Gyno - lomexin fitili kullanan var m?

Kızlar yardım lütfen!!
Benimde kaşıntım olduğu içn dr.um mantar başlangıcı diyerek bu fitili verdi
Dün gece uyguladım, ay keşke uygulamaz olsaydım.
Şu anda 38 haftalık gebeyim ve uyguladıktan 2 saat sonra uyandım ve çamaşırım çok fazla ıslanmıştı ve daha da çok kaşınmaya başladım.
Bende gittim soğuk suyla yıkadım, ancak o şekilde geçti.
Sabah kalktığımda yine ıslanmıştı çamaşırım.
Kızlar 38 haftalık hamile olduğum için korkuyorum,
Bu gelen su, fitilin etkisi mi yoksa suyum mu gelmeye başladı?
yardım lütfen...

Bende idrar yolu enfeksiyonu için gecen hafta bu fitili kullandım. Bende de kaşıntı ve akıntı oluştu. Aynı mantar hastalığında olduğu gibi. Bende yıkayınca kaşıntı geçti ama akıntı 2.dozu da alana kadar devam etti. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim, hamilesiniz sonuçta ihmal etmeyin.

bu mantar tüm kadınlları yokluyor sanırım. bende çok yoğun birşekilde mantar hastalığına yalkalanmışım 3 aydır ilaç kullanıyorum banamısın demiyor ... yeni tedavi ilaçlarımı bugun aldım 3 ayrı fitil en son kullanmam gereken gyno lomexın miş... fitil kullanmaktan nefret ediyorum :KK43:

Bende idrar yolu enfeksiyonu için gecen hafta bu fitili kullandım. Bende de kaşıntı ve akıntı oluştu. Aynı mantar hastalığında olduğu gibi. Bende yıkayınca kaşıntı geçti ama akıntı 2.dozu da alana kadar devam etti. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim, hamilesiniz sonuçta ihmal etmeyin.

bana doktor idrar yolu enfeksiyonu icin monural toz vermisti ama iyi gelmedi sonra bi kutu azosilin ictim ondan sonra kesildi

kaydirigubbakcemile3Kızlar ya ben 2 kutu fitili ziyan etmiştim bir türlü beceremedim siz nasıll uyguluyrodunuz yaa bütün taktikleri demedık olmadıkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3Kızlar ya ben 2 kutu fitili ziyan etmiştim bir türlü beceremedim siz nasıll uyguluyrodunuz yaa bütün taktikleri demedık olmadıkaydirigubbakcemile3

valla canim ben kisin kullanmistim once ellerini bi guzel yika sonra fitili cikar comelme poziyonundayken fitili el yordamiyla koyacagin yerin icine iyice it sonra hemen kalk bi sure uzan hareket etme canim bide idrarini yapmis ol fitilden once

valla canim ben kisin kullanmistim once ellerini bi guzel yika sonra fitili cikar comelme poziyonundayken fitili el yordamiyla koyacagin yerin icine iyice it sonra hemen kalk bi sure uzan hareket etme canim bide idrarini yapmis ol fitilden once

İşte itmeyi bir türlü beceremiyordum itiklemekten eriyordu artık herneyse :)bir daha kullanmak zorunda kalmam ınsalhh.dr da dıyememistim yapamadım dıye.Ben delülüğümden 2.kutuyuda aldırdım eşime etki etmemiştir diyekaydirigubbakcemile3Sonra hemşire arkadaşım vardı o fitil eriyince azda olsa etki göstermiştir dedi:1rolleyes:sağolasınn yorumun ıcın

