güzellik

fatos2312

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2009
63
2
leke giderici kremler işe yarıyormu mesela selin ciğerci ile ünlenen kremler almayı düşünüyorum sa sinoz kullananlar varmı

Leke gidermek icin etki eden hic bi krem duymadim da kullanmadimda dogumdan aonra olusan lekelerime neler neler kullandim ama yok gecmediartik benim gozum alisti rengi acilmistir diye kendimi kandiriryorum aynaya bakmak istemiyorum.yuze lekeler icin yapilan bi tedavi varmis şimdi tedavi gören bi tanidigim var o seanslarini bitirsin onun yuzundeki lekeler tamamen gecerse benimkilerde gecer hemen gidip yaptiricam

Leke gidermek icin etki eden hic bi krem duymadim da kullanmadimda dogumdan aonra olusan lekelerime neler neler kullandim ama yok gecmediartik benim gozum alisti rengi acilmistir diye kendimi kandiriryorum aynaya bakmak istemiyorum.yuze lekeler icin yapilan bi tedavi varmis şimdi tedavi gören bi tanidigim var o seanslarini bitirsin onun yuzundeki lekeler tamamen gecerse benimkilerde gecer hemen gidip yaptiricam

hangi tedavi güzellik merkezi nemi gidiyor ınstagramda bir sürü güzelik merkezi var dilan polat neslim güngen felan onlarda iddalı ama önce bir kremler ile deneyim dedim güneş lekesinde işe yarıcakmı

hangi tedavi güzellik merkezi nemi gidiyor ınstagramda bir sürü güzelik merkezi var dilan polat neslim güngen felan onlarda iddalı ama önce bir kremler ile deneyim dedim güneş lekesinde işe yarıcakmı
Güzellik merkezlerine gitmem bende doktora giderim yaptirirsam. arkadaşimda zaten doktora gidiyor lazer tedavisi yaptiriyor bugun sana yazdiktan sonra aradim hatta benim kiz kardesimle ayni doktora gidiyormus ama kardesim gunes lekeleri icin arkadasim dogum lekeleri lcln gidiyorlar 2.seansina gidicekmis 1 seansta bile fark ediliyor dedi cildim baya acildi dedi kiz kardesim de ilk seansi yaptirdi o da acildi cildim dedi ama Bakalim insallah onlarin tedavisi iyi gecsinde bende randevu alicam valla yeter artik canima tak etti

Son düzenleme:
X