Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Hala karar veremedim yaa :(

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

nesliertn

Miniğini bekliyor =)
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
469
48
34
Bu takımı alırsam oturma odam için düşünüyorum. Renklerinde değişiklik yapabilirim. 2 üçlü + 2 berjer düşünüyorum. 3lü koltuk açılıyor yanlız 1 kişi yatabiliyor. çok rahat. 3500 tl fiyat verdiler.

$PicsArt_1398152765977.jpg

Bu koltuk takımınıda alırsam misafir odam için düşünüyorum 2 üçlü + 2 berjer olarak düğünüyoruz. 3 lüler açılıyor ve bayagı geniş oluyor. Berjerlerini çok begendik :) 3+2+1+1 fiyatı 4380 tl.

$PicsArt_1398152845208.jpg

oturma odası için düşündüğünüz güzelmiş ama renklerde değişiklik yapılsa çok daha iyi olur. Böyle çok koyu duruyor. koltuklar kahverengi, yastıklar turuncu vs. olabilir mesela ya da açık mavi. Misafir odası için olanı beğendim ben, iki tane 3lü de gayet iyi olur.

oturma odası için düşündüğünüz güzelmiş ama renklerde değişiklik yapılsa çok daha iyi olur. Böyle çok koyu duruyor. koltuklar kahverengi, yastıklar turuncu vs. olabilir mesela ya da açık mavi. Misafir odası için olanı beğendim ben, iki tane 3lü de gayet iyi olur.

Evet renklerde mutlaka değişiklik yaparım :106: turkuaz ve koyu pembe uyumunu seviyorm o şekilde düşünebilirim:KK16:

Bu takımı alırsam oturma odam için düşünüyorum. Renklerinde değişiklik yapabilirim. 2 üçlü + 2 berjer düşünüyorum. 3lü koltuk açılıyor yanlız 1 kişi yatabiliyor. çok rahat. 3500 tl fiyat verdiler.

Eki Görüntüle 1081583

Bu koltuk takımınıda alırsam misafir odam için düşünüyorum 2 üçlü + 2 berjer olarak düğünüyoruz. 3 lüler açılıyor ve bayagı geniş oluyor. Berjerlerini çok begendik :) 3+2+1+1 fiyatı 4380 tl.

Eki Görüntüle 1081585

arada sadece 800 lıra var baska lukslerden kısılıp taksıtle odenecekse hıssedılmez cogu zaman ben 2. sı dıyorum. cok şık duruyor.

Bence modeller gayet güzel ama oturma odası için olan takımın başka bir rengini düşünebilirsiniz belki.

X