hacıyatmazdan kum saatine dönüşüm

üst bacağınız kaç cm?

• Ankete Katılan
    22
3o günlük programın ilk günü tamamdır..
Ama pilates minderimi annem kolileyip kaldırmış, kendi egzersizlerimi yapamadım..
Yarın minderimi getirteceğim..
Kendi egzersizlerime yarın itibari ile start vereceğim nasipse...

3o günlük programın ilk günü tamamdır..
Ama pilates minderimi annem kolileyip kaldırmış, kendi egzersizlerimi yapamadım..
Yarın minderimi getirteceğim..
Kendi egzersizlerime yarın itibari ile start vereceğim nasipse...

nasıl egzersizler yapıyorsun Sottile?
ya ben tablo yapmaya çalıştım, ilk mesajda rahat tablo yapamıyorum nedense... şu an yazdığım mesajda tablonun yanındaki seçenekler de çıkıyor. acaba bu konuyu kapatsam mı ya tablolu konu açalım?

nasıl egzersizler yapıyorsun Sottile?
ya ben tablo yapmaya çalıştım, ilk mesajda rahat tablo yapamıyorum nedense... şu an yazdığım mesajda tablonun yanındaki seçenekler de çıkıyor. acaba bu konuyu kapatsam mı ya tablolu konu açalım?

Farketmez canım olabilir..
Ama msj kısmında tablo düzenleyip kopyalayıp ilk msja da yapıştırabilirsin.. (;

Egzersizlerimi akşam çekip ekleyeyim canım..
Bacak ve kalça için en fayda gördüğüm hareketleri çizdim, onları yapıyordum daha önce..
Şimdi de onlardan devam edeceğim..
Zaten hepsi de Ebru Şallı`nın ve bölgesel çalıştıran diğer videolardaki antrenmanların yaptığı hareketler..

Bir de egzersizlerin öncesinde ip mi atlasam diyorum hem ısınma hem kardio olur, ne dersin?
Gün içinde yürümeye pek fırsatım olmuyor çünkü..

Bu arada nikah işlemleri için koşturdum bugün.
Hala birşey yiyemedim.
Nişanlım kahvaltı yapalım dedi, ben de işim var, ben işte yaparım dedim ve kendime dur diyebildim.. :-)

Son düzenleme:
Farketmez canım olabilir..
Ama msj kısmında tablo düzenleyip kopyalayıp ilk msja da yapıştırabilirsin.. (;

Egzersizlerimi akşam çekip ekleyeyim canım..
Bacak ve kalça için en fayda gördüğüm hareketleri çizdim, onları yapıyordum daha önce..
Şimdi de onlardan devam edeceğim..
Zaten hepsi de Ebru Şallı`nın ve bölgesel çalıştıran diğer videolardaki antrenmanların yaptığı hareketler..

Bir de egzersizlerin öncesinde ip mi atlasam diyorum hem ısınma hem kardio olur, ne dersin?
Gün içinde yürümeye pek fırsatım olmuyor çünkü..

Bu arada nikah işlemleri için koşturdum bugün.
Hala birşey yiyemedim.
Nişanlım kahvaltı yapalım dedi, ben de işim var, ben işte yaparım dedim ve kendime dur diyebildim.. :-)

bir deneyeyim öyle..
atla canım fazla hareket göz çıkarmaz :) iy yapmışsın, ben bu akşam yemeğe davetliyim, dışarda olsa et-salata falan yerdim ama lazanya yapma partisi... ay çok kötü başladık ya, ben ptesi günleri başlayamıyorum diyete. ay kafayı yiycem :KK53:

kopyalanmıyor öyle... bu konudan da çok sıkıldım ay geldiler bana resmen :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: yeni konuda buluşmaya ne dersin Sottile?

bir deneyeyim öyle..
atla canım fazla hareket göz çıkarmaz :) iy yapmışsın, ben bu akşam yemeğe davetliyim, dışarda olsa et-salata falan yerdim ama lazanya yapma partisi... ay çok kötü başladık ya, ben ptesi günleri başlayamıyorum diyete. ay kafayı yiycem :KK53:

Hayır yaa olmazz! ):
Beşamel sosun kalorisi epey var..
Üstelik yağlı da bir yemek..
Daha hafif şeylerin partisine neden niyetlenmediniz ki? :KK47:
Peki nasıl dengelemeyi planlıyorsun?

Son düzenleme:
kopyalanmıyor öyle... bu konudan da çok sıkıldım ay geldiler bana resmen :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: yeni konuda buluşmaya ne dersin Sottile?

