Hadi gelin ilginç korkularımızı paylaşalım!

Bana_Mazlumu_Getirin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
7
1
BENİM EN İLGİNÇ morga girme yanında geçme gibi ilginç korkularım var:18: ya sizin?:kk77:

sizin ne korkularınız var hadi anlatalım paylaşalım kızlar :KK28::KK30::KK30::KK30::KK53::KK53::KK58::76::111::111:

Son düzenleme:
yüksek topuktan ve rahat olmayan ayakkabı giyince sankı bi olay olacak da rahat dövemeyecem gibi ilginç ve ciddi bi takıntım var...
sanki ne olacaksa...

korkularım çok var, aklıma gelenler:

herhangi çok bacaklı antenli zıplayan uçan sokan ısıran kımıldayan vs böcek...:KK50:
gece vakti mezarlıkta tek başına kalmak (gerçi ölülerden değil yaşayanlardan korkacaksın ya neyse :KK9:)
kocaman köpekler:KK50:

yüksek topuklu giyip ayağımın kayması düşmek
köpekler. Severim ama korkarım da
sonra fareler en tiksindim şey hayvan olarak aklıma bu kadar geldi

Çekirgeden çok korkarım..

Böceklerle haşır neşirim ama gelin görün ki çekirgeyi bi türlü ısınmış değilim..
Gecenin bi yarısında odanın içine küçük bir çekirge girdi diye, onu bulana kadar uyumamıştım..

Ben vuruyorum o zıplıyo..
Ben bir daha vuruyorum o yine zıplıyo..

Zıplaya zıplaya kaçtı bi yerlere, o gece uyuyamamıştım..
Ertesi gün odanın içini ve evi fazlasıyla dezenfekte edip , ertesi gece rahat bi uyku çekmiştim çok şükür..

Küçük meyve kurtları.. tırtıl.. hamam böceği..
Asansör yada kapalı herhangi bir alanda kalma korkusu..

Hamam böcegi, suan yazarken bile kasınıyorum ve onunla karsılasmaktan cok korkuyorum..
Bizim ofisi istila etmişlerdi, ilk gördüğümde cekmeceyi bir actim sanki düşmanla karsılasmıstım ve o ufacık şey beni kesinlikle öldürecekti. O bana ben ona baktım tam bir hamle yapacaktım ki hemen ortadan kayboldu, yakalamakta cok güc kendisini. Gerci yakalasam nolucak ki öldürmeye bile korkarım ben onu.

Asansör ve kapalı ortamda kalmak..

En önemli yangın.. Psikolojim bence bozuk bu konuda. :KK50:

Son düzenleme:
Gece camdan disari bakmak sanki bir yuzle karsilasacakmisim gibi gelir ha yinede bakarim ama illa aklima hep o korku gelir. (Bir filmden dolayi kaldi bu)

Bazen de yatagin altindan korkarim hihi cocuk gibi dimi ayaklarimi yere koyarken bir tirsarim gece.

Bak ama bu arada sirada degil, gece wc ye falan kalktigimda aynaya asla bakmam.(Bir komsumuz bir sey anlatmisti da)

Yaa iste anneler babalar cocuklariniza korku filmi izletmeyin benim gibi olmasinlar.

Ay valla bende kusmaktan korkarım :KK1: böyle kusacğımı anlayınca çenem kitleniyo resmen ağlamaya başlıyorum öleceğim sanki kusarsam afedersiniz yuttuğum bile olur :KK53: off aklıma geldi yine yaa :44:

En saçma korkum dükkan tabelaların altından geçmek. Kafama düşeceklerinden korkarım, rüzgarlı havalarda hele dükkân tabelalarının altından hiç geçmem. Bi de öyle ölüyormuşum ayy ne komik :KK70: :KK70:

Karanlıkta evin içinde gezmekten hala korkarım.
Kedilerden korkarım. Asla yaklaşamam, dokunamam, gözgöze gelemem kafayı yerim.
Ellerimi kaybetmekten korkuyorum.
Yaşlanmaktan çok korkuyorum

ben yaslanmakdan korkuyorum... ve uzun yolculuklarda korkuyorum.. ölucez gbı. sureklı mola vermek ıstıorum yoksa nefesım kesılıo.
panık atakmışş

:KK34:

aşırı guldmm.. snı oan gormek ısterdm

ehehe :KK1: Gülmekten karnın ağrır :KK1: Herkes başımda, biri bileklerimi ovuyor, biri başımda poşet tutuyor diğeri netten "kusmamak için neler yapılmalı" diye aratıyor :KK1: Evde ohal ilan edilir :KK1: Tabi böyle güle güle anlatıyorum kendime geldiğimde de gülüyorum yine kusamadım diye kızıyorum çok zor birşey bilincimi yitiriyorum sanki o an :18:

böyle kusacğımı anlayınca çenem kitleniyo resmen ağlamaya başlıyorum öleceğim sanki kusarsam afedersiniz yuttuğum bile olur COKIYIYDI AKLIMA GELDIKCE GULUOM

örümcekten çok korkarımm:18::18::18:
resmine bile bakamam çıldırıyorum resmennn
izleyenler varsa bu ice age'nin yıl başına özel ufak bi filmi çıkmıştı 40 dk lık fln
orda bitane örümcek fırlayıveriyo..Allahım nasıl korkmuştummm:KK50::KK50:
örümcek görünce kendimi kaybediyorum ağlıyorum çırpınıyorumm kaçıyorumm nereye olursa sırf uzaklaşmak için
bide öldüremiyorumm sanki tam vuracakken yüzüme atlayıpta üstümde gezinecekmiş gibi geliyorrrr
oofffff tüylerim diken diken olduuu...
alta o bahsettiğim ice age'in fragmanını koyuyorum..
ama o örümcek sahnesi var mı yokmu bilmiyorumm bakamıyorummm:KK5::KK5:
izlemek isteyenlerede tavsiye ederim ama çok güzel eğlenceli bir filmcik olmuş:KK1:
[video=youtube;WG7gXlmGG3s]https://www.youtube.com/watch?v=WG7gXlmGG3s[/video]

X