Bn dun kullanmistim arbutini ilk günde kullanmayı. Pek beceremedim bugünde kullanayım diyorum bnde sadece cumartesi pazar kullanmayı düşünüyorum haftaya bu şekil yapacağım bugünde kullanayım da😁
Yahu sen neden kullanmayı beceremiyorsun ki anlamadım. Serumun damlatmalığını da anlamamıştın. Serum kapağı görevini yapan şey aslında serumun damlatma aparatı. Serumu çalkalayıp o damlatmalığın plastik kısmını bastırıp damlatma camına serumun gelmesini sağlıyorsun. Sonra da 1-2 damla eline damlat. Sonra avucunda ısıt, yüzüne tamponla ya da yüzüne damlat, elinle yay. Kusura bakma böyle acayip bir şekilde anlattığım için ama ne desem bilemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X