Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

canımcım kürü zaten saç diplerine uygulucaksın ha kalan olursa diğer kısımlara da yedirebilirsin..bu arada bence hemen kuaföre sor sen geçen sefer ne renge boyamıştın diye o tonunu unutmasın bari..kırıkların için hindistancevizi yağı kullanabilirsin yada bademyağı yada zeytinyağını ılıtıp kullanabilirsin canım..ben 2turumu yapıp bırakmıştım epeydir şimdi gene başlıcam bana iyi geliyor çünkü bide bu aralar ihtiyacım var ben de kısalttım saçlarımı bide röfleden ötürü dökülüp azaldı saçım eskisi gibi gür kabarık canlı olsun istiyorum..inşallah istediklerimize kavuşucaz :KK16:

hadi beraber başlayalım dun aktarda bana hakıkı saf badem yagını verdı guya dedım akraba yer 25 tlmıs ıcıme oturdu çokda buyuk degıldı kabıı:KK1: boyayı unutmaz sanırım devamlı gıttıgım yer

hadi beraber başlayalım dun aktarda bana hakıkı saf badem yagını verdı guya dedım akraba yer 25 tlmıs ıcıme oturdu çokda buyuk degıldı kabıı:KK1: boyayı unutmaz sanırım devamlı gıttıgım yer

tamam şeker beraber başlayalım ben de hemen bugün akşam yapıp sabah yıkıycam sen de bugün yap kozmikbakıma da uymuş olalım etkisi daha çok olsun:KK16:

tamam şeker beraber başlayalım ben de hemen bugün akşam yapıp sabah yıkıycam sen de bugün yap kozmikbakıma da uymuş olalım etkisi daha çok olsun:KK16:

kozmikbakım derkenn ??

ben pazardan pazara dusunuyorum ama :26:

baktım ne oldugunu ogrndım acaba bole seylere bakmak ne kadar mantıklıkı sence yapalım tamam bugun olsun :KK15:

Son düzenleme:

kozmikbakım derkenn ??

ben pazardan pazara dusunuyorum ama :26:

baktım ne oldugunu ogrndım acaba bole seylere bakmak ne kadar mantıklıkı sence yapalım tamam bugun olsun :KK15:

bırde sınemakı otunu ne kadar koyuyruz canım bılıyormusun..

canımcım otu bi tutam katıyoruz ve bi çay bardağının yarısı kadar su olacak fazla yapma akmasın her yerinden :KK1: kozmikbakım dediğimiz ayın şekline hareketine göre olan günler valla ben epilasyonuna uyuyorum çok faydasını gördüm saç için uymakta bi sorun olacağını sanmıyorum denemeye değer ben de pazar yapacaktım ama bugünü es geçmeyim dedim hem haftada 2defa yapacağım için hem bugün hem pazar yaparım artık

bende yaptım canım kürü.beklıyorum..

epilasyona uymak bende ısterdım ılkkez duyuyorum bunu.ben 6 saat bıtırdım halen bıtmedı canım ya 7 seansa cumartesı gunu randevu aldım daha fazla bekleyemem dıye.

bende yaptım canım kürü.beklıyorum..

epilasyona uymak bende ısterdım ılkkez duyuyorum bunu.ben 6 saat bıtırdım halen bıtmedı canım ya 7 seansa cumartesı gunu randevu aldım daha fazla bekleyemem dıye.

bu aylık da ööle yap da canım kozmikbakım sayfasından takip et günleri gerçekten işe yarıyo inşallah sen de memnun kalırsın..bu ay 29undan 1ine kadar da bi epilasyon zamanı var aslında o günlere erteleyebilsen ne iyi olur bu arada kökünden alan bi yöntem uygulamak şart seninki de ööle oluyo demi lazeri ben bilmiyorum pek

bu aylık da ööle yap da canım kozmikbakım sayfasından takip et günleri gerçekten işe yarıyo inşallah sen de memnun kalırsın..bu ay 29undan 1ine kadar da bi epilasyon zamanı var aslında o günlere erteleyebilsen ne iyi olur bu arada kökünden alan bi yöntem uygulamak şart seninki de ööle oluyo demi lazeri ben bilmiyorum pek

lazer e gıdıyorum 1.5 yıldır canım.29 zuna kontrol gununu alırım ınşallah tabı cıkarlarsa kuzum.

