Hadi gelin biz de ''Eylul ayında tüp bebek yaptıracak olanlar'' başlığında toplanalım

DrGunay

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.270
9
Kızlar eylül ayında tedaviye başlayanınız varsa gelin biz de burada toplanalım.Ne dersiniz...

1. DrGünay ........... 25 yaş........2 deneme...........Pco..........................................Alman hastanesi.......Dr Halit Fırat Erden
2. Aycanılayda........................2deneme............yumurta rezervinde azlık.........Alman hastanesi.......Dr Halit Fırat Erden..
3. _naz_....................28 yaş.......7 deneme..........Pco.........................................Alman hastanesi............................
4. skrrnsmn............24 yaş.......1deneme............Pco...........................................Alman hastanesi.......Dr Ulun Uluğ...................
5. geronimo85..........................1deneme..........Pco ve erkek inferlitesi.............Alman hastanesi...................
6. Sibelce............29yaş..........3deneme............Pco ve erkek inferlitesi.................................................................................
7. Sedasem..........................1deneme....... ......Pco ve erkek inferlitesi azospermi................................................................................
8. deep_impact29..26 yaş...........1deneme..........Pco............................................. Ankarada Zekai Tahir Burak Hastanesi .....................
9.Saboli............24 yaş.............1deneme..........Pco ve erkek inferlitesi...............ızmir ırenbe Tüp Bebek Merkezi..Dr Dilek Aslan.........
10.LANSOR17......30 yaş...........3deneme........Pco..erkek inferlitesi..........................Umut tüp bebek merkezi.........Dr Enver bey...............
11 Rokoko...............31yaş...........2deneme.......erkek inferlitesi.........................Adana Ankara merkezi....................
12.ARTVıNTLı19876..........................................erkek inferlitesi..........................Memorial hastanesi..........................
13.aymes................................2deneme..........erkek inferlitesi..........................Brüksel tüp bebek merkezi..............
14.butterfly'S'..........30yaş..........5deneme........erkek inferlitesi azospermi....................................................
15.witch26................................4deneme...........erkek inferlitesi....................................................................
16.Sah_Mat..........36yaş..........6deneme............erkek inferlitesi........................Jinemed tüp bebek merkezi.....
17.Beryu...............26yaş...........1deneme..........erkek inferlitesi..........................Feminart Tüp Bebek Merkezi....................................
18.Sweet33...........24yaş.........2deneme..........erkek inferlitesi...........................Doğu Fertil Malatya tüp bebek merkezi...Dr Uğraş bey..........
19.akman14..........28yaş..........1deneme............hormon bozukluğu....................Ankara başkent hastanesi........................
20.windy..................................1 deneme.......................................................................................................
21.Sena81...............................3deneme............................................................Maya tüp bebek merkezi..............
22.deniz bulut..........................2deneme..........yumurta rezervinde azlık................Medicana Çamlica Tüp Bebek Merkezi.....Dr Ömer Faruk Vanlıoğlu.................................................
23.Amor amor .....27yaş............1 deneme .......Sebebsiz inferlite.........................................................................
24.Nmh.....................................4 deneme.........Yumurta rezervinde azlık..........Gürgan klinik..................................
25.mavioje......................................................................................................................................................................................
26.dragonlily........30 yaş...........1deneme..........sebepsiz inferlite..........................................................21 ağustos başladım................................
27.azra2..............28yaş.............2deneme.........yumurta kalitesizliği..................Mersin Tüp Bebek Merkezi....................................................
28.candy77...............................1 deneme.... ...yumurta azlığı............................................................................................................
29.Patricia.................................1deneme.........sebepsiz inferlite........................Umut Tüp Bebek merkezi ........Dr Enver bey...(ınşallah aşılamasıyla hamiş kalır da tüp bebeğe gerek kalmaz)
30.Sahsanem......28 yaş.............2deneme..........sebepsiz inferlite.......................Suleymania al habob hastanesi........................................
31.Brosa....................................4deneme...................................................................................................
32.DeriDoktoru...........................1 deneme...............tüpler tıkalı.............................Ankara Tüp bebek Merkezi..Dr..Cem Akarsu....
33.Bsp...............36 yaş...............1deneme..............sebepsiz inferlite.....................Medicana international........Dr Semra Laçın...
34.subuo.....................................1deneme.............yumurta rezervi az....................Ankara centrum klinik....................................
35.Yehare...................................4 deneme..................................................................Memorial hastanesi.....................................
36.gorken........................................................................................................................................................................................................................
37.tutkumates.............................1deneme..........endometriozis..............................ızmir Symrna Tüp Bebek Merkezi............................
38.masaldeniz............................1deneme...........endometriozıs tüpleri kapalı..........HS Klinik Dr...Hakan şatıroğlu.....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. DrGünay Tedavisi ekim ayına ertelendiii :KK43:
2. Aycanılayda.....Malesef yumurtası kalitsiz olduğu için iptal edildi
3. _naz_
4. skrrnsmn.........TEBRıKLERRRRR......
5. geronimo85.TEBRıKLERRRRR......
6. Sibelce
7. Sedasem
8. deep_impact29......7 eylül transferimiz var...TEBRıKLERRRRR....
9.Saboli
10.butterfly'S'
11 Rokoko
12.ARTVıNTLı19876
13.aymes
14.LANSOR17
15.witch26...........18 ağustos başladık....sonuç gelen sefere inşallahhh...
16.Sah_Mat
17.Beryu...............20 ağustos allahın izniyle başladık artık.....sonuçç malesefff ..gelen sefere inşallahh..
18.Sweet33..........10 eylül başlıyoruzzz...
19.akman14
20.windy
21.Sena81
22.deniz bulut.......29 ağustosta başladıkk..TEBRıKLERRRRRRRR::::::
23.Amor amor
24.Nmh
25.mavioje..
26.dragonlily.........21 ağustos başladıkk..sonuçç Canımız sağ olsun ya inşallah glen sefere..
27.azra2.......tedavimiz ertelendii
28.candy77
29.Patricia
30.Sahsanem
31.Brosa
32.DeriDoktoru......15 eyl]lde transferimiz olduuu...
33.bsp.................21 ağustosta başladım...sonuçç inşallah gelen sefere mutlaka olucakk..
34.subuo.............24 ağustosta başladıkk.
35.yehare............22 başladık..............
36.gorken...tebriklerrrrrrrrrr....
37.tutkumates.......25 ağustos başladıkkk...
38.masaldeniz..

