Güzellik yarışmasına katıldım 4 kilo fazla var boğazımı tutamıyorum :(

Bicigi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
162
0
Merhaba kızlar güzellik yarışmasına başvurumu yaptım 4 5 kilo fazlam var bu hafta spora yazılacağım inşallah ama boğazımı tutamıyorum malesef :KK43: böyle giderse ilk 3 e bile giremeyeceğim üstüne kiloda alacağım hamur işine ve tatlıya o kadar çok düşkünüm ki sporuda bıraktım etlerim sarktı resmen :KK43: size bir kaç sorum olacak
1 aydan kısa sürem var 3 - 4 kilo verebilir miyim spor ve diyetle aynı zamanda sıkılaşabilir miyim ?
Tatlı ihtiyacımı nasıl karışılayabilirim ?
Hızlı bir şekilde kilo verebilmek ve vucudumu şekillendirebilmek için hangi sporu yapmalıyım ?
Üst bacaklarım tombikleşti :KK43: ve belimde 4 cm fazla var 60 olmasını istiyorum hangi spor inceltir bu lanet olası yağlar gider ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Sıkılaşmak isteyenlere mutlaka callenetics tavsiye ediyorum ben. Bir seansının 10 seans aerobiğe bedel olduğunu söylüyorlar. Günde bir saat filan yapıyordum ben 3.günden itibaren özellikle göbek, kalça ve bacaklarda sıkılaşma oldu bariz bir biçimde, ayrıca bölge bölge çalıştırabiliyorsun istediğin yeri mesela bacaklara ağırlık vermek istiyorsan bacakları bikaç set fazla yaparsın. Aynı zamanda sana daha iyi bir duruş ve daha dengeli bir vücut kazandırır. Bana göre tek eksiği kolları çalıştırma konusunda başarısız olması, onun dışında tek geçiyorum bu sporu.

Tatlı ihtiyacı içinse hurma gerçekten çok işe yarıyor, bir de buaralar bütün diyetisyenler reklam anlaşması varmış gibi algida fruttare koyuyor diyetlere ara öğün tatlısı olarak ama tadı çok rezil, asla tatlı yerine geçemez bence.

Son düzenleme:
Sıkılaşmak isteyenlere mutlaka callenetics tavsiye ediyorum ben. Bir seansının 10 seans aerobiğe bedel olduğunu söylüyorlar. Günde bir saat filan yapıyordum ben 3.günden itibaren özellikle göbek, kalça ve bacaklarda sıkılaşma oldu bariz bir biçimde, ayrıca bölge bölge çalıştırabiliyorsun istediğin yeri mesela bacaklara ağırlık vermek istiyorsan bacakları bikaç set fazla yaparsın. Aynı zamanda sana daha iyi bir duruş ve daha dengeli bir vücut kazandırır. Bana göre tek eksiği kolları çalıştırma konusunda başarısız olması, onun dışında tek geçiyorum bu sporu.

Tatlı ihtiyacı içinse hurma gerçekten çok işe yarıyor, bir de buaralar bütün diyetisyenler reklam anlaşması varmış gibi algida fruttare koyuyor diyetlere ara öğün tatlısı olarak ama tadı çok rezil, asla tatlı yerine geçemez bence.

Ayy çok cahilim yahu kusura bakma canim ama callenetics ne ? :/

callanetics cok övülüyor hatta öncesi ve sonrasi saat saat konulmus,ama benim gibi odun esnek olmayan biri yaparken yarida birakiyor..gercekten yapmayi cok isterdim hakkiyla

Ayy çok cahilim yahu kusura bakma canim ama callenetics ne ? :/

Bende daha yeni keşfettim sayılır, plates benzeri bir spor, ama platesten daha fazla efor harcatıyor ve top ya da bant gibi herhangi ekstra bir alet kullanmana gerek kalmıyor yaparken, sadece yer çekimini kullanarak kaslarını gerip çalıştırıyorsun.

Bu dert mi ya :/
Buraya konu açacağına gidip diyet konularına,egzersizlere göz atsaydın keşke .:KK14:

Bende daha yeni keşfettim sayılır, plates benzeri bir spor, ama platesten daha fazla efor harcatıyor ve top ya da bant gibi herhangi ekstra bir alet kullanmana gerek kalmıyor yaparken, sadece yer çekimini kullanarak kaslarını gerip çalıştırıyorsun.

