Gynoseed jel

Evet biliyordum canım ben ymuurtlama günümden tam 14 gün sonra öğrenmiştim gebeliği. İnşallah seninde gebeliktendir kasık ağrısı
Bide bişy soracam. Çok merak ediyorum. Lütfen kusura bakma. Adete yakın sarı akıntı gördün mü. Yada akıntım ne renkti. Yada hiç akıntı gördün mü😅

Aminn. Çok sağol canım. Ben şuan 12. Günümdeyim. Negatif çıktı
Ben de adet günüme kadar her gün test yaptım hatta adet günümde de yaptım. İdrarı damlattığım an tek çizgiydi hemen çöpe attım testi. Sonra 2 saat sonra yeniden yaptığımda 2 çizgiydi

Bide bişy soracam. Çok merak ediyorum. Lütfen kusura bakma. Adete yakın sarı akıntı gördün mü. Yada akıntım ne renkti. Yada hiç akıntı gördün mü😅
Evettt seni umutlandırmak istemiyorum ama hayatımda gördüğüm ilk sarı akıntıyı gebeliğimi öğrendikten 4 gün sonra gördüm hatta turuncu gibiydi

Bende cumayı inşallah kalp atışını duyacağız cuma günü. Burada bu jelden sonra boş gebelik yaşayanların olduğunu okudum, çok korkuyorum bende
Bende jeli kullandım ilk defa. O yüzden biraz daha umutluyum. Ama boş gebeliğin jelle alakası olmaz. İnşallah öyle bişy yoktur. İçini rahat tut canım. 🤲🏻

Bende jeli kullandım ilk defa. O yüzden biraz daha umutluyum. Ama boş gebeliğin jelle alakası olmaz. İnşallah öyle bişy yoktur. İçini rahat tut canım. 🤲🏻
İnşallah sende iyi sonuçlar alırsın canım. Benim amh değerim çok düşüktü ona rağmen jel işe yaradı gibi

Bugün 13. Günümdü. Kan testi verdim canım. Sonuç negatif. Bilmiyorum hala umut var mı. 13. Günde çıkmadıysa. Artık çıkmaz🥺
Üzüldüm şu an . Olsun sakın moralini bozma, rahmin kendini gebeliğe hazırlamıştır bu ay önümüzdeki ay iyi haberi alırsın inşallah

Üzüldüm şu an . Olsun sakın moralini bozma, rahmin kendini gebeliğe hazırlamıştır bu ay önümüzdeki ay iyi haberi alırsın inşallah
Sağol canım. Allah razı olsun. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Hiç umudumu kaybetmem. Bugün doktor bile nie acele ediyorsun. Daha 8 aylık evlisin. Sana bi sürü çocukların olacak dedi. O bile motive etti beni inan🥰

Topik yukarı çıksın diye yazıyorum. Kullanıp fayda görenler keşke bizi bilgilendirseler

Merhaba ürünü 3 ay kullandım fakat ovulasyon takip etmeden kullandım. Geçen kullandığım ay gebelik oldı fakat boş gebelik oldu. Jelle alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kafamı kurcalıyor.
canım faydasını gördün mü jelin? Ben de alsam mı diyorum

Bu ay ilk defa jel kullandım hamile kaldım .. ama değerlerim çok hızlı yükseliyor . Bugğn kese gözüktü ama normalden fazla yükseliş var mol gebelik olmasından korkuyorum :KK43:

Bu ay ilk defa jel kullandım hamile kaldım .. ama değerlerim çok hızlı yükseliyor . Bugğn kese gözüktü ama normalden fazla yükseliş var mol gebelik olmasından korkuyorum :KK43:
Canım kötü düşünme bende herkesten etkilendim jelle boş gebelik oluyor dediler şükür 9 haftalık olduk

X