Hadi Birlikte Zayıflayalım

yok güzelim yağmurun uyumasını bekliyorum hele bi uyusun rövanşa çıkıcam bende kocişle spor yapıcam belki ter atınca kaloriler gider ama kızın uyuyacağı yokkkkkafamçokkarıştı

ayy bitek bizmi kalmışız şişko ayol
baksanıza kimse atlamadı bizden başka
yeyom yeyom doyameyom doktur beycokacimcoook

ayyy laviş ben öle hiç program yapamam yaa kafama göre çorba sebze salata meyva ekmekte günde 3 dilim bol sıvı ahamda al sana diet program yapınca olmiii hiç

yağmur canım aklıma o linki koyarken bişey gelmedi sakın yanlış anlama tamamen unutmuşum kusura bakma canım eğer bana dediysen

yürüyüşede mi başlasam acaba başlamışkene tam olsun
bi de bölgesel kilo vermek için egzersiz de lazım sanırım karın için felan

kızlar en hızlınız ben çıktım ben gidiyorum gece sporuna kociş çağırıyor öptüm sizi
evet pankartıda açıyorum
artsın sayılar gitsin kilolar:lepi::enbuyukkk:

Yok cnm zeynaya dedim ben ya ne linki :))
Gıcıklıgına bide 1 kilo fazlam var demezmi bölelerini napmak lazım acaba :)

Link derken emzirme linkimi ay alemsin lavinya ya
Tabikide öle bisiye alınmam yeterki emsin bebişleriniz ben mutlu oluorum
ayrıca o psikolojiyi atlattım artık ya rahatlıorum ek gıdalardan biraz :)

Kızlar ben de varım. 76 çıkmıştım baktım gene 78 im. Güya dikkat edecektim. Bozulan elmaları görünce boşa gitmesin dedim ve elmalı turta yaptımm. Ohh bir dilim de yedim ama sabah öğlen kepek ekmeği yiyooom :)) Hedeflenen kilo ne olsun. Önce 70 sonra 60 benim için. Çok zor ama belkim veririm. 18 kilo looo nasıl verilir. Muzaffer Kuşhan a kapak olurum valla.

nörüyonuz gızlarr ha sonunda açtınızmı zayıflama topikini.....
yavv bende verecem ama 55-60 kilo arasında olup kilo vermek isteyen hatunları görünce utandım kilomdan yavs..
hadi sölüm barii boy 1,74 kilo 85 hedef medef yok anacum ne kadar versem kardır..ben 7-8 kilo fazlam var derken oo kilolar çosmuş ama evi mesken tuttuk nolcek nasıl gitsin bu kilolar ama bende bugün karar vermiştim ii oldu..

bende varım gacılar boy 160 kilo 68.8 hedef 58.7 puhahahaha
yarında zıkkımın kökünü yicemm oldu mukaydirigubbakcemile3
bu arada ne çok çeneniz var ya hemen konuyu uzatmışınız
bu kasım analarında ki çene kimsede yok

ya bana biraz kıyak geçin yaaaaa bizim ekmek fırınımz var kociş her sabah sıcak ekmek getiriyor içine taze köy tereyağı koyup yemek çok güzel oluyoooo dünür bana kıyak geçin yawwwwD
sen çok beklersin anam kiloların gitmesinikaydirigubbakcemile3
sen ne deyon mmmf karusu matematik problemi gibisin
benide alın ne olur
bendeki boğazı görüp emin olun gaza gelip daha çok verirsiniz

kızım senin gazın bizi anca şişirir de getklava:

bende kilo milo yok
bi göbek var
başka yerlere dokunmadan onu nasıl yok etçez

sedacım yaz beni de listeye , bugün itibariyle zayıflamaya başlıyom ben de hihoyyyt
boy 1.75 , kilo 76 , hedef 63

ben bugün bu tarifi yapıcam , angelina jolie bunla 3 haftada 11 kilo vermiş ikizleri doğurduktan sonra , bide yoga yapmış bide bol bol emzirmiş
yanlız zencefil nerde satılır , nasıl bişeydir hiçbi fikrim yok :1no2:
Bağırsakları çalıştırma özelliği olan çay, yağları yakmada da etkili. Sadece bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta içinde 11 kilo verdiğini söyleyen güzel yıldız, çayın nasıl hazırlandığını da anlattı.

ışte sarmısaklı çayın tarifi

Küçük bir taze zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın. 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın. Çayın soğumasını bekledikten sonra süzün ve soğuk için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…