Guzellik sirlariniz.

valla evet bu da dert bence ve burada kalsin tasimasinlar.ben imeeden kullaniyorum ama yavastan bu yil yaslanmaya basladim.ince kirisikliklari farkediyorum artik.bi kac ay onceye kadar yoktular birden oldu

Hayatı çok fazla umursamamak
Kötü alışkanlıklardan uzak durmak
Su içmek
Temizlik mesala ipek lif yağlı bir cildim var iyi gelir
Arada yüz yogası çok sadık olmasamda
Beyazlar kırışıklıklar rahatsız etmiyor normal olması gerektiği yaşlanmadan yanayım

Son düzenleme:
Su...gerçekten bende çok etkili oluyor 2 lt su içmem günlük...
Günde 1 tatlı kaşığı çörek otu çiğnemek...bu herşeye iyi geliyor...en önemlisi hormonları dengeliyor...
Tibet egzersizleri...bir harika
saça dax sürmek arada...

Cilt konusunda hala arayıştayım ama şimdilik sebamed kullanıyorum göz altına
Cildimede sebamedin bir başka nemlendiricisini...ama işte düzenli değil

Şu lumeayı da alıp ormanımdan sıyırdım mı tamamdır :KK70:

Cilt temizliği ve nemlendiriciler önemli benim için.makyajımda yüzümde olabildiğince az tutmaya çalışıyorum eve gelir gelmez temizlerim

Su...gerçekten bende çok etkili oluyor 2 lt su içmem günlük...
Günde 1 tatlı kaşığı çörek otu çiğnemek...bu herşeye iyi geliyor...en önemlisi hormonları dengeliyor...
Tibet egzersizleri...bir harika
saça dax sürmek arada...

Cilt konusunda hala arayıştayım ama şimdilik sebamed kullanıyorum göz altına
Cildimede sebamedin bir başka nemlendiricisini...ama işte düzenli değil

Şu lumeayı da alıp ormanımdan sıyırdım mı tamamdır :KK70:
dax ne?

Selam kızlar
benim güzellik rutinim şöyle
hergün mutlaka yüzümü cildime uygun yüz yıkama kremiyle yıkayıp tonikleyip kremlerimi sürüyorum ( benim cildimde sivilce izi ve cilt çukuru olduğu için onlara yönelik ürünler kullanıyorum)
saç için elidorun doğanın enerjisi canlı ve dirençli saçlar şampuanını kullanıyorum banyodan sonra nemli saça schwarzkopf un saç spreyini kullanıyorum bakım amaçlı
haftanın iki günü de (genelde pazar ve çarşamba akşamı) cildime maske uyguluyorum
hiç makyaj yapmıyorum bazen canım isterse rimel sürüyorum ve günde 2 lt. su içmeye çalışıyorum

Selam kızlar
benim güzellik rutinim şöyle
hergün mutlaka yüzümü cildime uygun yüz yıkama kremiyle yıkayıp tonikleyip kremlerimi sürüyorum ( benim cildimde sivilce izi ve cilt çukuru olduğu için onlara yönelik ürünler kullanıyorum)
saç için elidorun doğanın enerjisi canlı ve dirençli saçlar şampuanını kullanıyorum banyodan sonra nemli saça schwarzkopf un saç spreyini kullanıyorum bakım amaçlı
haftanın iki günü de (genelde pazar ve çarşamba akşamı) cildime maske uyguluyorum
hiç makyaj yapmıyorum bazen canım isterse rimel sürüyorum ve günde 2 lt. su içmeye çalışıyorum
merhaba,
benim cildimde de sivilce izleri ve cilt çukurları var.acaba siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz?

merhaba,
benim cildimde de sivilce izleri ve cilt çukurları var.acaba siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz?
ben LR nin cilt çukurları için olan ürünlerini kullanıyorum microsilver yüz yıkama jeli racine tonik ve microsilver kremle alovera kansantre krem i kullanıyorum gayette memnunum

ben LR nin cilt çukurları için olan ürünlerini kullanıyorum microsilver yüz yıkama jeli racine tonik ve microsilver kremle alovera kansantre krem i kullanıyorum gayette memnunum
çok teşekkür ederim cevabınız için.peki çukurlarınızda iyileşme oldu mu acaba? benim gittiğim dr lar prp dermopen vs ne yaparsan yap çukurlar düzelmez dediler.

