Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

evet ya ben de epeydir ara vermiştim dün yaptım saçlarım ellerim filan hala kokuyo neyse zamanla duyarsızlaşıcaz :KK1: canım ben yıllardan beri yapıyorum aralıklı genelde saçımı berbat kesen kuaförlerden sonra başlıyodum ve o zaman pek kurallı yapmamama rağmen hep etkisini gördüm bu sefer yaptığım turlarda da ilk turda 4 5parmak uzattım 2.tur pek verimli olmadı 2 3parmak uzadı şimdi bakalım nolacak yaa ama benim katlarım vardı önce onlar uzadı diğer saçıma göre sinameki ihtiyaç olan kısma öncelik tanıyo kesinlikle..dur foto koyayım aradaki farkı gör
Eki Görüntüle 682409 Eki Görüntüle 682410 Eki Görüntüle 682407 Eki Görüntüle 682408 ilk foto küre yeni başladığımda 4. 5.kür olması lazım asıl uzamanın başladığı kürler ikinci fotoyu tam hatırlayamıyorum :KK1: sonlara doğruydu muhtemelen son iki foto da bittikten sonra..evet çok büyük bi fark yok aslında ben de kesip duruyodum saçlarımı ve farkettiysen röfle de biraz inceltmiş saçımı canımcım o yüzden yine başladık hadi hayırlısı

Saclarin ne kadar guzel olmus masallah arkadasim. Ilk fotoyla son foto arasinda boy olarak pek fark etmese de parlakligi ve saglikli gorunumu acisindan iyi bir fark yaratmis. Gule gule kullan. :)

canım olabilir ama bemiks nasıl bulamıyosun yurtdışında filan mı yaşıyosun orda farklı bişi diyolardı bemiks yerine öğrenelim ondan kullan bu arada zeytinyağında muhakkak sarımsak da bulundur çook faydalı...şimdiden upuzun ipek saçların olsun kolay gelsin

Cevabin icin tesekkur ederim arkadasim. Yurt disinda yasiyorum bemiksin ingilizce ismini bilen varsa inanin cok makbule gecer. Bulana kadar simdilik vitamin hapiyla devam edecegim.

Bu arada kurlerime bu hafta basladim. Ilk sinamekiyi sali gunu yaptim bugun de zeytinyagli yumurta kurumu yaptim bir saat bekltip yikadim. Sonuctan cok memnun kaldim. Saclarim boyadan dolayi cok cok kurumustu her yikamadan sonra elime tel gibi degiyordu. Simdi yumusacik ellerimi saclarimdan alamiyorum.
Zeytinyagli maske kuru ve yipranmis saclar icin muthis bir sey. Yapmayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.[/QUOTE]

Saclarin ne kadar guzel olmus masallah arkadasim. Ilk fotoyla son foto arasinda boy olarak pek fark etmese de parlakligi ve saglikli gorunumu acisindan iyi bir fark yaratmis. Gule gule kullan. :)

canım çok teşekkürler kesmemiş olsaydım daha da uzun olacaktı benim hatam o oldu :KK31: bemiksin İngilizcesi nolur bilemem ama b vitamini şeklinde sorarsan buna yakın bişi verirler..yaptığın kürler de güzel inşallah daha fazla faydasını görürsün canım kolay gelsin

Kızlar benim abimin sevgilisi bi maske uyguluyor saçlarına normalde benim saçım belimdeydi onun saçları göğüs hizasındaydı 2 ayda benimkini geçti saçlarının uzunluğu. maske tarifi: 1 kapsül evigen e vitamini ampul (evigen olması şart değil ama onun kullandığı marka bu), 1 yemek kaşığı susam yağı, 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı ve 1 yemek kaşığı zeytin yağı bunları karıştırıp haftada 1 kere saçlarınıza sürüp 30-45 dk bekletip ılık suyla şampuanlayın. Ben 2 gün önce denedim bakalım ilerde göreceğim sonucunu. :KK54:

arkadaşlar ben sağlıkçıyım.bu bemiks in nekadar iğrenç koktuğunu biliyorum oyüzden de kürü uygulamaya cesaret edemedim. bir de 4-5saatte iyice işler o koku.. konu için yapılabilcek bişey yok mu?

arkadaşlar ben sağlıkçıyım.bu bemiks in nekadar iğrenç koktuğunu biliyorum oyüzden de kürü uygulamaya cesaret edemedim. bir de 4-5saatte iyice işler o koku.. konu için yapılabilcek bişey yok mu?

merhabalar aysegul ben de eczacıyım :) alırken aynı tereddütü yaşadım ama bir iki saat katlanıver ya yıkanınca kokusu gidiyor zaten sıkıntı olmaz :)

Ben bu kürü 5 ay boyunca uyguladım. Ancak hiçbir etkisini görmedim. Bende işe yaramadı. Ne büyük umutlarla başlamıştım oysa ki. :KK5:

6 ay ßende yaptım ßu kürü ama öyle aman aman ßir uzama olmadı .Ama devam edecegim cünkü Saca iyi geldigi ßir gercek.boyadan yıpranmı$ olan sacımın eski güzel dalgalarına kavu$tum ßu kür Sayesinde.Sırf ßu yüzden ßile yapılmaya deger.

