Çatlaklar Hametan, acnelyse, madecassol ile çatlaklara çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

edasummm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
873
3
kızlar nette bayağı araştırma yaptım bu üçünü eşit miktarda karıştırıp gece yatmadan önce kullanıldığında kayboluyormuş çatlaklar..bugun aldım ve az önce denedim....
kullanan var mı?
yoksa kendimi sizler icin feda edeceğim sonuçları her gün yazacağım...

doğumdan sonra göbüşümde 3-4 çizgi oldu çok değil ama bacaklarımın üst kısmında evlendikten sonra oluştu ve fazla...eğer geçmezse lazere gideceğim...dr. a sordum seans başı 300 tl dedi...

hadi bakalım etkili olursa emin ol bütün kk kullanır:KK9:

napim ya hep ya hiç...sonuç kötü olursa lazere başlıcam...çok takmıyordum aslında,geçen birisi aspirini kremle karıştırın sürün mucize yazmış denedim..araları açıldı sanki,ondan sonra takmaya başladım...

şimdi sürdüm geldim,çatlaklarım kızarıyor ilk sürdüğüm anda neden acaba,gündüz baktım birşey yok:KK28:

kızlar merhaba,ben bu karışımı hala kullanıyorum,yalnız birşey sorucam???? bu acneylse kırışıklık yapar mı? yada bu kremlerden birisi kırışıklığa neden olur mu...sanki selülüte çevirir gibi oldu yada bana mı öyle geldi bilmiyorum cevap verin ne olur????????????????????????????????

eee değişiklik oldumu? umarım işe yarar da bizlerde kurtuluruz buuu uyuz çatlaklardan...

yok canım benim 12 yıllık çatlaklarım bu haldede bendee bu yüzden şaşırdım ..sanırım çatlaklarım hep kalacak :18:

bende her akşam sürüyorum,birde titreşimli kemerler varya ona başladım:) her gün takıyorum sonra buz koyuyorum sonra bu 3 karışımlı kremleri sürüyorum bakalım neler olacak:KK1::KK39:

ben yaklaşık bir yıl boyunca her gece acnelyse sabahta madecassol kullandım.bayaa azalltı benim çatlaklarımı.boyum hızlı uzadığı için belimde oluşmuştu çatlaklar.ama çok düzenli kullanmalısınız hiç aksatmadan ve sabırla...

ben yaklaşık bir yıl boyunca her gece acnelyse sabahta madecassol kullandım.bayaa azalltı benim çatlaklarımı.boyum hızlı uzadığı için belimde oluşmuştu çatlaklar.ama çok düzenli kullanmalısınız hiç aksatmadan ve sabırla...

hmm sevındım sneın adına, acneylese kırışıklık yapmıyor demİ?

ya bende de aynı kremler var araştırıp bulmuştum aynı çözümü,almıştım kremleri ama korktuğumdan kullanamadım. sende durumlar nasıl?

X