Kız İsteme Hadi beni sakinleştirelim :(

SadeliMadenSuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
3
0
Cumartesi günü istemeye geliyorlar beni kıyafetimi aldım şimdilik herşey yolunda ama ben kendimi bi türlü sakinleştiremiyorum çok heyecanlıyım çok stresliyim siz neler yaptınız neler yapacaksınız konuşalımmı accık :KK14:

Cumartesi günü istemeye geliyorlar beni kıyafetimi aldım şimdilik herşey yolunda ama ben kendimi bi türlü sakinleştiremiyorum çok heyecanlıyım çok stresliyim siz neler yaptınız neler yapacaksınız konuşalımmı accık :KK14:

şimdi bi sakinleş:)) benimde sözümü atlattım 2 ay oldu tam bu gün ama bi derin nefes al canım :))ben neler yaptım ilk bizim bi tanışma oldu ilkte ben o stresleri atmış oldum çok güzel oldu aslındaa :))sözümde de heyecanlandım ama bir nebze daha azalmıştı heyecanım tanışmada attığım için :)ama gelen gidenden diyosun ki bu insanlar bizim için geldi bi orda bi heyecan basıyo yüzük telaşında falan ama yani heyecanı falan geçtim o günü yaşamaya calış bir kere olan birşey yap bi kahve onlar gelmeden kendine iyi gelir :)

Canım benim heycanlanma bunlar tatlı şeyler keyfini çıkarmaya bakkk

biberiye çayının ıyı geldıgını okumuştum bı haberde. sakin olmaya çalış herkes atlatıyo bı sekılde. benımde yazın olcak ınsallah bu heycanlar hep herseyın yolunda gıttıgını butun mısafırlerın gıdıp evımde yatagıma yatıp yuzugume bakıp o gunun guzellıgını dusundugumu hayal edıyorum sende oyle yap :KK16:

X