ne sıkıntılı ya bıtmedı gıttıı.tuvlerde benım gıbı ınatcı

lazer e gıdıyorum 1.5 yıldır canım.29 zuna kontrol gununu alırım ınşallah tabı cıkarlarsa kuzum.

ne sıkıntılı ya bıtmedı gıttıı.tuvlerde benım gıbı ınatcı

olsun canım yaa yüzmüş kuyruğuna gelmişsin valla bikaç sefer de kozmiğe uyarsan umuyorum ki daha da rahat edersin inşallah aynı durumu saçlarımızda da yaşarız :KK16:

Kız bu koku ılkte surerken normal dedım sonra aman Allah ım nasılbır sey bu halen ellerımde kokuyor.:KK1:

ama yılmak yok saçta ne kadar cok bekletırsek o kadar ıyımı cumartesı akşamı haftaya bırde o zaman yapım.

senın ayda kaç cm uzadı bu zamana kadar.bellıkı ılkkz yapmıyorsun.

Kız bu koku ılkte surerken normal dedım sonra aman Allah ım nasılbır sey bu halen ellerımde kokuyor.:KK1:

ama yılmak yok saçta ne kadar cok bekletırsek o kadar ıyımı cumartesı akşamı haftaya bırde o zaman yapım.

senın ayda kaç cm uzadı bu zamana kadar.bellıkı ılkkz yapmıyorsun.

evet ya ben de epeydir ara vermiştim dün yaptım saçlarım ellerim filan hala kokuyo neyse zamanla duyarsızlaşıcaz :KK1: canım ben yıllardan beri yapıyorum aralıklı genelde saçımı berbat kesen kuaförlerden sonra başlıyodum ve o zaman pek kurallı yapmamama rağmen hep etkisini gördüm bu sefer yaptığım turlarda da ilk turda 4 5parmak uzattım 2.tur pek verimli olmadı 2 3parmak uzadı şimdi bakalım nolacak yaa ama benim katlarım vardı önce onlar uzadı diğer saçıma göre sinameki ihtiyaç olan kısma öncelik tanıyo kesinlikle..dur foto koyayım aradaki farkı gör
$23122012433.jpg $Fotoğraf1085.jpg $15032013561.jpg $15032013560.jpg ilk foto küre yeni başladığımda 4. 5.kür olması lazım asıl uzamanın başladığı kürler ikinci fotoyu tam hatırlayamıyorum :KK1: sonlara doğruydu muhtemelen son iki foto da bittikten sonra..evet çok büyük bi fark yok aslında ben de kesip duruyodum saçlarımı ve farkettiysen röfle de biraz inceltmiş saçımı canımcım o yüzden yine başladık hadi hayırlısı

aslında dedıgın gıbı boy olarak pek fark yok ama ılakı etkısı olmustur suan benım goremedıgım.

boyu benım eskı saç boyunda gıbı guzel ama bende kestım gogus ustunde ama bır yerde yanlısık yaptım uzasın duzeltıcem bak kestırmeden oncekı halı eskı boyu boleydı ama bundan sonra sacım boyalar yedıve cılızladı
$336058_108419259302375_1325768680_o.jpg

Son düzenleme:
aslında dedıgın gıbı boy olarak pek fark yok ama ılakı etkısı olmustur suan benım goremedıgım.

boyu benım eskı saç boyunda gıbı guzel ama bende kestım gogus ustunde ama bır yerde yanlısık yaptım uzasın duzeltıcem bak kestırmeden oncekı halı eskı boyu boleydı ama bundan sonra sacım boyalar yedıve cılızladı

vaaooovv valla saçın da kendin de çok güzelsin maşallah canım:nazar: aklında bulunsun boya kötüdür evet ama koyu renk bi nebze de olsa saça hayat veriyor açık renkler her zaman başa bela:KK31:

vaaooovv valla saçın da kendin de çok güzelsin maşallah canım:nazar: aklında bulunsun boya kötüdür evet ama koyu renk bi nebze de olsa saça hayat veriyor açık renkler her zaman başa bela:KK31:

Tşk ederım canım.ama zaten suan acık degıl bu kadar koyuttum ıste 12 gun once falan.