Canim çok teşekkür ederim o zaman buna yazılıyorum

callanetics cok övülüyor hatta öncesi ve sonrasi saat saat konulmus,ama benim gibi odun esnek olmayan biri yaparken yarida birakiyor..gercekten yapmayi cok isterdim hakkiyla

Aslında bende çok odunumdur, hatırlıyorum ortaokulda düzgün takla atamazdım, mum duruşu bile yapamazdım da derslerden geçebileyim diye bana beden dersinden araştırma ödevi verilirdi :KK9: Ama callanetics yaparken çok zorlansam da sonuna kadar gayret edebiliyorum yapmaya çünkü hareketi bitirdiğim anda bütün kaslarımın aşırı rahatlayacağını biliyorum ve yaptıkça esnekleşiyorsun o da mutlu ediyor insanı.

Bir de ben şu herkeste olan callaneticsle 10 yaş gençleşin videosunu yapmıyorum çünkü bilgisayarım inatla indirip açmıyor o videoyu onun yerine dailymotionda super callanetics diye 5 partlık bir video var onu yapıyorum belki o yüzden bitirebiliyorumdur benim yaptığım daha kolay bir versiyonudur.

Aslında bende çok odunumdur, hatırlıyorum ortaokulda düzgün takla atamazdım, mum duruşu bile yapamazdım da derslerden geçebileyim diye bana beden dersinden araştırma ödevi verilirdi :KK9: Ama callanetics yaparken çok zorlansam da sonuna kadar gayret edebiliyorum yapmaya çünkü hareketi bitirdiğim anda bütün kaslarımın aşırı rahatlayacağını biliyorum ve yaptıkça esnekleşiyorsun o da mutlu ediyor insanı.

Bir de ben şu herkeste olan callaneticsle 10 yaş gençleşin videosunu yapmıyorum çünkü bilgisayarım inatla indirip açmıyor o videoyu onun yerine dailymotionda super callanetics diye 5 partlık bir video var onu yapıyorum belki o yüzden bitirebiliyorumdur benim yaptığım daha kolay bir versiyonudur.

tesekkürler..taklayi bende atamazdim cok utaniyordum adam yaptir yaptir yapamayan bir ben...simdi bir istahlandim ki hemen indirmeye basladim formatla gitmisti simdi senin dediginide indirecem..su resimleri görüncede hadi hadi diyorum ama yaparken olmuyor bu sefer deneyim bakalim..coook tesekkürler

Önce zayıflayıp sonra düşünseydin güzellik yarışmasına girmeyi keşke......

Hayırlısı olsun...

Bir ayda 4 kilo rahatlıkla verilebilir.
Hazır yaz gelmiş, koşuya çık, yüz bol bol, yürüyüş yap.
Bol şanslar.

1 ayda 3-4 kilo rahat verirsin ve gayette güzel sıkılaşırsın. Bi spor salonuna git ve düzenli spor yap ama.

Madem vücudunun bu kadar çok kusuru varmış,( anlattıklarına istinaden söylüyorum) o zaman ne demeye vücuduna güvenip güzellik yarışmasına başvurdun ki??

İzmirde haftalık kontrollere seni çağıran diyetisyene git bence durumunu anlat 1 ayda 4-5 kiloyu rahatça verebilirsin. iştahın açıksa düzenli kontroller seni motive eder, hem kilo verdiğini de gördükçe aşka gelirsin:21:

Bugün anneanneme doktoru bir diyet listesi ve yazı vermiş. Tatlı ihtiyacın için şunu söylüyor; sabah ve öğlen istediğiniz gibi yiyin tatlı ihtiyacı yeterince yemek yemediğinizde ortaya çıkar.
Yeterince yediyseniz tatlıya ihtiyaç duymazsınız, keyif için canınız isteyebilir bu da dayanılmaz değildir.
Sıkılaşman konusunda niveanın my siluette veya yeni çıkan q10 losyon (krem değil ama şişede losyon olan) işe yarayacaktır.
Tabii bu arada boğazını tutarsan, yeşil çay içersen ve spor yaparsan 1 ayda 4 değil 10 kilo bile verirsin.
Bol şanslar dilerim. =)

X