Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Kızlar benim şuanda 6. sinemaki kürüm saçımda yani 6 haftadır uyguluyorum ama çok bi fark olmadı bende :/ yine pes etmedim yapyorum hala umudum var :)

merhaba kızlar bende küre bugün başladım. kuaföre gittim belime kadar olan saçımı kesti kırptı kısalttı :KK43: şuan sütyen hizamda 2 kürü tamamlamayı düşünüyorum ilk resmimide çektim 1. kürün sonunda paylaşırım haydi hayırlı uzatmalar :KK52:

merhaba arkadaşlar ben de ilk dün akşam yaptım kürü. Yanlız şuan bemiks yüzünden eczane gibi kokuyorum :) bunun çaresini bilen var mı?

bende bugün şampuanımın içine bemix ve bepanten kırdım.e vitamini (evigen-evicap)ta koyacaktım ama gittiğim eczanede yokmuş.eczacı bu vitamini bulmanın sıkıntı olduğunu söyledi.başka yerlere sormadım.ama arayıp bulmayı düşünüyorum.ayrıca şampuanıma bir miktar (çok değil) çam terebentin de koydum. ne kadar doğru bilmiyorum vitaminlerle çam terebentini birlikte koymak.sizce bir sorun oluşturur mu?

kızlar dün bir eczanede evicap buldum.kapsül şeklinde.şampuanıma 2 kapsül de ondan ekledim. eczanedeki bayan aslında, şampuanına koyma yağlandırır demişti ama ben yinede koydum.az bir şey zaten.

merhaba kızlar bende sinameki kürü ile 3haftadır tanışıyorum ve ıyıkı tanışmısım dıyorum neden mı cunku yaklasık 6 7 yıldır hep omuz hizamda olan saçlarım uzuyor . 3haftada 5 cm uzadı ben bıle sok ıcındeyım ama ben sacımı duzlerstırmeyı ve boyamayı bıraktım ınsallah kurun sonunda rapunzel oluruz hepımız bu küre ek olarak sarımsaklı şampuan ve sac uclarımdakı kırıkları azaltmak ıcın bed head ın urununu de ek olarak kullanıyorum . ben çok memnunum . sadece saç rengımde (koyu kumral) 1- 2 ton açılma yaptı uzasında benım ıcın hıc sorun değil . bu arada glissin saç spreylerıde uzatıyor dıye duydum kızlar ben kullanıyorum tavsıye ederım bemiksin ve sarımsagın kokularını bastırıyor hemde sıvılaştırılmış keratın ıceriyormuş .kokusuda cok hos ılerleyen zamanda resimde koyacağım.

10888669_832546286813332_7550942074662006764_n.jpg

X