🌿Hacetlerimiz için 239.121 Ya Fettah hatmi🌿

🍃LİSTEMİİZ🍃

@Harlofia 🔒✅

Morrmeneksee Morrmeneksee 🔒✅

M Maviayyy 🔒✅

SoLeiL12 SoLeiL12 🔒✅

ohbb ohbb 🔒✅

@Aktif Lora🔒✅

R rana20 🔒✅

R rana20 (kardeşi) 🔒✅

@MoonfacedMom 🔒✅

Life light Life light 🔒✅

tatlicincap tatlicincap 🔓

Meybuz Meybuz 🔓

Umut_2019 Umut_2019 🔓

@Alrom77🔓

Pinkpotter Pinkpotter 🔓

H Hapiness 🔓

burcusami burcusami 🔓

@birkedivelisi🔓

@H M 🔓

KİMİN NİYETİNE OKUYORUZ🤔

( 6 Ağustos - saat 9 a kadar) H Hapiness 👈

📿Herkes 1 kişi için 12585 Ya Fettah okuyacak kişi kendisine 6 tane fazla okuyacak(12591)

📿Süreyi ve sayıyı dert etmeyin kızlar okumak için 2 - 2,5 gün gibi bir süremiz olucak eksik kaldığımız yerlerde de birbirimize yardımcı oluruz

📿Eğer sayıyı tamamlayamazsanız o gün ya da o kişi için çekinmeden söyleyin yardımlaşmak güzeldir 😍
H Hapiness için okudum. Allah kabul etsin inşallah @Harlofia

Ben kendim için okudum...
Arkadaşlar listenin sonuna geldik artık benim bildirim günümde benle beraber 4 kişi bildirim yapmış. Mazereti olan arkadaşlara birşey demiyorum ama listede benden önceki arkadaşlarda da eksiklik var. @Harlofia yapmış olduğun tabloyu güncellesen de kim de eksik var Bi görsek ne dersin?

Arkadaşlar listenin sonuna geldik artık benim bildirim günümde benle beraber 4 kişi bildirim yapmış. Mazereti olan arkadaşlara birşey demiyorum ama listede benden önceki arkadaşlarda da eksiklik var. @Harlofia yapmış olduğun tabloyu güncellesen de kim de eksik var Bi görsek ne dersin?
Kızlar ben sıradan devam ediyorum. Yanı bildirim yapsamda geri donus almadığım ıcın yazmayı bıraktım.
Herkesinkini okuyorum gunluk Allah kabul etsin ❤️ hepınıze tek tek Hayırlı kapılar acsın rabbim

Kızlar ben sıradan devam ediyorum. Yanı bildirim yapsamda geri donus almadığım ıcın yazmayı bıraktım.
Herkesinkini okuyorum gunluk Allah kabul etsin ❤️ hepınıze tek tek Hayırlı kapılar acsın rabbim

Aynı şeyi düşünüyordum ben de. Herkesi gününde okuyorum. Kendiminkini dualayamadım bile. Sorduğum halde cevap alamadım, kendim tek tek baktım bitti mi diye.

Allah niyetlerinizi kabul etsin.

🍃LİSTEMİİZ🍃

@Harlofia 🔒✅

M Maviayyy 🔒✅

SoLeiL12 SoLeiL12 🔒✅

ohbb ohbb 🔒✅

@Aktif Lora🔒✅

R rana20 🔒✅

R rana20 (kardeşi) 🔒✅

@MoonfacedMom 🔒✅

Life light Life light 🔒✅

Meybuz Meybuz 🔓

Umut_2019 Umut_2019 🔓

@Alrom77🔓

Pinkpotter Pinkpotter 🔓

H Hapiness 🔓

burcusami burcusami 🔓

@birkedivelisi🔓

@H M 🔓

KİMİN NİYETİNE OKUYORUZ🤔

( 3 ağustos - saat 9 a kadar) Pinkpotter Pinkpotter 👈

📿Herkes 1 kişi için 12585 Ya Fettah okuyacak kişi kendisine 6 tane fazla okuyacak(12591)

📿Süreyi ve sayıyı dert etmeyin kızlar okumak için 2 - 2,5 gün gibi bir süremiz olucak eksik kaldığımız yerlerde de birbirimize yardımcı oluruz

📿Eğer sayıyı tamamlayamazsanız o gün ya da o kişi için çekinmeden söyleyin yardımlaşmak güzeldir 😍
Okudum Rabbim kabul etsin ins

Ben bu günlerde biraz geciktirdim. Hem ise basladim hemde sinava hazirlaniyorum bu yuzden biraz aksattim kusuruma bakmayin. bir kişi geriden geliyorum ama okuyorum herkese.

🍃LİSTEMİİZ🍃

@Harlofia 🔒✅

M Maviayyy 🔒✅

SoLeiL12 SoLeiL12 🔒✅

ohbb ohbb 🔒✅

@Aktif Lora🔒✅

R rana20 🔒✅

R rana20 (kardeşi) 🔒✅

@MoonfacedMom 🔒✅

Life light Life light 🔒✅

Meybuz Meybuz 🔓

Umut_2019 Umut_2019 🔓

@Alrom77🔓

Pinkpotter Pinkpotter 🔓

H Hapiness 🔓

burcusami burcusami 🔓

@birkedivelisi🔓

@H M 🔓

KİMİN NİYETİNE OKUYORUZ🤔

( 6 Ağustos - saat 9 a kadar) H Hapiness 👈

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

X