Gynoseed jel

L A L

İçim de gittikçe büyüyen bir "AŞK" var🤰🏼
Kayıtlı Üye
9 Mart 2022
7.984
5.921
Kızlar gynoseed jeli çok duydum bu ay bununla denemek istiyorum ama %50 %50 iyi - kötü yorumladı var, kimisi gebelik oluştu ama dış genelik oldu gitmemesi gereken sperm gitti belki de diyen var diğer taraftan ben bu jelle hamile kaldım uzun süredir gebelik oluşmuyordu her hangi bir sıkıntı yaşamadım diyende de var, o yüzden aklım karıştı alsam mı almasam mı diye, sizin fikriniz nedir, sizce kullanmalıyım? Bu ovülasyon testi içinde güzel yorumlar olduğu için aldım artı olarak clife da kullanıyorum
Tekrar yazmak istedim alıntı ekledim, bilgisi olan, kullanan kişiler yorum yapar mısınız, ona göre iptal edeyim ürünü 😢

Eklentiler

• Screenshot_20230513_180323_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230513_180323_com.android.gallery3d.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20230510_180723_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230510_180723_com.android.gallery3d.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 81
Ben de biraz araştırdım aklımda kalmasın denememiş olmayım diye sipariş ettim. Yumurtlama dönemimde deneyeceğim

Ben de biraz araştırdım aklımda kalmasın denememiş olmayım diye sipariş ettim. Yumurtlama dönemimde deneyeceğim
Bende aldım bakalım bu ay denemeyi düşünüyorum çok güzel sonuç alanlar var ama kötü sonuç alanda var 🤦🏼‍♀️

Merhaba ürünü 3 ay kullandım fakat ovulasyon takip etmeden kullandım. Geçen kullandığım ay gebelik oldı fakat boş gebelik oldu. Jelle alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kafamı kurcalıyor.

Merhaba ürünü 3 ay kullandım fakat ovulasyon takip etmeden kullandım. Geçen kullandığım ay gebelik oldı fakat boş gebelik oldu. Jelle alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kafamı kurcalıyor.
Bu tür şeyler okudum jelle alakalı mı bilmiyorum ama jeli kullanıp gayet güzel hamilik geçirenler de var, hangisine inanacağımı bende şaşırdım 🥺 kullandım gitti yapacak birşey yok 🥺 9 ay önce hiçbir ürün kullanmadan hamile kaldım boş gebelik oldu

Bu tür şeyler okudum jelle alakalı mı bilmiyorum ama jeli kullanıp gayet güzel hamilik geçirenler de var, hangisine inanacağımı bende şaşırdım 🥺 kullandım gitti yapacak birşey yok 🥺 9 ay önce hiçbir ürün kullanmadan hamile kaldım boş gebelik oldu
Valla bende şimdi kullansammı kullanmasam mı diye kararsızım. Ama 1 buçuk sene sonra oldı jelle alakası var mı bilmiyorum . İlk gebeliklerde boş gebelik durumu daha yüksek oluyormuş. Size de çok geçmiş olsun

Bende iki defa kullandım jeli.iljte deneme amacliydi öle akma falan olmadı.dun pik gunumdu kullandım bu defa kalkınca akti sizde nasıldı durum?
Bende hiç akma olmadı canım çok memnun kaldım üründen 🌸

Ben kullandım ama oluşmadı maalesef gebelik bide rahim ağzında yara mantar vs olanlar için önerilmiyor
Bende hiçbir problem yok canım çok memnun kaldım bakalım bu ay oluşacakmı rabbim ol derse olur bunlar birer vesile zaten 🥺💐

Valla bende şimdi kullansammı kullanmasam mı diye kararsızım. Ama 1 buçuk sene sonra oldı jelle alakası var mı bilmiyorum . İlk gebeliklerde boş gebelik durumu daha yüksek oluyormuş. Size de çok geçmiş olsun
Evet bence jelle alakası yoktur benimde ilk gebelikti İlk defa olduğu için bu tür şeylerle karşılaşıyoruz normal görüyoruz dedi

Bakalım bgun de deneyeceğim nasıl olcak canim.tam hepsini mi skamiyirum acaba
Hemen kalma ayağa belinin altında yastık olsun öylece uzan yarım saat sağa sola dönme, akması problem değil tek 1 sperm hücresi gidip döllüyor yumurtayı 90sn De de kanala giriyormuş o sperm öyle okudum bir diğer önerimde eşin hemen çıkmasın 2 3 dk dursun

Hemen kalma ayağa belinin altında yastık olsun öylece uzan yarım saat sağa sola dönme, akması problem değil tek 1 sperm hücresi gidip döllüyor yumurtayı 90sn De de kanala giriyormuş o sperm öyle okudum bir diğer önerimde eşin hemen çıkmasın 2 3 dk dursun
Eşimde sperm testinde ileri hareketi düşük çıktı diye kullanıyorum inşallah faydası olur ya

Kızlar merhaba. Bende jeli aldım. Yeni kullanacam. Faydasını gören oldumu acaba. Merk ettim🌹

X