Gynoseed, preseed jel

Gulpembe07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
959
223
26
Arkadaşlar bu gel hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş internette araştırınca gördüm hatta yabancı dildede aratıp baktım 1-2 denemede hamile kalan var. Ben normalde mfk eş paketi alıcaktim gelcek ay için ama bu jeli mi denesem dedim öncelikle . Mağlum mfk biraz pahalı .. önce jel sonra mfk desem bu sefer mfk ya zam geliyor diye korkuyorum hahaha. Bu ayda yumurtlama bitti bu ay kullanamıyorum. Jellerden kullanan var mı geri dönüş yapar mısınız ?

Arkadaşlar bu gel hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş internette araştırınca gördüm hatta yabancı dildede aratıp baktım 1-2 denemede hamile kalan var. Ben normalde mfk eş paketi alıcaktim gelcek ay için ama bu jeli mi denesem dedim öncelikle . Mağlum mfk biraz pahalı .. önce jel sonra mfk desem bu sefer mfk ya zam geliyor diye korkuyorum hahaha. Bu ayda yumurtlama bitti bu ay kullanamıyorum. Jellerden kullanan var mı geri dönüş yapar mısınız ?
Ben kullandım 2. Ayda hamilelik elde ettim yaklaşık 8 yıl önce yanında ovülasyon testi de aldım

Ben bir süre önce araştırdım fakat satışı yoktu nereden alacaksınız paylaşır mısınız ben de alayim

Ben 2 ay gynoseed kullandım, trendyoldan almıştım.
Hadi ya peki kuruluk problemi falan var mıydı canım sende ? Bende öyle bir sorun yok şükür.. mfk ürünlerini sipariş ettim gelcek ay olmazsa artık valla en son bu jeli alıcam bu da olmazsa akışına birakicam yoruldum valla bir şeyler denemekten

Bu jeli kullandığı ay gebe kalan çok kişi okudum ama kullanıp gebe kalamayanlar yazmıyordur diye düşünüyorum. Kararsız kaldım alıp almama konusunda ne yapmalıyım sizce 🤷🏻‍♀️

X