hacıyatmazdan kum saatine dönüşüm

üst bacağınız kaç cm?

• Ankete Katılan
    22
Anladım... Çok şanslısınız. Ben bi yersem hemen kilo alıyorum. Bende gerçekten azimliydim ama sizin gibi disiplinimi kaybettiğim anda kilo almaya başladım. Boyum 1.63 kilom 53 idi. O dönem çok stresli ve depresiftim ve 15 kg aldım çok kısa bir zamanda. Psikolojim düzelmeye başladığından beri 10 kg verdim. Hedef 48 :)

o zaman bol bol spor yapın metabolizmanizi yapay şekilde hızlandırır hem de stresinize iyi gelir :)

sottile nerdesin? at kili fircasi bulamadim ama isitici selulit kremi aldim. tablomu da kagida yaptim. fotografini koyarim sonra buraya ama bu konu sinirimi bozuyor artik. basarisizligimin sembolu adeta.

bugün tam gaz başladım yine yine ve yine. sen naptın?

Ben de aynı şekilde.. :KK17:
Sabah-öğlen meyve yiyip akşam normal porsiyonla devam etmeyi düşünüyorum...
Meyveyle çok daha dinç ve hafif hissediyorum.

Bir de su detoksu gördüm bir yerde, 12 günlük, ilave olarak da ip atlama çizelgesi var..
Ek olarak da bunları yapmayı düşünüyorum.

Ben de aynı şekilde.. :KK17:
Sabah-öğlen meyve yiyip akşam normal porsiyonla devam etmeyi düşünüyorum...
Meyveyle çok daha dinç ve hafif hissediyorum.

Bir de su detoksu gördüm bir yerde, 12 günlük, ilave olarak da ip atlama çizelgesi var..
Ek olarak da bunları yapmayı düşünüyorum.

yaa inanmıyorum nasıl birbirimizden habersiz aynı kararları alabiliyoruz :KK52: ben de şu an kivi ve elma yiyorum :) daha doğrusu blenderdan geçirdim, içiyorum. ben de öğle-sabah arası meyve yemeyi, akşama doğru da proteinli şeyler yemeyi planladım. bakalım nasıl olucak...

yaa inanmıyorum nasıl birbirimizden habersiz aynı kararları alabiliyoruz :KK52: ben de şu an kivi ve elma yiyorum :) daha doğrusu blenderdan geçirdim, içiyorum. ben de öğle-sabah arası meyve yemeyi, akşama doğru da proteinli şeyler yemeyi planladım. bakalım nasıl olucak...

Birbirimizden habersiz aynı kararı aldıysak isabetli bir iş yapmışızdır diyelim o halde.. (;
Kesinlikle meyve işine devam edelim.. (;
Ben geçen hafta da daha çok bu ağırlıkta beslendim, mükemmel hissettiriyor insanı..

Bugün 3 tane kayısı, 1 tane yeşil elma yedim..
Kayısım bitmeseydi birkaç tane daha tüketebilirdim.
Sindirimi mükemmel etkiliyor Ya Hû!
Çok sevdim ben bu beslenme şeklimi.. (;

Birbirimizden habersiz aynı kararı aldıysak isabetli bir iş yapmışızdır diyelim o halde.. (;
Kesinlikle meyve işine devam edelim.. (;
Ben geçen hafta da daha çok bu ağırlıkta beslendim, mükemmel hissettiriyor insanı..

Bugün 3 tane kayısı, 1 tane yeşil elma yedim..
Kayısım bitmeseydi birkaç tane daha tüketebilirdim.
Sindirimi mükemmel etkiliyor Ya Hû!
Çok sevdim ben bu beslenme şeklimi.. (;

aynen ya, artık çok güzel meyveler var zaten :KK55:

sottile nerdesin? at kili fircasi bulamadim ama isitici selulit kremi aldim. tablomu da kagida yaptim. fotografini koyarim sonra buraya ama bu konu sinirimi bozuyor artik. basarisizligimin sembolu adeta.

Canım sende de mi selülit var? Benim şuan en acil sorunum o :2: Sabahları kuru fırçalama akşamları kahveli scrub yapmayı planlıyorum. Tabi leslie ve mari winsor vs devam.

Canım sende de mi selülit var? Benim şuan en acil sorunum o :2: Sabahları kuru fırçalama akşamları kahveli scrub yapmayı planlıyorum. Tabi leslie ve mari winsor vs devam.

evet oddkcık ama benim bacağımda yok, popomda var. masaj yapmak daha zor oluyor :KK9:

oh yarabbim cok sukur havalarin isinmasiyla birlikte istahim azaldi sonunda. eyyy vucudum, sana sesleniyorum; bundan sonra kis gelince de istahin az olacak anladin mi. nokta koydum dikkat edersen, bu bir emir canim kapis? cunku sen iki yavrusuyla hayat mucadelesi veren bir kutup ayisi degilsin, hicbir zaman tabagindaki yemegi bitiremeyen bir piremsessin. insallah bunu anlamissindir, yoksa her gun 500 milyon adim yurutucem seni. arsiz.

oh yarabbim cok sukur havalarin isinmasiyla birlikte istahim azaldi sonunda. eyyy vucudum, sana sesleniyorum; bundan sonra kis gelince de istahin az olacak anladin mi. nokta koydum dikkat edersen, bu bir emir canim kapis? cunku sen iki yavrusuyla hayat mucadelesi veren bir kutup ayisi degilsin, hicbir zaman tabagindaki yemegi bitiremeyen bir piremsessin. insallah bunu anlamissindir, yoksa her gun 500 milyon adim yurutucem seni. arsiz.
gerçekten bacak eritmek için gerekli olan bütün yöntemleri bulmuşsun. hala devam edebiliyor musun amacına ulaştığını bilsem de bir gaza gelsem :)

X