Çatlaklar Hametan, acnelyse, madecassol ile çatlaklara çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben de acnelyse ve madecassol kullanmıştım .
ama 3 ay dayanabildim.
o kadar kaşınıyordu ki.dayanamıyordum.
kaşımaktan yara oldu.
ve şu an üzerinden yaklaşaık altı ay geçmesine rağmen iz kaldı sürdüğüm yerlerde siyah :KK43:

edacım çok azimli gördüm seni umarım başarırsınn:nazar:

sağol canım:KK17: evet tatile gidince yabancı trustlerı görunce moralım bozuluyor yırtıktan eser yok,birde tv yenı doğum yapan ünlülere bakıyorum plaja gidiyyorlar bikinili pozlar yırtık dıye bırsey yok:KK5: bende bu yırtıklardan ve fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum:KK25:

ben de acnelyse ve madecassol kullanmıştım .
ama 3 ay dayanabildim.
o kadar kaşınıyordu ki.dayanamıyordum.
kaşımaktan yara oldu.
ve şu an üzerinden yaklaşaık altı ay geçmesine rağmen iz kaldı sürdüğüm yerlerde siyah :KK43:

ya üzüldüm senin adına,ciltten cilde değişiyor işte,mesela benim cildim sert ve acıya daynıklı ağdadan sonra bile hiç kızarmaz buradan anlayabilirsiniz cildinizin hassaslığını..acneylse yakan bır krem diyorlar ama bende öyle etkı bırakmadı hiç yakmadı hatta sadece acneylese sürdüğüm halde soyulmadıbile...sen keşke madecassol ve hametanı daha cok sür dengeler bu şekilde...

ya bende de aynı kremler var araştırıp bulmuştum aynı çözümü,almıştım kremleri ama korktuğumdan kullanamadım. sende durumlar nasıl?

sanki kücüldü gibi umut vermekte istemem psikolojıkte olabılır,her gece yatarken sürüyorum,foto çekmiştim başlamadan önce bi ara son halimi çekip karşılaştırıcam...o zamaan belli olur:KK1:

sonuç nedır acaba canım merak ettım birde birinden duymuştum acı badem sütüyle msj yapmış geçmiş bılmıyorumkı bendede var bıraz beyaz ince ince

sonucu bende tam anlayamadım,ama fotolara bakıp kıyaslama yapıcam bi ara:KK1:

selam canım ne durumdasın az önce acnelyseyı aldım sürdüm eger memnun kaldıysan akşam giderken hametanla madecassol alıcam hepsini karıştırdın bır kaba koydun degılmı ?

huuu huuuu eski yazına bi çozum getirsen:)
Merhaba, Bu yazi oldukca eski gorunuyor ama genede bir umutla yaziyorum. Bende bu kremleri kullanmaya basladim ama inanilmaz kasinti oluyor, geceleri uyuyamiyorum. Vazgecmekte istemiyorum. Eger benimle ayni durumu yasayan varsa lutfen deneyimlerinizi yazin. Kullanmaya devam ediyimmi bilemedim. Bir kac gun biraktim kremleri kullanmayi ve hersey normale dondu ama tekrar ayni yan etkileri yasiyorum.

Merhaba, Bu yazi oldukca eski gorunuyor ama genede bir umutla yaziyorum. Bende bu kremleri kullanmaya basladim ama inanilmaz kasinti oluyor, geceleri uyuyamiyorum. Vazgecmekte istemiyorum. Eger benimle ayni durumu yasayan varsa lutfen deneyimlerinizi yazin. Kullanmaya devam ediyimmi bilemedim. Bir kac gun biraktim kremleri kullanmayi ve hersey normale dondu ama tekrar ayni yan etkileri yasiyorum.
Acney.kıremi çok suruyorsundur o aşırı etkili olur

Merhabalar banada doktorum bu kremleri yazdi heegun ucunu karistirip surmem gerektigini soyledi. Benim catlaklarim goguslerimde ve asiri sinir bozucular. Boyle kizrti kararma yapmasindan cok korkuyorum cunku yukari taraftalar bazen tisortlerimden bile gorunuyor napicam bilemedim :KK43:

kızlar nette bayağı araştırma yaptım bu üçünü eşit miktarda karıştırıp gece yatmadan önce kullanıldığında kayboluyormuş çatlaklar..bugun aldım ve az önce denedim....
kullanan var mı?
yoksa kendimi sizler icin feda edeceğim sonuçları her gün yazacağım...

doğumdan sonra göbüşümde 3-4 çizgi oldu çok değil ama bacaklarımın üst kısmında evlendikten sonra oluştu ve fazla...eğer geçmezse lazere gideceğim...dr. a sordum seans başı 300 tl dedi...

Canım durum nedir bu üçlü kremi kullandım mı sonuçlar nasıl bende bugün hametan ve madecassol aldım acnelysa 30 liraymış onu yarın yazdırıp alcam soyç elde edenler yazsınn

bende bu üç kremi aldım 3 gündür sabah akşam sürüyorum korkarak nohut kadar sürdüm 3 kremdende ama yetmedi bölgeye bende biraz daha artrdm miktarı. Ama bende hiçbir şekilde kaşınma kızarma yani bir rahatszlk yok acaba etkili olmayacak mı bilmiyorum ?kullanan varsa yazabilirmi acaba bu normalmi

bende sonunda kaşıntı ve ardından soyulma başladı bu olması gereken birşeymi en azından vücudum kremlere bir tepki verdi. soyulurken cildim braz yanıyor sorun olmaz umarım.

bende sonunda kaşıntı ve ardından soyulma başladı bu olması gereken birşeymi en azından vücudum kremlere bir tepki verdi. soyulurken cildim braz yanıyor sorun olmaz umarım.
Ben bi sitede soyulması gerektiğini okumuştum ..devam ettiniz mi acaba

X