İşte itmeyi bir türlü beceremiyordum itiklemekten eriyordu artık herneyse :)bir daha kullanmak zorunda kalmam ınsalhh.dr da dıyememistim yapamadım dıye.Ben delülüğümden 2.kutuyuda aldırdım eşime etki etmemiştir diyekaydirigubbakcemile3Sonra hemşire arkadaşım vardı o fitil eriyince azda olsa etki göstermiştir dedi:1rolleyes:sağolasınn yorumun ıcın

canim benim makata fitil koymak gibi dusunup ittirceksin guzelim

kIZLAR BUGÜN DOKTOR BANADA VERDı BU FıTıLDEN
ÖLÜYOM KAŞINTIDAN GECE YATARKEN KOYCAM BıDE YANINDA MUNORAL VERDı BıDE KREM
ıNŞ. FAYDA EDER. GERÇı BENDE 2-3 AYDA BıR TEKRAR EDıYO BU MELET AMA NAPALIM

kIZLAR BUGÜN DOKTOR BANADA VERDİ BU FİTİLDEN
ÖLÜYOM KAŞINTIDAN GECE YATARKEN KOYCAM BİDE YANINDA MUNORAL VERDİ BİDE KREM
İNŞ. FAYDA EDER. GERÇİ BENDE 2-3 AYDA BİR TEKRAR EDİYO BU MELET AMA NAPALIM

kIZLAR BUGÜN DOKTOR BANADA VERDİ BU FİTİLDEN
ÖLÜYOM KAŞINTIDAN GECE YATARKEN KOYCAM BİDE YANINDA MUNORAL VERDİ BİDE KREM
İNŞ. FAYDA EDER. GERÇİ BENDE 2-3 AYDA BİR TEKRAR EDİYO BU MELET AMA NAPALIM

gecmis olsun canimcimm streste tetikliomus haberin olsun tatlim

aman sakın zamk gibi bir şey YAPIŞIP KALIYO 3 GÜN CİNSEL PERHIZ VAR EN GÜZELİ NEO PENATRAN sabaha izi bile kalmıyor

ben de bu fitilden kullandım aradan 2 gün geçti şükürler olsun mantar belirtim yok ama krem gibi beyaz bi akıntı var acaba fitilden mi diye merak ettim
kullanıpta böyle birşey ile karşılaşan var mı kızlar?

arkadaşlar ya nasıl kullanıcam ben bu fitili ya. 36 haftalık hamileyim tedirginim bişey olcak diye..
iyice içine iktiricekmiyim yoksa ucuna koyup hemen yatılıyomu bana bi yol gösterin :uhm:

arkadaşlar ya nasıl kullanıcam ben bu fitili ya. 36 haftalık hamileyim tedirginim bişey olcak diye..
iyice içine iktiricekmiyim yoksa ucuna koyup hemen yatılıyomu bana bi yol gösterin :uhm:

canim doktor verdiyse tedirgin olma vajinanin icine koyup iceri iteceksin fitil koymak gibi

doktorum vaginit başlangıcı gördüğünü söyleyerek bana da gyno lomexin verdi ancak ilk ovülü kullandıktan 3 gün sonra yoğun jel kıvamında ve süt kesiği şeklinde akıntım oldu, o gece ikinci ovülü de kullandım, az olarak süt kesiği akıntı devam ediyor. ilginç olan ovül kullanmadan önce böyle bir akıntım yoktu. ilaç kalıntıları olarak yada vaginanın kendini temizlediği düşünmek istiyorum :KK43:

doktorum vaginit başlangıcı gördüğünü söyleyerek bana da gyno lomexin verdi ancak ilk ovülü kullandıktan 3 gün sonra yoğun jel kıvamında ve süt kesiği şeklinde akıntım oldu, o gece ikinci ovülü de kullandım, az olarak süt kesiği akıntı devam ediyor. ilginç olan ovül kullanmadan önce böyle bir akıntım yoktu. ilaç kalıntıları olarak yada vaginanın kendini temizlediği düşünmek istiyorum :KK43:

canimcim ilactan kaynaklanan olabilir

evlilğimin ilk zamanlarında kullandım o ilacı.
faydasını gördüm geçti ama şimdi tekrarladı ve hamileliğimn ilk aylarındayım kullanıp kullanmamak da kararsızım bilgisi yada deneyimi olan biri yardım edebilir mi?

X