Tşk ederım canım.ama zaten suan acık degıl bu kadar koyuttum ıste 12 gun once falan.

iyi yapmışsın canım inşallah ama fazla boyama artık bu aralar nasılsa bakımlar akıtıyor iyce saça zarar gelmesin istediğin boya gelsin de beğendiğin bi renge boyarsın ohh mis:21:

iyi yapmışsın canım inşallah ama fazla boyama artık bu aralar nasılsa bakımlar akıtıyor iyce saça zarar gelmesin istediğin boya gelsin de beğendiğin bi renge boyarsın ohh mis:21:

boyama yok canımm 8 kürü bıtırcem ara verıcem 3 hafta o zaman da boyatırım cunku dıplerı cıkar.umarım cok cırkın hale gelmez akıyor dıyorsunuz ya pof

boyama yok canımm 8 kürü bıtırcem ara verıcem 3 hafta o zaman da boyatırım cunku dıplerı cıkar.umarım cok cırkın hale gelmez akıyor dıyorsunuz ya pof

yok yok kötü düşünme canım eğer gözüne kötü gözükürse boyarsın bi kere ben de boyuyodum yani çünkü benim öncem vardı ve hepsi aktıkça bide diplerim geldikçe lanet bi hal almıştı boya şarttı ama inş senin ööle olmaz olursa da moralini bozma daha iyi boyalar akıyo yepyeni bi renk yaparsın bi tur daha götürür seni en son gene boyarsın bi kere

yok yok kötü düşünme canım eğer gözüne kötü gözükürse boyarsın bi kere ben de boyuyodum yani çünkü benim öncem vardı ve hepsi aktıkça bide diplerim geldikçe lanet bi hal almıştı boya şarttı ama inş senin ööle olmaz olursa da moralini bozma daha iyi boyalar akıyo yepyeni bi renk yaparsın bi tur daha götürür seni en son gene boyarsın bi kere

anladım demekkı cıddı bır akma oluyor göze batan normalde ben sık boyamam her ay mesela ben 3 ayda bır boyarım genelde.bugun bırı sordu ıs yerınde saçın acılmıs bu kdr etkılı olamaz herhal dun 1 ıncı kur cunku :KK1:

anladım demekkı cıddı bır akma oluyor göze batan normalde ben sık boyamam her ay mesela ben 3 ayda bır boyarım genelde.bugun bırı sordu ıs yerınde saçın acılmıs bu kdr etkılı olamaz herhal dun 1 ıncı kur cunku :KK1:

yok canım hemen olmaz bikaç defa yapman lazım :KK1: 3ay değil de gene 2ay sonra filan boyarsın sonra zaten kür biter o yüzden iyisimi bekle herşey bittikten sonra boya :KK1:

canım olabilir ama bemiks nasıl bulamıyosun yurtdışında filan mı yaşıyosun orda farklı bişi diyolardı bemiks yerine öğrenelim ondan kullan bu arada zeytinyağında muhakkak sarımsak da bulundur çook faydalı...şimdiden upuzun ipek saçların olsun kolay gelsin [/QUOTE]

Cevabin icin tesekkur ederim arkadasim. Yurt disinda yasiyorum bemiksin ingilizce ismini bilen varsa inanin cok makbule gecer. Bulana kadar simdilik vitamin hapiyla devam edecegim.

Bu arada kurlerime bu hafta basladim. Ilk sinamekiyi sali gunu yaptim bugun de zeytinyagli yumurta kurumu yaptim bir saat bekltip yikadim. Sonuctan cok memnun kaldim. Saclarim boyadan dolayi cok cok kurumustu her yikamadan sonra elime tel gibi degiyordu. Simdi yumusacik ellerimi saclarimdan alamiyorum.
Zeytinyagli maske kuru ve yipranmis saclar icin muthis bir sey. Yapmayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

X