çok teşekkür ederim cevabınız için.peki çukurlarınızda iyileşme oldu mu acaba? benim gittiğim dr lar prp dermopen vs ne yaparsan yap çukurlar düzelmez dediler.
baya iyileşme oldu, tabiki şuan cildim bebek gibi diyemem ama çukurlarım derindi hafifledi... şakaklarımdaki çukurluklar daha yüzeyseldi onlar yok oldu o yüzden kullanmaya devam ediyorum

baya iyileşme oldu, tabiki şuan cildim bebek gibi diyemem ama çukurlarım derindi hafifledi... şakaklarımdaki çukurluklar daha yüzeyseldi onlar yok oldu o yüzden kullanmaya devam ediyorum
aaaa süpermiş.inşallah cildiniz bebek gibide olur.bende alayım öyleyse.çok teşekkür ederim :)

aaaa süpermiş.inşallah cildiniz bebek gibide olur.bende alayım öyleyse.çok teşekkür ederim :)
LR nin ürünlerini sadece LR satışı yapan kişilerden bulabilirsiniz network marketing firması olduğu için yani mağazalarda satışı yok... Çevrenizde LRnin ürünlerini satan bi tanıdığınız varsa ondan yardım alabilirsiniz yada özelden bana mesaj atarsanız bende yardımcı olurum

Benim 13-20 yaş aram sürekli sivilce ve yağlı kötü bir ciltle geçti. Sonrasında aldığım eğitimler sonrasında işlemler yaptım. Şuan cildim ışıl ışıl, vücudum, ellerim saçlarım hepsiyle ayrı ilgileniyorum artık. Ve bunu yapmak için çok para yada çok zaman harcamaya gerek yok. Birkaç belirli madde yeterli gelecektir.
Bol bol su tüketin, mümkünse suyun içine limon veya maydanoz koyun faydalı bir kürdür.
Aklınıza geldikçe havuç yiyin. Seviyorsanız suyunu da tüketebilirsiniz. Ben şahsen alıp katır kutur yiyorum ara sıra :) Cilde faydası çok ve gözlere.
Her gün 1 adet sade maden suyu tüketmek hem cilt hem de vücut sağlığı adına çok önemli. Hatta maden suyunun dibinde biraz ayırıp yüzünüze sürebilirsiniz.
Bunların haricinde her gün uyandığımda yüzümü jelle yıkıyorum başka bir şey sürmüyorum. Akşamları da bir kremim var benim cildime uygun onu alıp sürüyorum.
Haftada bir vücut peelingi yapıyorum ve manikür pedikürümü tazeliyorum. Sadece yarım saatimi alıyor.

hergün sabah akşam cildimi jelle temizleyip tonikliyorum nemlendiricimi ardındanda güneş kremimi uyguluyorum haftada 1 peeling ve maske yapıyorum 3 gün aralıklarlada tamamen doğal yağlar barındıran saç bakım yağını uyguluyorum 2 saat sonra yıkıyorum saçlarım ışıl ışıl oluyor yaptığım cilt bakımımdanda çok memnunum

Kızlar ben de şu an bir maske arayışındayım.
Kiehl's kil maskesini almayı düşünüyorum, çok iyi yorumlar var fakat burdan da kullanan, memnun olan, olmayan varsa veya başka bir maske önerisi, öğrenmek isterim...
Cildim hassas, dönemsel kuru...

Arkadaslar nereye acicagimi bilemedim guzellik sirlarinjz kisisel bakimlariniz nelerdir ne yapiyosunuz

Meraba benim olmazsa olmaz güzellik sırlarım bol su içmek, hergün bir biotin hapı almak, günde 40 dakika spor ve her sabah duştan sonra yarım saat kişisel bakım ve vücudumun her zerresine nemlendirici vücut losyonuyla güneş koruma kremi sürmek onun dışında giyim kuşam da şart tabi giyimsiz bakım olmaz. 39 yaşındayım güzellik sırlarım işe yaradı sanırım yorum da yapabilirsiniz tabi eleştirilere de açığım.

Eklentiler

• 4.png
    4.png
    690 KB · Görüntüleme: 258
X