Son düzenleme:
bende eylülde düşünüyorum işallah bir aksilik çıkmaz iş yerinden izin almam sorun oluyor:eek:lmaz::
bu 4. denemem olacak allah yardımcımız olsun...............:Saruboceq:

bende eylülde düşünüyorum işallah bir aksilik çıkmaz iş yerinden izin almam sorun oluyor:eek:lmaz::
bu 4. denemem olacak allah yardımcımız olsun...............:Saruboceq:

Allah yardımcımız olsun canım.BEnim 2 dene.İlk denemede gebe kaldım ama 10 haftalık düşükle sonuclandı..Hangi hastane ve doktorla başlıycan inşallah canım ve sizde sorun ne?

Günaycım seni tekrar aramızda görmekten çok mutlu oldum...ınşallah bu sefer inatçı keçin nazlanmadan sağlıkla gelecek arkadaşım...Dualarım seninle...

Günaycım seni tekrar aramızda görmekten çok mutlu oldum...İnşallah bu sefer inatçı keçin nazlanmadan sağlıkla gelecek arkadaşım...Dualarım seninle...

Çok tesekkür ederim canım.İnşallah.Umarım sende iyi bir hamilelik gecirir güzel bebişini sapasalim alırsın kucagına inşallah..

Teşekkür ederim canım iyiyim sen nasılsın?Ben pco hastası olduğum için tedaviye kadar kilo vermeye başladım.Sen neler yapıyorsun?

Alman Hastanesi 7. denemem cnm istersen bu bilgilerimide girrrr

inşallah herşey yolunda gider cnmmm

bende varım kızlar bende varımmmmmmmm
eylülde başlıycaz inşallah
işte merkeze karar veremıyorum alman hastanesı,memoriel,acıbadem kadıköy bılmıyorum hangısıne gıtsek
bızde sebebı bılınmeyen ınfertılıte var.5 yıllık evlıyım 4 yıldır olmuyo 2 tane kımyasal gebelık bır negatıf aşılama gecırdım
allahım bu yolda yürüyen herkesin yardımcısı olsun

hepinize şimdiden hayırlı olsun arkadaşlarım inşallah bebişlerinize en kısa zamanda kavuşursunuz

bende varım arkadaslar 4 yıllık evliyim 1 aşılama 3 tüp bebek yaptırdık.2. tüp bebek tuttu ama düşük oldu rezervleimde azalma var 4.gürgan klinikte düşünüyoruz bakalım maddi manevi toparlanıp eylülde inşallah tekrar deneyeceğiz.

X