Gyno - lomexin fitili kullanan var m?

kızlar ben bu fitili dün gece kullandım. yanında da travazol krem. ama hiç bir etkisi olmadı. 2. fitili kullanınca mı gececek ve bu travazol kremin kaşıntıyı biraz olsun hafifletmesi gerekmiyormuydu. ölcem kaşıntıdan yaaa :KK43:

kızlar ben bu fitili dün gece kullandım. yanında da travazol krem. ama hiç bir etkisi olmadı. 2. fitili kullanınca mı gececek ve bu travazol kremin kaşıntıyı biraz olsun hafifletmesi gerekmiyormuydu. ölcem kaşıntıdan yaaa :KK43:

2cisini kullan ve travazola devam et en az 7 günde krem etkisini gösteriyor... ama ikinci fitilden sonra geçmemiş olursa tekrar doktora git 7 günlük olan daha etkili antibiotikli fitiller var.

Kızlar bu arada bundan kurtulan varmı ? bende kronikleşti ve adet öncesi kaşıntı yanma yapıyor... yani kullanmadığım birşeyde kalmadı...

fitil ile beraber travacord krem ve eşe flucan kapsül verilir.mantar tedavisi eş ile birlikte olur.fitilide ilk gece yatarken koyuyosun.2. sinide 3. gece koyuyosunuz.kremide dış kısmına sürüyosunuz

bu ilacı doktor banada verdi ama korkuyorum kullanmaktan çok yan etkisi varmı zaten yanmaz yeteri kadar var :KK43:( birde üstüne bu olsun istemiyorummmm :KK43:(

merhaba arkadaşlar.gyno_lomexin fitil doktorum verdi 1 ini 4 gün önce kullandım.çokfazla 1 sıkıntım yok o ilacı kullanmak için çok şükür.fakat yumurtlama dönemimdeyim bugünlerde.yumurtlama dönemini etkilermi bu fitil?bilgisi olan varmı?

bende kullanmaya başlıyorum bugun dr önerdi..
ve 3 gün arayla kullncaksın dedi...

bnde kullandım firtil ama öncesi gyno du ama ikinci farklıydı atıyorum kasın kasın ölmüştüm megersem fitil dokunmuş kestim hemen onun ismini hatırlyamadım suan ama bi doktoruna sor mantar için bn de oldum evlendigim ilk zaman eşimde ilac kullandı ilac yaradı sonra bn iç çamasırlarımı kaynatıyorum omo bde domestos la sonra da tekrar camasır makinesine sonrada ütülüyorumm iç çamasırım hep kuru birde kızlar cok yıkamayın...

bende mantar tedavisi görüyorum dr en son tedavi sonlansın diye lomexin verdi 3 gün arayla koy dedi 2. sini akşam koydum önceden bu kadar akıntım yoktu benimde ilacı koyduğum günden beri süt kesiği kıvamında beyaz akıntım geliyor kaşıntım hiç olmadı bu akıntı temizlendiği için mi bu kadar çok geliyor anlamadım tekrar doktora gitsem mi acaba korkuyorum...

doktor bana da verdi,5 haftalık hamileyim..kullanmaktan korkuyorum yine de..hamileliğin ilk ayında bu fitili kullanan oldu mu acaba..fitili veren doğum doktoru.. yanında alfasilinde verdi..onu içiyorum ama fitili kullanamıyorum ..bebişe bişey olur diye.. gebelik kategoriside c imiş..bilgisi olan var mı arkadaşlar :S

slm,,ben 17 haftalık hamileyim akıntıdan dolayı doktorum vermişti bu fitili bi türlü kullanmaya cesaret edemedim..durdu durdu ilaç şimdi 4 beş hafta sonra yani şimdi bi kaşıntı başladı..kullansam mı ya bilemiyorum.(doktorum izne çıkınca başka bi doktora daha gördündüm .o arada bu kremi sordum beş aya kadar ben önermiyorum plesanta emiyor bu tür ilaçları dedi daha fazla kafam karıştı .kaşıntı da var ya hastalık ilerlerse diee...ufff midem de çok ağrıyor yanıyor resmen ..midesine bişe kullanan var mı ya hergün ağrıyo gaz var sanırım :KK43:

Kizlar bn 35.haftalik hamileym dr pembe akintidan dolayi mantardan suphelendi ve bu fitille birlikte largopen antbyotik verdi.ikisnin de prospktusunde mecbur kalmdkca gebelikte kullanmayn dio kafam cok karisik:KK43: bi mesajda da fitille ilac beraber kullanmadkca etki etmez dio.
var mi tavsyesi olan?en azindn fitili kullanim ilac icmeyim bari diyodum :KK43: ah ah napcam simdi :KK43:

Bende kullandım fitili geçen gün sonra pembe leke geldi acaba bu normal bisey mi korktum ikinciyi kullanamadim

Benim dr yoğunluk sebebiyle 3 gün üst üste kullancaksın dedi yoksa ben mi yanlış anladım ya

Banada adet döneminin.3. Günü ve 3 gün sonrasında kullanmamı söylemişti içinde iki adet var. şimdiye kadar böyle kullanan yok sanırım sizce bu uygulama işe yararmı?

X