Sen kaçamaklardaki eksiği konu değiştirmekle dolduracaksın anlaşılan.
Hadi bakalım, yeni konuda yeni bahane olmasın ama.. (;

Sen kaçamaklardaki eksiği konu değiştirmekle dolduracaksın anlaşılan.
Hadi bakalım, yeni konuda yeni bahane olmasın ama.. (;

tamam öyle olsun lütfen, çünkü bu konu bildiğin kaka oldu artık :kk77:
2 tane tablo yapıcam yeni konuda bir sana, bir bana :) seni ptesiden mi başlatayım, ben kendi başlangıç günümü çarşamba olarak alacağım.
ekstradan yapacağımız şeylerin ( yeşil çay, krem sürmek vs) ve yaptığımız sporların tablosu olacak. ne dersin? ya da istersen sen aç konuyu.
çok özür dilerim bu arada savsak davrandığım için :26: hala benle devam etmek istemiyor da olabilirsin..

tamam öyle olsun lütfen, çünkü bu konu bildiğin kaka oldu artık :kk77:
2 tane tablo yapıcam yeni konuda bir sana, bir bana :) seni ptesiden mi başlatayım, ben kendi başlangıç günümü çarşamba olarak alacağım.
ekstradan yapacağımız şeylerin ( yeşil çay, krem sürmek vs) ve yaptığımız sporların tablosu olacak. ne dersin? ya da istersen sen aç konuyu.
çok özür dilerim bu arada savsak davrandığım için :26: hala benle devam etmek istemiyor da olabilirsin..

Anca beraber kanca beraber..
Niyet ettik bir kere, tamamlamalıyız.. (;
İlk iki gün bünye alıştırması olarak geçsin o halde..
Ben bugün yine devam edeceğim ama yarın aç karna sabahtan tartılıp ölçülüp, gerçek bir başlama yapalım...

Bu arada bugün aç karna tartıldım, 3 ayrı kilo çıktı..
Tartım sıkıntılı yaa, napıcam bilmiyorum.. ):

Anca beraber kanca beraber..
Niyet ettik bir kere, tamamlamalıyız.. (;
İlk iki gün bünye alıştırması olarak geçsin o halde..
Ben bugün yine devam edeceğim ama yarın aç karna sabahtan tartılıp ölçülüp, gerçek bir başlama yapalım...

Bu arada bugün aç karna tartıldım, 3 ayrı kilo çıktı..
Tartım sıkıntılı yaa, napıcam bilmiyorum.. ):

oleeyyy:KK76::21:
nasıl tartın ne marka? ben de yağ ölçümü yapan tartı istiyorum ya. ama ne kadar doğrudur bilemiyorum, tartıda yağ ölçümüne pek inanmıyorum.

Metabolizmanız hızlı yani. Bende çok istiyorum o kiloya gelmek o yüzden sordum cnm hani kilo koruma sırrı falan var mı diye :)

evet ama bacaklarım kalın, o yüzden yine de kilo vermem gerek... ama iştahım çok açık, yemek yemeyi çok seviyorum özellikle tuzlu şeyleri, tatlıya düşkün değilim. bir de bu sene disiplinimi kaybettim, en önemlisi o. disiplininizi sağladıktan sonra her türlü kilo verirsiniz. kaç kilosunuz, boyunuz kaç?

oleeyyy:KK76::21:
nasıl tartın ne marka? ben de yağ ölçümü yapan tartı istiyorum ya. ama ne kadar doğrudur bilemiyorum, tartıda yağ ölçümüne pek inanmıyorum.

Normal digital tartı canım.
ama markasını unuttum, zaten uygun da bir fiyata almıştım.
Forum İstanbuldan bir elektronik mağazasından temin etmiştim.
Garantiye mi versem acaba.. :26:

su kilosudur belki de, çok mu fark var?

Ama hep böyle tartıyor..
Yani saniyelik farklarla epey değişiyor sonuç.
İlk önce 50 çıktım, sonra 46,6 çıktım, sonra 48,7 çıktım, sonra 47,4 çıktım..:44:
Ama 46`lı olamam..
47`li de olamam..
O kilolarımda ölçülerim daha farklı oluyor. :44:

Ama hep böyle tartıyor..
Yani saniyelik farklarla epey değişiyor sonuç.
İlk önce 50 çıktım, sonra 46,6 çıktım, sonra 48,7 çıktım, sonra 47,4 çıktım..:44:
Ama 46`lı olamam..
47`li de olamam..
O kilolarımda ölçülerim daha farklı oluyor. :44:

evet bayağı farklıymış, vaktin varsa götür mağazasına.

evet ama bacaklarım kalın, o yüzden yine de kilo vermem gerek... ama iştahım çok açık, yemek yemeyi çok seviyorum özellikle tuzlu şeyleri, tatlıya düşkün değilim. bir de bu sene disiplinimi kaybettim, en önemlisi o. disiplininizi sağladıktan sonra her türlü kilo verirsiniz. kaç kilosunuz, boyunuz kaç?

Anladım... Çok şanslısınız. Ben bi yersem hemen kilo alıyorum. Bende gerçekten azimliydim ama sizin gibi disiplinimi kaybettiğim anda kilo almaya başladım. Boyum 1.63 kilom 53 idi. O dönem çok stresli ve depresiftim ve 15 kg aldım çok kısa bir zamanda. Psikolojim düzelmeye başladığından beri 10 kg verdim. Hedef 48 :)

X