Gyno - lomexin fitili kullanan var m?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
Merhaba kontrol için gittiğim doktor bende hafif bir mantar enfekiyonu saptadı. Aslında anlamadım da hiç şikayetim yoktu ama vucüt direnci düştüğü için olurmuş önemli birşey değilmiş neyseki,

Kullanmam için gyno - lomexin isimli fitilden verdi
Günde 1 tane kullanılacak dedi zaten iiçinde 2 tane var.

Dün birini kullandım, ama prosprktüsünde de ilk kullanımdan sonra 3 gün beklenir ikincisi öyle kullanılur diyor.

Bu fitilden kullanan var mı? ben şimdi ne yapayım gerçi saat geç oldu birazdan kullanmam gerekecek ama bilmiyorum ne yapsam.. Haftasonu diye doktorda yerinde yok soramıyorum. Acaba bugün beklesem yarın mı kullansam?

canım geçmiş olsun .. bu fitil genelde 3 gün veya 1 hafta araylada kullanılabilir.. mantarın yoğunluğuna bağlı..ama genelde dr lar haftada 1 uygulama yazıyorlar.eğer hafifse seninki ikincisini 7. gün kullansan da olur yani

merhaba, geçmiş olsun.bende kullandım o fitilden.ilk fitili kullandıktan 3 gece sonra 2. yi kullandım bende..doktorum bana öyle tarif etmişti.

o fitilden bende kullandım
3 gün arayla kullanılıyo
yani doktor bana öyle önermişti

bende ilkini kullandım o fitilin ikincisini kullanmadım henüz ama sanki faydası olmadı gıbı siz faydasını gördünüzmü

bizde bu fitille beraber biteral grubu ilaçta verilir çünkü tek başına bu fitil pek etkili olmuyor

nemidacım canım ilk kullanımdan 3 gün sonra kullanacaksın diğerini. bana dr geçmezse kullan demişti. ama ben yine de kullandım sağlam olsun diye.çünkü bi başladımı mantar çok zor geçiyor malesef. ben çok çektim. geçmiş olsun

bende kullandım ama faydasını görmedim aynı tarif ettiği gibi kullandım doktorun

Çok teşekkur ederim kullandım bakalım şimdilik şikayetim kalmadı gibi greçekten zor illet Allah herkese şifa versin..

bende kullanmıştım..çok iyi geldi bana..bi hafta arayla kullanmıştım..ama bildiğim kadarıyla mantar tedavisinde eşininde ilaç kullanması lazım..benimki krem kullanmıştı mesela..o tedaviden sonra çok şükür artık hiç yok....

senağlamaDeli olucamm sinirdenn patlıycam...BU FİTİLİ 3 gün aralar ile uyguladım fakatt uygulamak ne kelimee elime yüzüme bulaştırdım yani beceremedim .senağlamaBu kadarda evhamlılık olmazkii itemedimm vagina :KK43: etkide etmicek kesinn..tekrar 1 kutu daha aldrıcam bakalım onları yapabilicekmiyim..Ağlamak istiyorumsenağlama

arkadaslar benim yanma sikayetim var kasintim yok eczaci bu ilaci verdi ama bana iki gun ust uste gece yapcan dedi siz diosunuz uc gun arayla hangisini yapmaliyim eczaci iki gun ustuste gece koycan dedi

arkadaslar etkisini ilk kapsulde goosteriomu yoksa ikinci kapsulude koydiktan sonrami sikayetleriniz kayboldu?

arkadaşlar ben vajinismus tedavisi görüyorum. doktorum o kapsülü verdi. dilatör kullandığım ve parmak egzersizi yaptığım için kullan vajina içini temizler dedi. bitanesini dün kullandım ikincisinide salı günü kullanıcam. kullandıktan sonra bende hafif yanma ve birazda rahatsızlık hissi yarattı ama ertesi gün hiç bişeyim yoktu.

bu fitil başka bir yan etki yapıyor mu? daha önce hiç fitil kullanmadım fitil eriyor mu yoksa çıkartıyormuyuz sabah..

ben de tek bi fitil kullnadım acayip yanma oldu o gece kabus gibi geçti :S ama simdi iyiyim bide krem vermişti fitille beraber. sana geçmiş olsun

X