Hadi kendimize bir iyilik yapalim; diyet yapmayalim yasam seklimizi guzellestirelim:) buyrun..

1.jpg

bugün tartıldım yukarda anlaşılmayabilir 104.6 kiloyum :)
yarın tam olarak başlıyorum inşallah :)
her ne kadar diyet yapmayacak olsam da oraya gidip belli ararlıklarla ölçüm yaptırmak bana biraz da sorumluluk hissi verir bir sonraki randevu 26 nisan :)
o zamana kadar elimizden geleni yapalım :)

verdiği liste de yukarda
bu listededen benim uygulayacaklarım hergün sebze yemek tavuk veya et yemek
su içmek
yürüyüş yapmak
süt içmek
ve verdiği dondurma çikolata çubuk kraker :)

her ne kadar diyet yapmayacak olsam da oraya gidip belli ararlıklarla ölçüm yaptırmak bana biraz da sorumluluk hissi verir bir sonraki randevu 26 nisan :)

26 nisan yazmışım 26 mayıs tabiki :KK70:

Selamlar canım menumu yazayim yarin ayrintili bakayim mesajlarina beni affet canım :)

Sabah 08 2 dilim esmer ekmek 1 kk beyaz peynir az lor peynir, 1 cay kasigi reçel, 4-5 zeytin domates yesillik

Ara 10 : 15 2 gun kurusu 5 badem
Ogle 5 kanat ızgara yesillik domates

Aksam 1 et doner yesillik domates

Ara 2 dilim muz 2 dilim elma 2 dilim nektarin
Su 2.25 lt
Spor 5000 adim
Menum kotu oldu bugun tartildim 6 gunde 1.1 kilo verince rehavete kapildim galiba biraz :KK43:

merhaba emoslandd bu zamana kadar yazamadım :/
bugün de başlayamadım
ani bir kararla diyetisyene gitme kararı aldım
bir diyet listesine uymayacağım tabiki sadece metabolizmamın kas kitlemn durumunu merak ettim o yüzden gittim

bundan 1 yıl önce 30 mayısta gitmiştim o zamanki ölçümlerimi buldum onları da paylaşacağım seninle

diyetisyene diyet yapamayacağımı sebze yemediğimden falan bahsettim ama bir liste yaptı.
bir de benim abur cubur alışkanlığım va onun için de günde bir dondurma bir çikolata ve bir çubuk kraker verdi normalde daha fazla yerim ama maksat azaltmak
aşağıya paylaşıyorum:)

Gunaydin canim cok iyi yapmissin gitmekle ben de gitmek istiyorum yag oranını ogrenmek istiyorum ama simdi moralim cok iyiyken bu bana iyi gelir mi bilmiyorum erteliyorum bir sure bakalim

26 mayisa ne kaldi ki ramazanda bir gun once oluyor bu seni fazla rahat olmaktan da kurtarir iyi olacak sonuclar inanıyorum:KK66:

verdiği liste de yukarda
bu listededen benim uygulayacaklarım hergün sebze yemek tavuk veya et yemek
su içmek
yürüyüş yapmak
süt içmek
ve verdiği dondurma çikolata çubuk kraker :)

Sabah kahvalti da mi istemedin canim biraz erkene cekmek iyi olurdu ne kadar erken baslarsa yeme isi o kadar iyi

Merhaba bende katılmak istiyorum 5 kilo fazlam var. Ama nasıl desem geçen yıl hamile kalmıştım ve 20 kilo almıştım 15 kilosunu verdim kaldı 5. Ama okadar zor gidiyorki üstüne üstlük birde haşimato hastasıyım başkasında aynı diyette 3 kilo gidiyorsa bende 1 kg zarzor gidiyor. Allah yardımcımız olsun bu kilolar bela bıktım ☹️

Merhaba;
Ben size bişey sormak istiyorum. Ramazanın başından beri sporla beraber 6 kilo verdim.Gögüs kol omuz vs. her yerimden gitti tamda istediğim gibi. Bugün aşırı şekilde canm burger istiyor. Yesem ardından yürüyüş yapsam sizce pişmanlık yaşar mıyım?

Merhaba;
Ben size bişey sormak istiyorum. Ramazanın başından beri sporla beraber 6 kilo verdim.Gögüs kol omuz vs. her yerimden gitti tamda istediğim gibi. Bugün aşırı şekilde canm burger istiyor. Yesem ardından yürüyüş yapsam sizce pişmanlık yaşar mıyım?
Evet kesinlikle çok pişman olursun ve yeme .. yada yarısını ye. Ama tamamını asla

X