Hadi kzlar buda bizim topic olsun, Geyie gelin.

ninik resmen atıldık topikten farkındamısın ay sinirden gülüom valla yaaa ne iş anlamadımm

Kıttynın bızı bulma Şansı azalıd burda bılmem farkında mısınız

bulurlar tatlım linki tklayınca bulurlar dua et kitty bulmasın haha

ninik resmen atıldık topikten farkındamısın ay sinirden gülüom valla yaaa ne iş anlamadımm

evet hayatım farkındayımda başka bir topikte daha bu muhabbet olmuştu canım onlarada aynısı uygulandı sistem böyle hayatım.internetten aradığında direk sayfalar açılıyor ya yada daha doğrusu kayıtlı olmayan üyelerde internetten bişeyler ararken direwk sayfa önlerine geldiği için insanlar aradıklarını bulamıyor ondan dolayı tatlım

Linki ekledim ya oraya bulurlar canım merak etmeyin ayrıca haklılar sohbete çevirdik işi orda heryerin bi kuralı var.

evet hayatım farkındayımda başka bir topikte daha bu muhabbet olmuştu canım onlarada aynısı uygulandı sistem böyle hayatım.internetten aradığında direk sayfalar açılıyor ya yada daha doğrusu kayıtlı olmayan üyelerde internetten bişeyler ararken direwk sayfa önlerine geldiği için insanlar aradıklarını bulamıyor ondan dolayı tatlım

haklısın valla bizde abarttık sankii

Evet ona gÖre bırımız orda bırımız burda olmayalım yarın burda buluŞalım kızlar
nasılsa muhabbet edıyoruz deĞılmı.bıŞey soracaĞımız zaman oraya yazarız
yada hıÇ gerek yok ya burdan ÇÖzerız olayı

evet derya açtı topiği kaçtı valla
ninik tek ikimiz kaldık ya bu bize ait topik oldu sankiii

tamam tatlım burdada konuşulurki sonuçta geyik herşeyi kaldırır herkes buraya

NEYSE NERDE KALMIŞTIK KıTTYDE....delikafadulden

ALLAHIM SEN BıZı KıTTYNıN AZABINDAN KORU YARABBıM......AMıNNNNNNNNNNN :Saruboceq: delikafadulden

X