Bende pazar günü ilk kürümü yaptım bu pazarda 2.yi yapıcam inş . :) Gelişmeleri paylaşıcam kızlar işe yarıcağına çok inanıyorum :)

kızlaaaar. bu sinemaki kürü harika bişey. bu zamana kadar saç uzatmak için yapmadığım kalmadı. bu sinemaki kürünü gördüm burda. denedim. saçlarımı yeni kestirmiştim ilk denemeye karar verdiğimde. kuaför çok kırığın var uzamasını istiyorsan keselim zaten uzar hemen dedi ve kesti. küt değil ama biraz daha uzun bi kesim yaptı. hemen başladım kürü uygulamaya ama ben içine mecitefendi saç bakım yağıda ekliyorum yumuşacık ve daha dolgun yapıyo. düzenli bi şekilde 2 aydır haftada bir kez olmak üzere uyguladım. 1 saat bekledim, yıkadıktan sonra en son çıkarken ısırganı kaynatıp süzdüğüm suyuyla duruladım ve tekrar suyla durulamadan havluyla kuruladım. yani bi sonraki yıkamaya kdar ısırgan saçımda kaldı. veeeeee sonuççç harikaaa. sadece iki ayda neredeyse küt olan saçım sırtımın ortasında. çok mutluyum. saçını uzatmak isteyenlere bi denenmiş hikaye daha... uzun uzun saçlarınızla mutlu mutlu günleeer.... =)

Kızlar bende yapıyorum bu sinemakiyi ama sormak istediğim bişey var temiz saça mı yapmak daha iyi yoksa pis saça mı yani yağlı saça mı? Siz nasıl yapıyorsunuz?

bende bugün sinemaki kürü yaptım saçlarıma yaparken ellerime saç geldi bisürü tabi korktum ben hemen koştum banyoya yıkadım saçlarımı yıkarken saçımın hepsi elime gelcek sandım :KK30: neyse sonra durdu kafam kokuyo hala bidaha yıkamayada üşeniyorum :KK50: daha uygulamicam ama saçlarımı güzel canlı yaparsa sadece uçlarına uygularım artık kendi kendilerine uzasınlar :97:

Kızlar benim saçım siyah yani hiç bi boya vs yok kendi rengi bu sinemeki kürü saçımın rengini açar mı? açma olasılığı varsa da önlemek için ne yapılabilir?

bende bugün sinemaki kürü yaptım saçlarıma yaparken ellerime saç geldi bisürü tabi korktum ben hemen koştum banyoya yıkadım saçlarımı yıkarken saçımın hepsi elime gelcek sandım :KK30: neyse sonra durdu kafam kokuyo hala bidaha yıkamayada üşeniyorum :KK50: daha uygulamicam ama saçlarımı güzel canlı yaparsa sadece uçlarına uygularım artık kendi kendilerine uzasınlar :97:

ilk sefer saçlarının dökülmesi normal canım benımde oyle olmustu sağlıksız saçlar gidiyo yerine yenileri geliyo :) benımkıler 5 haftada 5 santim uzadı dökülmede durdu

Bu kürü uzun süre uygulayıp ciddi anlamda saçları uzayan varmıııı ? Saçlarımın uzamasını istiyorum ama boşada uğraşmak istemiyorum artık :KK43:

Bu kürü uzun süre uygulayıp ciddi anlamda saçları uzayan varmıııı ? Saçlarımın uzamasını istiyorum ama boşada uğraşmak istemiyorum artık :KK43:

sinamekiden bahsediyorsak evet canım..ben yıllarca ihtiyaç duyduğum dönemlerde yaptım ve her seferinde de gözle görülür güzel sonuçlar aldım denemende fayda var bence :KK12:

kızlar ben de bu kürü 2 ay uyguladım benim de başta dökülmelerim çok oldu sonra azaldı ama uzamasına yardımcı olmadı hiç zaten ben hızlı uzasın die uyguladım ama haftada 1 cm değil ayda 1buçuk cm uzadı haftada bir uygulama yapıodum yaklaşık 5 saat bekletiodum nerde yanlış yaptım bilmiorum ama ben memnun kalmadım :KK43:

Kızlar benim abimin sevgilisi bi maske uyguluyor saçlarına normalde benim saçım belimdeydi onun saçları göğüs hizasındaydı 2 ayda benimkini geçti saçlarının uzunluğu. maske tarifi: 1 kapsül evigen e vitamini ampul (evigen olması şart değil ama onun kullandığı marka bu), 1 yemek kaşığı susam yağı, 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı ve 1 yemek kaşığı zeytin yağı bunları karıştırıp haftada 1 kere saçlarınıza sürüp 30-45 dk bekletip ılık suyla şampuanlayın. Ben 2 gün önce denedim bakalım ilerde göreceğim sonucunu. :KK54:

Canım 2 ayı geçmiş sonuç aldın mı? Ne kadar uzadı? Boyan varsa akıttı mı? :KK1:

bende saçlarımı uzatmaya çalışıyorum neredeyse kalçama gelen saçlarımı gittim kestirdim ama aşırı yıpranmıştı çalı süpürgesi gibi duruyordu 15 cm kadar uzaması gerek bu sinemaki kürünü uyguluyorum ne kadar sürede uzar bu 15 cm of :KK43:

X