GYNO-LOMEXIN FİTİL kullanan var mı rica ediyorum kullananlar yazsın

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
4.181
5.609
Kızlar 13 haftalık hamileyim geçmek bilmeyen vajinal mantar var maalesef doktorum GYNO-LOMEXIN vajinal fitil verdi 3 gün arayla kullanmam gerekiyormuş.. Birincisini dün kullandım ama kullandığımdan beri (çok çirkin olacak ama affedin) akıntım arttı böyle pütür pütür acayip şekilde geliyor sulu kıvamlı.. Aslında bu gelen mantar akıntısı olan bilir ama bu kadar yoğun gelmesi normal mi?? Kullanan varsa rica ediyorum birşey söyleyin.. :cry: sizde de oldu mu böyle birşey!?? Doktoruna soran oldu mu?? Normal mi bu anormal mi?? 2 kez bebeğimi kaybettim bu 3. Gebeliğim çok endişeleniyorum bebeğime birşey olur mu..

Fitilin atıkları onlar tabi mantarı da temizliyordur. Ama hamilelikte kullanımı bir sakınca yaratır mı bilemem, doktor verdiğine göre yaratmıyor herhalde

Kızlar 13 haftalık hamileyim geçmek bilmeyen vajinal mantar var maalesef doktorum GYNO-LOMEXIN vajinal fitil verdi 3 gün arayla kullanmam gerekiyormuş.. Birincisini dün kullandım ama kullandığımdan beri (çok çirkin olacak ama affedin) akıntım arttı böyle pütür pütür acayip şekilde geliyor sulu kıvamlı.. Aslında bu gelen mantar akıntısı olan bilir ama bu kadar yoğun gelmesi normal mi?? Kullanan varsa rica ediyorum birşey söyleyin.. :cry: sizde de oldu mu böyle birşey!?? Doktoruna soran oldu mu?? Normal mi bu anormal mi?? 2 kez bebeğimi kaybettim bu 3. Gebeliğim çok endişeleniyorum bebeğime birşey olur mu..
Fitile devam edin

Ben de kullandım canım hamileyken hem de iki kutu. Vücut ilacı kullanıyor fazlasını akıntı olarak geri veriyor. O gelen akıntının çoğu ilaç büyük ihtimal. İç çamaşır hijyenine dikkat et, günlük ped kullanma, çamaşırın sürekli kuru olsun. Hamilelik bitene kadar kurtulamadım ben, inşallah sen kurtulursun

X